Bruka na Badnji dan na Cetinju: Sukobili se Miraševi i Borisovi sektaši (video)

Одговараш тролу.
Но манимо се скарадних појава попут ове јучер на Цетињу и малициозних троловања, једна пјесма примјерена данашњем дану
NJEGOŠ - BOŽIĆ.jpg

:heart:Ваистину се роди! Мир, срећу, здравље, љубав, сваколику благдат и, наравно, да ти се испуне жеље све!
 
Pa sta da objasnjava sve je jasno. Lazni mitropolit Miras i lazni mitropolit Boris su se posvadjali oko novaca. I danas su zakazali "nalaganje badnjaka" u isto vrijeme i doslo je do sukoba pristalica laznih mitropolita :D
A evo kako je sve pocelo

Mitropolit Crnogorske pravoslavne crkve (CPC) Mihailo i episkop CPC Boris Bojović imali su skandalozan telefonski razgovor o sumnjivom trošenju novca od donacija i o međusobnim svađama i netrpeljivostima.
Ja navijam za ovog crvenog.

Red team GO GO GO!!!
 

BRUKA NA BADNJI DAN NA CETINJU: Sukobili se Miraševi i Borisovi sektaši (VIDEO)​


Novosti online
06. 01. 2024. u 16:48

PRISTALICE nepriznate Crnogorske pravoslavne crkve sukobili su se međusobno na Dvorskom trgu na Cetinju, gde se nalažu badnjaci.​

БРУКА НА БАДЊИ ДАН НА ЦЕТИЊУ: Сукобили се Мирашеви и Борисови секташи (ВИДЕО)

Foto: Printskrin


Na Dvorskom trgu pojavili su se i samozvani mitropolit CPC Mihailo i bivši samozvani vikarni episkop CPC Boris, kojeg je lažni Sveti Arhijerski Sinod CPC rasčinio zbog „raskolničkih i necrkvenih aktivnosti“, koje su rezultirale njegovim, kako su kazali iz ove NVO, nekanonskim(*) samoproglašnjem za mitropolita.
Tada je došlo i do tenzija i gurnjaka između pristalica Mihaila i Borisa. Veći incident sprečila je policija.

https://www.novosti.rs/crna-gora/ve...inju-sukobili-mirasevi-borisovi-sektasi-video
-----------------------------------------
Očemu se ovde radi?
Šta sa ovim sektašima nije u redu?
Deluju mi kao da su đavoimani!
Zasto se sukobili ?
Zbog podele plena, zbog para:ok:
 
Сваки народ има стоку од народа, ми имамо сендвичаре, а ово је стока у Црној Гори.
Necim si frustriran te valjas gluposti, o ti "Srbine",koji stavlja izraelsku zastavu kao avatar.Toe skinuto naravno.Mogo si zastavu Srbije stavit ako ti je do zastave pa nek bude skinuto.
No ipak, donekle si u pravu da svaki narod ima stoku,ona monteustaška u CG a kod nas Srba natojaneri.
 
Necim si frustriran te valjas gluposti, o ti "Srbine",koji stavlja izraelsku zastavu kao avatar.Toe skinuto naravno.Mogo si zastavu Srbije stavit ako ti je do zastave pa nek bude skinuto.
No ipak, donekle si u pravu da svaki narod ima stoku,ona monteustaška u CG a kod nas Srba natojaneri.
Када је у питању Хамас и исламски терористи, увек ћу бити за Израел.
Моји су из Херцеговине, али су ишли да бране Босну (босански део РС) и они су се борили против твојих муџахедина из Хамаса и осталих терористичких исламских организација, које ти подржаваш и још неки твоји форумски истомишљеници.

Никада се као ти нећу солидарисати са босанским муслиманима, јер су они заједно са муџахединима нанели зло мојим рођацима и ни 1000 ваших Вучића који су рођени у федерацији ме неће натерати на то.

Не могу да ставим заставу Србије, јер то неће да иритира вас исламофиле који сте против РС и Срба који живе тамо.

Додик можда јесте овакав и онакав, грлио је Тадића, сад грли Вучића, али свака му част што одржава одличне везе са неоусташама из Херцег Босне које предводи Драган Човић, свака му част што је увек подржавао Израел, чак и када ни један европски лидер није смео, свака му част што подржава аустријске и друге десничаре, јер сви који су против босанских муслимана су наши пријатељи.


Нека ИДФ само ради свој посао, нека балкански муслимани шаљу своје терористе у Газу, као што је Палестина слала у Босну своје исламисте да кољу Србе ... а ви кад толико волите муслимане, такође можете да им се прикључите у том светом рату.
 
Када је у питању Хамас и исламски терористи, увек ћу бити за Израел.
Моји су из Херцеговине, али су ишли да бране Босну (босански део РС) и они су се борили против твојих муџахедина из Хамаса и осталих терористичких исламских организација, које ти подржаваш и још неки твоји форумски истомишљеници.

Никада се као ти нећу солидарисати са босанским муслиманима, јер су они заједно са муџахединима нанели зло мојим рођацима и ни 1000 ваших Вучића који су рођени у федерацији ме неће натерати на то.

Не могу да ставим заставу Србије, јер то неће да иритира вас исламофиле који сте против РС и Срба који живе тамо.

Додик можда јесте овакав и онакав, грлио је Тадића, сад грли Вучића, али свака му част што одржава одличне везе са неоусташама из Херцег Босне које предводи Драган Човић, свака му част што је увек подржавао Израел, чак и када ни један европски лидер није смео, свака му част што подржава аустријске и друге десничаре, јер сви који су против босанских муслимана су наши пријатељи.


Нека ИДФ само ради свој посао, нека балкански муслимани шаљу своје терористе у Газу, као што је Палестина слала у Босну своје исламисте да кољу Србе ... а ви кад толико волите муслимане, такође можете да им се прикључите у том светом рату.

Pušti coce kompleksase da smrde…
 
Nije crkva politicka partija jadan, ja sam za Mitropoliju ka Preśednik Milatovic ali sam Crnogorac i za njeno prirodno neminovno odvajanje kao Makedonska crkva ;)
Пре него кренеш да мешаш секту и раскол, пробај да се мало образујеш у међувремену.
Мираш је секта регистрована у МУП-у.
И не вреди ти да се надаш да ће неко да је призна, нема логике никакве, јер то тако не иде.
Мираш се игра Цркве само у свом дворишту. Чим изађе из њега, он је митрополит као што смо то ја и ти.
 
Пре него кренеш да мешаш секту и раскол, пробај да се мало образујеш у међувремену.
Мираш је секта регистрована у удружењу грађана.
И не вреди ти да се надаш да ће неко да је призна, нема логике никакве, јер то тако не иде.
Мираш се игра Цркве само у свом дворишту. Чим изађе из њега, он је митрополит као што смо то ја и ти.

Mitropolit Joanikije, ili nasljednik ce se odvojiti....polako coce...;)
 

Back
Top