Brod II

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Dragi moji Brodari,

S obzirom da nisam dobio odgovor od administratora na žalbu, iako sam imao u vidu da je poruka poslata u subotu kasno popodne, mislim da sam dovoljno čekao. Poslao sam novu poruku u kojoj tražim da se zanemari sve napisano u prethodnoj i da mi se ugasi nick AKHENATON sa svim postovima. Pitanje je kada će njegovo visočanstvo administrator da se udostoji da svrati na forum, tako da to može biti danas, a može i za 10-20 i više dana. :roll:

Sve u svemu, iako brišem svaki trag da sam ikada bio ovde, vreme nije uzalud utrošeno. Upoznao sam super ljude i stekao prave prijatelje. :wink:

Dalje me možete kontaktirati na mailove:
akhenaton06@bk.ru ili akhenaton84@bk.ru

Za nedelju dana biće poslat zahtev za gašenje i Kajinog nicka, pa i ovog posta, pa sačuvajte mailove, ukoliko su vam potrebni...

Više neću pisati postove, a na forum ću svraćati jednom dnevno bez prijave do gašenja nicka. Nadam se da će to biti uradjeno što pre.

Pirke
Vidi, druže,

Znam da nećeš da odgovoriš na ovo, ali hteo bih da pribeležim jedan predlog, može da se shvati i kao savet čoveka koji je zahvaljujući biološkom bitisanju stekao i neka iskustva.

Ti znaš šta znači pisani trag. Učiš o tome da bi, možda, jednog dana, profesionalno učio i druge. Ja sam, od kako sam počeo da obitavam u vašem virtuelnom društvu, mnogo naučio, ali i mnogo lepih trenutaka proživeo. Ti trenuci su bili toliko stvarni da je ova virtuelnost postala nestvarna. Imam u svojoj svesti sliku o svakome od vas. Bestelesnu, ali sliku koju vidim. Valjda tako izgleda druženje posle ovog paćenja koje se zove život.

Predlog je, dakle, da ne brišeš ništa... ako to učiniš, onda džaba sav trud koji ulažeš da bi iza svog imena i prezimena s punim pravom pisao – istoričar.

Što se mene tiče, krenuću tvojim primerom. Ne zato što sam obećao sebi u jednom postu koji je obrisan, već zato što smatram da je dalje prisustvo na Krstarici beskorisno i nije vredno da trošim ovo malo biološkog vremena u nečemu što gubi i što se gubi.

Krstarica, počev od postavljanja onog upozorenja nije više forum za poštovanje. Još manje da mu se posveti i jedna smislena ili besmislena rečenica.

Ovo je moj poslednji post na Forumu Krstarice.

Izvinjavam se društvu... žao mi je... ali, prešlo je prag tolerancije koji sam sebi odavno odredio.

Sve vas iskreno pozdravljam.

Gazdaricu takodje pozdravljam, divna je i tolerantna osoba.

Dobro zdravlje i svako dobro...

ljuba.mljk@gmail.com i bibpalanka@verat.net
 
Za ove sto beze ispred virtuelnosti, nije mnogo zaliti, ne zbog njih nego njhovog razloga za bezanje, a kad se setim da su kritikovali kralja sto je " pobegao " pred Hitlerom, onda tek nisu vredni ni spomena.

Vujadin
 
Vule, ti si obezbedio bogatu zalihu u RL-u, pa sada sa lakoćom virtuelno krstariš. Međutim, mnogima je ova virtuelnost bila i više od RL-a. Zaslužili su bar dostojanstveniji ispraćaj.
 
CTEMA:
Можда ово напокон постане и подношљив Форум?

da...
ili...
vreme je da se napravi tema "BROD KOJI PLOVI" jer je ovaj Brod napravljen u smislu pijanog broda koji ne zna gde plovi i nema jasnu budućnost.

naravno par hiljada postova dnevno je malo mnogo...

dovoljno je i sporadično okupljanje i chat vezan za istorijske teme a ne dnevno-kafansko-političke i obasipanje drvlja i kamenja na forumaše koji drugačije razmišljaju, samo zato što nisu u onoj grupaciji koja provodi besane dane i noći tj. 24/7 ovde...
 
Podnijela sam zahtjev da mi se skine moderatorstvo na Istoriji...
Nadam se da ce brzo reagovati i da je ovo moj posljednji post u svojstvu moderatora na ovom podforumu... Pozdrav svima!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top