ČAČANSKI KJU KLUKS KLAN....

Izgleda da se ne vidi onaj moj citat,ili ti komentar opsteg dobra!!!
још да додам ово

ово хапшење оволико људи у Чачку је превазишло сам ФБИ,ЕТФ и осталу екипу која се бави тим ресором.

Од припадника Националне милиције Колорада и ККК није никада ухапшено више од 17 чланова и то су ухапшени оних лудих 60их и 70их када су се качили са Црним Пантерима--црначка организација само клонирано--- јер су тада у тим сукобима страдали људи на обе стране због размене ватре из оружја.
 
Hm, alo bre... sam ja negde napisao da sam ljubitelj Amera i da je sve njihovo dobro... Mediokriteta i divljaka imaš na svim meridijanima... Mene lično pa zabole patak za Amere i njihove civilizacijske tekovine... zanima me naše dvorište... zato ne lupaj više keve ti...

Ако неко лупа овде то си ти као и постављач теме пошто је вероватно Лорд на неком одмору.Ја сам само изнео неке ствари око ККК,а стварно не разумем те керове у Чачку који су ове похапсили и то још 26 навијача.
таква појава на стадионима у Шпанији је нормална...у принципу немам ништа против црнаца Реј Чарл,Литл Ричард,Дјук Елингтон---тренутно ми се то врти на грамофону---али ставити у ланце 26 људи је смешно..па толико није похапшено када су палили амбасаде на Војином молебану...на*ебале оне две сиротице и ствар готова..а ово као увредили неког угљешу и смак света...интересантно је код вас да ви --ЛДП--- нема вас нигде када су теме о усрашама и концертима Томсона али када се овде нешто деси ---долазите као муве на торту
 
Ако неко лупа овде то си ти као и постављач теме пошто је вероватно Лорд на неком одмору.Ја сам само изнео неке ствари око ККК,а стварно не разумем те керове у Чачку који су ове похапсили и то још 26 навијача.
таква појава на стадионима у Шпанији је нормална...у принципу немам ништа против црнаца Реј Чарл,Литл Ричард,Дјук Елингтон---тренутно ми се то врти на грамофону---али ставити у ланце 26 људи је смешно..па толико није похапшено када су палили амбасаде на Војином молебану...на*ебале оне две сиротице и ствар готова..а ово као увредили неког угљешу и смак света...интересантно је код вас да ви --ЛДП--- нема вас нигде када су теме о усрашама и концертима Томсона али када се овде нешто деси ---долазите као муве на торту

Hm, vidi ovako... kao što rekoh... zanima me naše dvorište i boli me uvo što je bilo šta što nije normalno negde normalna pojava... dalje, ko je i šta je taj Thompson pa da mu ja posvetim toliku pažnju? Da mu bilo ko ovde kod nas posveti i jedan min. bilo bi mnogo... da ima pameti takve vesti bi jednostavno ignorisali jer ne zaslužuju toliku pažnju... Hm, jaka mooda taj Thompson, skupio soma klinaca u Zagrebu i na gloopsonima mlati keš... i treba... Dalje, kao što na nekoj od prethodnih tema rekoh... ja sam svoj patriotizam nebrojeno puta dokazao... učestvovao sam u svim ratovima od devedest prve pa na ovamo...
 
извини мислио сам да си из ЛДП или жути пошто они тако реагују

а што се тиче ратовао ја нисам могао да учествујем и да сам хтео...хебе ме годиште производње...
имао пар година кад почела журка
 
cacanskih dzumara,
jednog prosecno retardiranog cacanskog djilkosha
cacanskim Kju kluks klanovcima:rotf:
djilkoshe iz veljine kasabe
doticni kulovi
doticnim dzumarama
prosecnog cacanskog fudbalskog huligana - dzumare........
pravo u ralje cacanskih gonica........
опет тај погани ЛДП речник..морам да реагујем :rtfm:
1111eb3.jpg

знаш ИДИ није лепо од тебе да те људе називаш тим погрдним изразима,без обзира на тог угљешу ти Чачани су дошли овде и утерали демократију булдожером док си ти баба Весна,дерпић Жаре,Чеда црта и цела ова твоја братија са форума седела кући и навијала.
 
zabranio bi svima koji mrze bilo koju naciju, veru,seksualno opredeljenje, i jos mnogo toga takvima ne bi smelo da se da da ista biraju njih treba da vode oni sa razumom, a ne da maloumnici vode razumne i miroljubive.

verijem da ti nemas nista protiv hrvata jer tako? ili albanaca? ili kineze? ili protiv gejeva? ili crnaca? ili muslimana i jevreja?


U pravu si. Najgore je sto su nasi pretci stradali u ogromnom broju od nacizma, a sada on cveta u Srbiji. Sto je ovde rasizam na svakom koraku. Pogledaj kako zive Romi. Afro-Amerikanci i dalje nisu ravnopravni u Americi, ali ovde su Romi na dnu. Toliko su glupi da napadaju crnce iako nijednog nisu videli ranije :rotf::rotf::rotf:

Imbecili
 
Poslednja izmena:
сада кад мало боље ово прочитам то "џумаре" је погрдан израз за Чачанске навијаче

не знам шта о овоме мисли Хаг-Нокшир дежурни критичар погрдних израза и редован пријављивач корисника форума дотичним модераторима порука са "погрдним " изразима?

:rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
U pravu si. Najgore je sto su nasi pretci stradali u ogromnom broju od nacizma, a sada on cveta u Srbiji. Sto je ovde rasizam na svakom koraku. Pogledaj kako zive Romi. Afro-Amerikanci i dalje nisu ravnopravni u Americi, ali ovde su Romi na dnu.
Imbecili

Ma ja mislim da u Srbiji cveta nacizam, a to sve kao posledica velikosrpskog hegemonizma....

Koliko beshe navijacha i Naciolnalnog stroja ukupno? 100-200 ljudi?
Ma shta da brojimo, lupimo mi, u celoj Srbiji cveta nacizam, pa shta bude.... Neka se vidi kako si ti evropejac.... eh zivote, zaista su u pravu ljudi kad kazu da vi zvuchite kao mladi SKOJ-evci '45-e.

Inache, navijachke grupe vechito u svom idiotizmu smishljaju neku foru, neki ispad koji ce se pamtiti, preprichavati, po kome ce se prochuti. Tako da im je u navijachkim krugovima, ovim idiotizmom, zagrantovan ugled. Sad svi da znaju da su "Chete" ludi, i originalno, nisu skinsi i nacisti, nego KKK, btw, pa to im je stil..... idiotizam :roll:
 
U pravu si. Najgore je sto su nasi pretci stradali u ogromnom broju od nacizma, a sada on cveta u Srbiji. Sto je ovde rasizam na svakom koraku. Pogledaj kako zive Romi. Afro-Amerikanci i dalje nisu ravnopravni u Americi, ali ovde su Romi na dnu. Toliko su glupi da napadaju crnce iako nijednog nisu videli ranije :rotf::rotf::rotf:

Imbecili

по чему су Роми овде на дну?
 
Ma ja mislim da u Srbiji cveta nacizam, a to sve kao posledica velikosrpskog hegemonizma....

Koliko beshe navijacha i Naciolnalnog stroja ukupno? 100-200 ljudi?
Ma shta da brojimo, lupimo mi, u celoj Srbiji cveta nacizam, pa shta bude.... Neka se vidi kako si ti evropejac.... eh zivote, zaista su u pravu ljudi kad kazu da vi zvuchite kao mladi SKOJ-evci '45-e.

Inache, navijachke grupe vechito u svom idiotizmu smishljaju neku foru, neki ispad koji ce se pamtiti, preprichavati, po kome ce se prochuti. Tako da im je u navijachkim krugovima, ovim idiotizmom, zagrantovan ugled. Sad svi da znaju da su "Chete" ludi, i originalno, nisu skinsi i nacisti, nego KKK, btw, pa to im je stil..... idiotizam :roll:

редовна појава у Шпанији и Енглеској веруј ми,али морају некако да зараде за насушни лебац,а то им је посао.

знаш ону стару удбашку--ако нема проблема измислите га :arrow:па да га решавамо полако кроз десет година да види тиле да радимо.........

а то за СКОЈевце то сам одавно прочитао:bye:
 
A dobro nije to nista cudno imao sam par puta prilike da se sretnem sa cuvenim "Cetama" navijacima znamenitog kluba Borac iz Cacka ,koja je ono stoka seljacka to je retko vidjeno na ovim prostorima .:mrgreen::mrgreen:
нисма знао да су остали толико културни:think:

замисли ови "моји" пре пола године пандуру набили упаљену бакљу у уста,боље да су ставили кесу на главу и драли се
 


Oni su zatim iznad glava razvili zastavu nekadašnje američke južnjačke, robovlasničke Konfederacije, veličine četiri puta pet metara.........."

........

U 13 juznih Drzava USA Konfederacijska zastava stoji istaknuta u Sudovima, na objektima, prodjite deltom Misisipija - svaki njihov brod nosi Konfederacijsku zastavu. Dakle ta zastava je RAVNOPRAVNA sa onom sucmurastom zastavicom sa 50 zvjezdica :rotf: :rotf: :rotf:
confederate-flag-030806.jpg

E sto ovi na Balkanu pojma nemaju o nicemu tako lupetaju i o ponosnoj Konfederalnoj zastavi.
Rebel%20Flag%20Bikini%20%20best%20one.jpg
 
ovo je grupa Soroševih plaćenika htela da baci ljagu na poštene i čestite Srblje, na državu Srbiju, jer joj ne mogu ništa naći, pa pokušavaju da insceniraju neku rasističku zahebanciju.
Navijači Borca su kesama zaštitili glavu jer je počelo kišiti, a podizali su ruke jer očekuju visok prinos kukuruza...sve ostlao je B92, CNN i ostali srbski neprijatelji koje će poštena i patriotska vlast smestiti na robiju, sve sa njihovim pristalicama na forumu Krstarica
 
U 13 juznih Drzava USA Konfederacijska zastava stoji istaknuta u Sudovima, na objektima, prodjite deltom Misisipija - svaki njihov brod nosi Konfederacijsku zastavu. Dakle ta zastava je RAVNOPRAVNA sa onom sucmurastom zastavicom sa 50 zvjezdica :rotf: :rotf: :rotf:
мрчо ја сам то објаснио ко зна колико пута али није проблем у објашњењу то сам синоћ схватио него је проблем што ови борци за људска права мере IQ сточном вагом:dash:

да ли има неко глупљи од "мољаца за људска права"?
 
ovo je grupa Soroševih plaćenika htela da baci ljagu na poštene i čestite Srblje, na državu Srbiju, jer joj ne mogu ništa naći, pa pokušavaju da insceniraju neku rasističku zahebanciju.
Navijači Borca su kesama zaštitili glavu jer je počelo kišiti, a podizali su ruke jer očekuju visok prinos kukuruza...sve ostlao je B92, CNN i ostali srbski neprijatelji koje će poštena i patriotska vlast smestiti na robiju, sve sa njihovim pristalicama na forumu Krstarica
та мала група п****ра нема друга посла него да прави глупости и измишља приче правдајући то својим необразовањем и непознавањем неких ствари,видим да си се и ти пронашао у групи.:bye:
 
мрчо ја сам то објаснио ко зна колико пута али није проблем у објашњењу то сам синоћ схватио него је проблем што ови борци за људска права мере IQ сточном вагом:dash:

да ли има неко глупљи од "мољаца за људска права"?
Dobro si objasnio !
Izgleda da prvi put mogu da se slozim sa tobom oko necega.
 
"bratskim" crnkinjicama?:dash::whistling:
znam da bi ti vise pasovale bratske ruskinjice, ali u ovom trenutku - nema. Nestalo bratskih ruskinjica i sve sto mogu da ti ponudim su bratske crnkinjice !

Dobre su ribe ali malo debele.

ps
prijatelju Druze moj Branko, ajde ti meni fino nabaci onu sto vodi emisiju na TV Pink ujutru oko 9 sati sto pocinje. Tako mi se dopada ona riba da to nije normalno!
 

Back
Top