ČAČANSKI KJU KLUKS KLAN....

Dobro si objasnio !
Izgleda da prvi put mogu da se slozim sa tobom oko necega.

ебига још када би ти рекао тј. написао да су земље тадашње УНИЈЕ (Абрахам Линколн,Шерман и остали) имали своје робове а као фора борили се против југа или Конфедерације (Џеферснон Дејвис,Ли,Едвард...) да би скинули ропство.....

него пусти будале њима је тако најлепше:whistling:
 
znam da bi ti vise pasovale bratske ruskinjice, ali u ovom trenutku - nema. Nestalo bratskih ruskinjica i sve sto mogu da ti ponudim su bratske crnkinjice !

Dobre su ribe ali malo debele.

ps
prijatelju Druze moj Branko, ajde ti meni fino nabaci onu sto vodi emisiju na TV Pink ujutru oko 9 sati sto pocinje. Tako mi se dopada ona riba da to nije normalno!

kako znaš šta volim....pasovale bi naravno...:wink::mrgreen::super:


ne znam na koju misliš!
 
ебига још када би ти рекао тј. написао да су земље тадашње УНИЈЕ (Абрахам Линколн,Шерман и остали) имали своје робове а као фора борили се против југа или Конфедерације (Џеферснон Дејвис,Ли,Едвард...) да би скинули ропство.....

него пусти будале њима је тако најлепше:whistling:
Znam ja to...
Politika je takva. Pricaju jedno, misle drugo a rade trece.
Saqmo mislim da je Sveti General Robert E. Lee bio jedan od najboljih vojnih stratega svij vremena.
Image:Robert_Edward_Lee.jpg



January 19, 1807 – October 12, 1870
 
hehehe.......klasika......!!

Tema je o evidentnom rasizmu prema jadnom malom crncu , koji se zayebao , pa mislio da je cacak nesto urbanija i civilizovanija sredina od njegove rodne savane,,,,ali, avaj,,,,,greska!!!!

Otkud rasizam u cacku , gde je ukupno u proteklih x milenijuma proslo eventualno 3 crnca.......????

Naravno, nakon posta br 3 , tema se prebacuje na amere, spance , kolumbijce.....u debilnom fazonu , odbrane sitnog lopova pred sudom :" ....a kako moze zika, da krade, a ja ne mogu???"...........elem, lepo pise , da u nekim drzavama cak i moze da se pronadje razlog , ali ne i opravdanje za rasizam........ali u srbistanu???:rotf:.....pa jos u cacku??:rotf::rotf::rotf:

Ali , uvodi u temu postoje da bi funkcionalno pismeni ( oni koji znaju sta su procitali ) , mogli da diskutuju ........na zalost, ovde je tih polupismenih malo, i koncentracija ih drzi samo do druge recenice.......posle im se sve pomesa u glavi, pa pocnu da lupetaju o robovlasnistvu u SAD.....umesto da se fokusiraju, na cacanske dzumare sa najlon kesama na glavama iz obliznjeg "Tempa".......

Dakle ( za dementne ).....uprosceno i kratko.......otkud mrznja prema crncima u cacku , koji je crnca video samo na TV?????.......moda, glupost , primitivizam ......ili sve zajedno?
 
НЕ РАЗУМЕМ ЗАШТО ДО САДА НАМ НИСУ УВЕЛИ БАР САНКЦИЈЕ ЗБОГ ПРЕВЕЛИКЕ МРЖЊЕ ЧАЧАНА ПРЕМА ЦРНЦИМА-МАКАР БИ ГОРИВУ ПАЛА ЦЕНА-ОВАКО САМО ККК У ЧАЧКУ А 108.13 ДИНАРА ЛИТАР
 
НЕ РАЗУМЕМ ЗАШТО ДО САДА НАМ НИСУ УВЕЛИ БАР САНКЦИЈЕ ЗБОГ ПРЕВЕЛИКЕ МРЖЊЕ ЧАЧАНА ПРЕМА ЦРНЦИМА-МАКАР БИ ГОРИВУ ПАЛА ЦЕНА-ОВАКО САМО ККК У ЧАЧКУ А 108.13 ДИНАРА ЛИТАР
to sto zive u gradu u kome je Velimir Ilic najpoznatiji sugradjanin i bog -otac im je dovoljna kazna ,ne trebaju im nikakve dodatne sankcije ionako previse ispastaju
 
Poslednja izmena:
ИДИ ДАДА
мржња са твог аватар се пренела на мржњу према црнцима
имаш на аватару црнца диктатора и Чачани хтели да спрече а не да лече

НЕ РАЗУМЕМ ЗАШТО ДО САДА НАМ НИСУ УВЕЛИ БАР САНКЦИЈЕ ЗБОГ ПРЕВЕЛИКЕ МРЖЊЕ ЧАЧАНА ПРЕМА ЦРНЦИМА-МАКАР БИ ГОРИВУ ПАЛА ЦЕНА-ОВАКО САМО ККК У ЧАЧКУ А 108.13 ДИНАРА ЛИТАР

Oba posta su pomalo smusena i potpuno nerazumljiva.....jesi siguran , batice, da si popio lekice jutros???;)
 
зашто ти као један прекаљени борац за демократију не би лепо ту нацистичко-фашистичко-угњетавачко-злочиначко-уништитељску звер ККК ударио директно у срце.....на пример у Алабами.:whistling:

Recimo da me više interesuje šta se dešava kod nas, dali KKK još živi u Americi, baš me zabole.

замисли Клинтонку Хилари да уради такву фаталну грешку и одрекне се пола својих гласача и ........оде Олабама против Мек Кејна у финале

Obama je u finalu i bez toga.

Ако неко лупа овде то си ти као и постављач теме пошто је вероватно Лорд на неком одмору.Ја сам само изнео неке ствари око ККК,а стварно не разумем те керове у Чачку који су ове похапсили и то још 26 навијача.
таква појава на стадионима у Шпанији је нормална...у принципу немам ништа против црнаца Реј Чарл,Литл Ричард,Дјук Елингтон---тренутно ми се то врти на грамофону---али ставити у ланце 26 људи је смешно..па толико није похапшено када су палили амбасаде на Војином молебану...на*ебале оне две сиротице и ствар готова..а ово као увредили неког угљешу и смак света...интересантно је код вас да ви --ЛДП--- нема вас нигде када су теме о усрашама и концертима Томсона али када се овде нешто деси ---долазите као муве на торту

Opet ti vidiš trun u tuđem oku, a ne vidiš balvan u svom. Dok god budale poput tih čačana budu pravile takva i slična sranja, nemamo ni najmanje pravo bilo kome prigovarati. Jel ti smeta Tompson? E isto tako i Bora Čorba smeta Hrvatima. Jel ti smeta Ante Đapić? Isto tako i Šešelj smeta Hrvatima, i možemo ovako u nedogled. Prvo počisti svoje dvorište, pa onda prigovaraj komšiji kako je njegovo prljavo.

извини мислио сам да си из ЛДП или жути пошто они тако реагују

а што се тиче ратовао ја нисам могао да учествујем и да сам хтео...хебе ме годиште производње...
имао пар година кад почела журка

Dobro da si pomenuo ovaj detalj. Muka mi je više od ČETNIKA KOJI SU USTAŠE GLEDALI SAMO NA TELEVIZIJI, A HRVATE SRELI SAMO NA FORUMU

Ma ja mislim da u Srbiji cveta nacizam, a to sve kao posledica velikosrpskog hegemonizma....

Koliko beshe navijacha i Naciolnalnog stroja ukupno? 100-200 ljudi?
Ma shta da brojimo, lupimo mi, u celoj Srbiji cveta nacizam, pa shta bude.... Neka se vidi kako si ti evropejac.... eh zivote, zaista su u pravu ljudi kad kazu da vi zvuchite kao mladi SKOJ-evci '45-e.

Inache, navijachke grupe vechito u svom idiotizmu smishljaju neku foru, neki ispad koji ce se pamtiti, preprichavati, po kome ce se prochuti. Tako da im je u navijachkim krugovima, ovim idiotizmom, zagrantovan ugled. Sad svi da znaju da su "Chete" ludi, i originalno, nisu skinsi i nacisti, nego KKK, btw, pa to im je stil..... idiotizam :roll:

Prika i Hitler kad je došao u NSDAP je dobio člansku kartu sa brojem 7, a u vrjeme Minhenskog puča stranka mi je jedva imala 250 članova. To ga ipak nije sprječilo da napravi najveću klanicu u istoriji. Ima jedna pričica iz vremena ranog nacizma:

Kad su odvodili komuniste ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su odvodili liberale ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su odvodili židove ja sam ćutao, nije moj problem.
Kad su došli po mene, više nije imao ko da se buni.

Jednom smo vidjeli koliko su fašizam i nacizam opasni, jel treba ponovo da učimo istu lekciju. Zadnji put nas je ta škola koštala oko 2 miliona mrtvih.

A što si nam objasnio nisu naci nego KKK. Za ovakvo objašnjenje Splićani bi rekli "nije gomno, nego se pas posro".
 

Back
Top