Brzi voz Čačak-Beograd

strawbbery_city

Iskusan
Poruka
6.580
Brzi voz Čačak-Beograd uveden nakon godinu dana pauze
Blic - Pre sat i 2 minuta

"Železnice Srbije" danas je ponovo uvela brzi voz na relaciji Čačak-Beograd, nakon što je završena elektrifikacija 32 kilometra pruge između Čačka i Požege.

Taj voz nije saobraćao godinu dana zbog radova na elektrifikaciji pruge, rečeno je u Železničkoj stanici u Čačku.

Brzi voz Čačak-Beograd, saobraćaće jednom dnevno u 05.18 časova iz Čačka i u 15.00 časova iz Beograda. Vozu je potrebno oko tri sata za putovanje između Beograda i Čačka.

Cena karte u jednom pravcu je 676 dinara, a povratna karta košta 1.082 dinara.

z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock:z:shock::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf::rotf:
 
hahahaha ovo ne znas da li da se smejes ili places od muke :huh: zeleznica nam je kao u Azerbejdzanu cak osecam i da su kod njih vozovi brzi z:cry:

i sto je najgore vozovi prljavi ko svinjac,brzi k'o nas put ka EU-u i red voznje postuju svake prestupne godine i nabili toliku cenu karte pi.zda im m.aterina bezobrazna :twisted:
 
Poslednja izmena:
z:D
bus sa jednom pauzom od 15m putuje 2,45h
zavisi od prevoznika,ali najjeftiniji je-povratna 600d

p.s.ovi iz zeleznica stvarno nisu normalni.pa ko ce da im putuje vozom...i to 'brzim'z:p


a gde imaju te povratne autobuske karte od 600 dindžoslava??? U "Krstić i sin" prevozu? DAJ PET KARATA!

Inače, dok sam studirao u jednom periodu često sam išao tim vozom iz BG u 15h. NJemu zaista treba oko tri sata, ali to je zato što je relacija koju pređe duža. Meni je na karti pisalo 220 km (u stvari samo pogledajte kartu i vidite koliko pruga ide dužim putem).

Bio sam jedan od retkih avanturista iz Čačka koji je vozom putovao za i iz Beograda.

Volim da putujem železnicom, pa to ti je... Da je sreće da železnice budu ozbiljnije... To je spoj najudobnijeg i najgospodstvenijeg i najbezbednijeg javnog prevoza...

Jeste da kod nas to ume da bude mazohizam, ali... Ljubav nema cenu z:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Uostalom, draža ti je zaostalost i zatupljenost, jer što bi napredovao, kad možeš da živiš i u Srbiji.
Не, погрешио си.
Најдраже ми је када окачиш снимак француског воза и коментаришеш како је то брза српска железница, верујући да си испао духовит.
Ето, сад си сазнао шта ми је најдраже.
Сад ме извини, морам да се вратим на виши ниво дискусија.
 

Back
Top