Čemu služi bademantil?

E nisam toliko bogat da imam kupatilo od 20 kvadrata.

Битан је мајндсет.

Не кажеш "Нисам довољно богат да купим купатило од 20 кварата"

већ

"Још увек немам пара да купим купатило од 20 квадрата, али зарадићу велике паре, те ћу купити купатило од 25 квадрата".
 
Po hotelu, posle kada dođeš kući opereš ih. Nećeš sa njima po sobi da ideš nego po hodnicima hotela i pratećim prostorijama. Mada ko zna ko je sve gazio tu pre tebe možeš i po sobi sa njima samo nikako ne u krevet.
brate patofne se navlaze u bazenu i natope vodom.. koji si ti lik.. ti ni ne znas sta su one nego ti se svideo naziv :D
 
I šta je premija ako kupim veliko kupatilo? :)

Ne znam, ja sam kod Kejt Mos videla da ona ima u sofu u kupatilu. Prvo sam razmišljala šta će nekome sofa u kupatilu, a onda sam shvatila koliko je to zapravo zgodno. Sedneš na sofu, odradiš pedikir dok ti stoji maska na licu i skroluješ Tik Tok

Zašto prenositi te ljigave afere u dnevnu ili spavaću sobu kad postoji sofa za u kupatilo
 
Ne znam, ja sam kod Kejt Mos videla da ona ima u sofu u kupatilu. Prvo sam razmišljala šta će nekome sofa u kupatilu, a onda sam shvatila koliko je to zapravo zgodno. Sedneš na sofu, odradiš pedikir dok ti stoji maska na licu i skroluješ Tik Tok

Zašto prenositi te ljigave afere u dnevnu ili spavaću sobu kad postoji sofa za u kupatilo
Mogu da ti kupim ili da naručim da ti naprave sedeljku za kadu i toliko od mene. Stavi lavor pa omeknu pete i guli dok pete ne budu glatke. Malo neka se osuše noge i nalakiraj nokte i na nogama i rukama i toliko od mene. :)
 

Back
Top