Brod II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Tute su bili i ostali Tute....Dobili su pomoć iz Holndije valjda, al im to malo, pa zaebavali oko administracije dva dana, pa ga kao angažovali da ne drema džabe.....Tuta je Tuta...ebo im pas mater...
 
Nista..pakujte se pa dodjite da kampujete na Sumarickom jezeru kod nas..

Ogroman je onaj ruski avion.."plasim"se samo da ne padne kisa pa da bude da je za dzabe dolazio.. :roll:

Zao mi je potonulog"Broda"..puno srece sa ovim novim..
 
Društvo, odoh ja na......
d025.gif


Čuvajte mi brodić.....Uf, zaboravili smo na Kapija. !.... :shock:
 
Posto sam iz te branse ovo je samo deo pozara koji se desavaju svuda po Srbiji, a koji nisu bas mediski propraceni. Inace da je vecina pozara podmetnuta to je sigurno, jer interesatno je kako se pozari dese onde gde je bilo najvise pljacke sumskih gazdinstava, da se sve lepo prikrije koliko je sume poseceno.

A sto se tice nesposobnosti oko gasenja, pa mi imamo dve civilne zastite, jedna je pod MUP-om, dok je druga pod Ministarstvom odbrane, a izmedju njih postoji neverovatan sukob i nesaradnja, jer novim zakonom koji je do sada vec trebao biti usvojen predvidja se samo jedna. Tako da se veci rat vodi izmedju ove dve sluzbe nego sa pozarima.
 
crow:
i tute
i hrvati...
!
....

rusljaci

a opijas se od Vodke svaki dan,
:oops:

i za to ti rusi krivi...

pa sto nisu dosli tvoji Latini da nesto urade... :D :D :D
sto je najjace, Rusi cekaju na nas a ne mi na njih,...

dosli da pomognu a ti tako...

e al su cudni ljudi Srbi...sorry... latini... :p
 
@ Slavic- Šta ko radi van Foruma, i čime se bavi, nas ne zanima.




Dobro jutro, brodari....Jeste li lepo pavali? Kod mene malo svežije i mnogooo prijatnije...:wink:
 
marko antonije:
Posto sam iz te branse ovo je samo deo pozara koji se desavaju svuda po Srbiji, a koji nisu bas mediski propraceni. Inace da je vecina pozara podmetnuta to je sigurno, jer interesatno je kako se pozari dese onde gde je bilo najvise pljacke sumskih gazdinstava, da se sve lepo prikrije koliko je sume poseceno.

A sto se tice nesposobnosti oko gasenja, pa mi imamo dve civilne zastite, jedna je pod MUP-om, dok je druga pod Ministarstvom odbrane, a izmedju njih postoji neverovatan sukob i nesaradnja, jer novim zakonom koji je do sada vec trebao biti usvojen predvidja se samo jedna. Tako da se veci rat vodi izmedju ove dve sluzbe nego sa pozarima.

Srpska rabota....:roll: :roll: :roll:
 
marko antonije:
Posto sam iz te branse ovo je samo deo pozara koji se desavaju svuda po Srbiji, a koji nisu bas mediski propraceni. Inace da je vecina pozara podmetnuta to je sigurno, jer interesatno je kako se pozari dese onde gde je bilo najvise pljacke sumskih gazdinstava, da se sve lepo prikrije koliko je sume poseceno.

A sto se tice nesposobnosti oko gasenja, pa mi imamo dve civilne zastite, jedna je pod MUP-om, dok je druga pod Ministarstvom odbrane, a izmedju njih postoji neverovatan sukob i nesaradnja, jer novim zakonom koji je do sada vec trebao biti usvojen predvidja se samo jedna. Tako da se veci rat vodi izmedju ove dve sluzbe nego sa pozarima.
:( da da...

mi nismo drzava
mi smo...

ebem li ga! nemam rechi!
 
crow:
a koliko koshta u $ ta "pomoc" ?

:D

pa ne znam, ti znas... :)
svaka usluga mora da se plati
bitno je da ima neko da ti odrati... :)

i pazi

Bugari i Hrvati se shlihtaju rusima,
ali kod nas postoje te takozvane Vrane - koje su popljuvale ruse oko bilo cega...
pa i ja da sam na njihovom mestu razmislio bih da li da gasim tvoju opstinu :(
 
ma jok...
ne shlihtaju se ni 100 deo nasheg shlihtanja...
pa opet njim stizu avioni na vreme
a mesic je odlikovan...

a DSSovci i slichne poshasti prosto vole onu narodnu:

dok se ne nemestish, nece ti fuknu 8)

a vole da im blajhnuti tatari fuknu tako s vremena na vreme... 8)

e sad... shto oni vole, to je njihovo seksualno opredeljenje...
a shto cela drzava zbog toga ispashta... to je vec zlochin :(


p.s. ti ne bi gasio zbog zavaravanja tragova ;)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top