Brutalno tukli ženu i snimali telefonom

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Ja ne znam kakav problem ima taj decko,ali roditelji su mu divni ljudi,a brat je totalna suprotnost od njega-vredan,dobar decko,pravi prijatelj,pomoci ce bilo kad i u bilo koje doba.Nisu svi tamo,u Sangaju,kao Nenad.Ima stvarno dobrih ljudi.

Daleko bilo da su svi takvi... Nikad ne treba generalizovati stvari... Ali ovo da su mu roditelji divni ljudi, ne pije vodu... Kako su divni kad su ga ovako vaspitali... Glupo je opravdanje da oni to nisu znali... Zar nisu videli kakvu su stoku izrodili... Nije on mogao da bude kuci i u skoli divno dete a da u slobodno vreme bije babe... Mozda su oni OK ljudi, ali su uzasni roditelji koji su vaspitali sina da bije babe, ili ga uopste nisu ni vaspitavali i bas ih je boleo za sina... Opravdanja nema... A malog treba muciti do iznemoglosti, pa da vidi kako je to kad te napadne neko jaci od tebe... Hohstapler bolesni...
 
Daleko bilo da su svi takvi... Nikad ne treba generalizovati stvari... Ali ovo da su mu roditelji divni ljudi, ne pije vodu... Kako su divni kad su ga ovako vaspitali... Glupo je opravdanje da oni to nisu znali... Zar nisu videli kakvu su stoku izrodili... Nije on mogao da bude kuci i u skoli divno dete a da u slobodno vreme bije babe... Mozda su oni OK ljudi, ali su uzasni roditelji koji su vaspitali sina da bije babe, ili ga uopste nisu ni vaspitavali i bas ih je boleo za sina... Opravdanja nema... A malog treba muciti do iznemoglosti, pa da vidi kako je to kad te napadne neko jaci od tebe... Hohstapler bolesni...

Tu si u pravu.Opet kazem,roditelji su mu dobri ljudi,vredni,i sve su mu pruzili.U skoli ne znam kakav je bio,ali je van skole idiot,budala,bolesnik...U takvom se drustvu i krece-gomila bolida.
 
Због чега у свему тражите политичку позадину ???

Ова тема нема везе са политиком, и није ми јасно зашто Модерација не реагује ???



Dok ne saznamo više o celom slučaju, ovo bi mogao da bude jedini odgovor:

e sad treba kazniti i te koji su ignorisali prijave i uruciti im raskid radnog odnosa bez mogucnosi zalbe...
 
ne znam...ma šta mislio o maloletnicima, kao populaciji koji su emotivno nezreli, pa neke svoje akte ne razumeju, ili u nekoj svojoj sredini, među svojim vršnjacima to opravdavaju, ali ovo je stvarno dno dna

ova država ima strašan problem sa tom balavurdijom i to sve srednjoškolskog uzrasta

od navijača, huligana do ovakvih piz*arija u sred bela dana
 
Ма не дај Боже ово никоме!!!
И боли ме цветко какви су му и родитељи и он!!!
А да се не дај Боже овако нешто догоди неком мом,
Знао бих шта бих му рекао на суђењу :

"Моли Бога и судију да ти казна буде што већа и дужа!!!
Живећеш толио дуго............ колико будеш био у затвору!!!"

Нисам агресиван,
али да неко овако из обести бије и убија,
да је до мене..............било би по кратком поступку!!!:rtfm::rtfm::rtfm:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top