Bruka na Badnji dan na Cetinju: Sukobili se Miraševi i Borisovi sektaši (video)

Mitropolit Joanikije, ili nasljednik ce se odvojiti....polako coce...;)
Пробуди се, нешто си сањао. Или можда користиш нешто што није добро по здравље.
Не знам одакле ти овакве идеје, као да си пао са Марса.
 
Пробуди се, нешто си сањао. Или можда користиш нешто што није добро по здравље.
Не знам одакле ти овакве идеје, као да си пао са Марса.
Нзм што се Гуслар не изјасни којој јеретичкој групи припада- мирашевцима или борисовцима??
А @guslar1389 јел истина ово што друг Тонолан каже о твојој вероисповести?
 
Пробуди се, нешто си сањао. Или можда користиш нешто што није добро по здравље.
Не знам одакле ти овакве идеје, као да си пао са Марса.

Probudi se ti, vecina nas vjernika u CG smo nacionalni Crnogorci, morace Mitropolija da se prilagodi tome ;) vase je gotovo
 
Probudi se ti, vecina nas vjernika u CG smo nacionalni Crnogorci, morace Mitropolija da se prilagodi tome ;) vase je gotovo
Помешао си веру и нацију, фали ти мало образовања пре него кренеш неког да опомињеш. Пробај да истражиш на интернету, није тешко.
И шта кажеш, већина сте црногорци ? Чујем да је био предлог да се на попису не пише националност и вероисповест ?
Па кад је Мило забрањивао да се људи изјашњавају као Срби, одакле ти идеја да сте већина црногорци ?
Још увек нису измислили нацију војвођана, па изгледа да си ти кренуо тим путем.
Националност - црногорац, језик - српски ;)
 
Mitropolit Joanikije, ili nasljednik ce se odvojiti....polako coce...;)

Neće jer ste pod Njegoševim ptokletstvom

“To je moja potonja želja, koju u vas ištem da je ispunite, i ako mi ne zadate Božju vjeru da ćete tako učinjet, kako i ja hoću, onda ću ve ostaviti pred prokletstvom, a moj posljednji čas biće mi najžalostniji i tu moju žalost stavljam vami na dušu.”
 
Neće jer ste pod Njegoševim ptokletstvom

“To je moja potonja želja, koju u vas ištem da je ispunite, i ako mi ne zadate Božju vjeru da ćete tako učinjet, kako i ja hoću, onda ću ve ostaviti pred prokletstvom, a moj posljednji čas biće mi najžalostniji i tu moju žalost stavljam vami na dušu.”

Njegov amanet je ispunjen, on je u Mauzoleju kako je zelio sekularni Njegos 🙏 No Serbalji gazise njegov amanet i oce da aneksiraju Montenegro
 

Back
Top