Браво за Додика

Да ли је Додик у праву?

  • Да

    glasova: 65 90,3%
  • Не

    glasova: 7 9,7%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
Odmah da se razumemo ja jesam za ukidanje Dejton zbog toga sto drzi na ledu tri naroda koja ne mogu skupa ziveti.

Medjutim, smatram da je Dodikovo misljenje apsolutno neutemenjeno ili pak nije fino saslusao saopstenje sudije. Receno je da je ovaj slucaj izuzetak a ne precedent, ponajvise iz razloga jer medjunarodno pravo uopste nije i ne moze biti precedento. Ono ima svoje izvore formalnog tipa a to su medjunarodne konvencije, ugovori i odluke OUN. Sudija je kazao da se Kosovu priznaje status "izuzetka" koji je uzrokovan zapravo losom politikom i odnosom Srbije prema Albancima. Farsa svakako ali osnov za precedent nikako...u tom smislu Dodikova izjava nema nikakvu bazu i snagu vec je pucanj u prazno...iako sam misljenja da se BiH mora podeliti i postaviti kineski zid izmedju ali to je druga tema...

изузетак који ће имати дугорочне и широке последице..............дакле основа за сецесију у целом свету......наравно, то нису рекли али то значи управо то.
 
Hajde da malo preciznije objasnim. On konstantno pravi izjave kojima dobija sve vecu popularnost medju ljudima koji su bili zahvaceni ratom i koji zele odvajanje od bosne i ujedinjenje sa Srbijom(posto su takvi ljudi velika vecina u RS), a ne ljudima kao sto je Dragan Marinkovic Maca i njemu slicni. Poenta svega je da smo dosad od njega imali samo izjave, nadam se da ce uciniti nesto, ali mi nekako nije realno da on to i uradi.

S obzirom da je u RS do 2006. bila zabrana slobode govora od strane OHR... i samo pričanje o referendumu bez sankcija je veeeeliki uspjeh.
 
Odmah da se razumemo ja jesam za ukidanje Dejtona zbog toga sto drzi na ledu tri naroda koja ne mogu skupa ziveti.

Medjutim, smatram da je Dodikovo misljenje apsolutno neutemenjeno ili pak nije fino saslusao saopstenje sudije. Receno je da je ovaj slucaj izuzetak a ne precedent, ponajvise iz razloga jer medjunarodno pravo uopste nije i ne moze biti precedento. Ono ima svoje izvore formalnog tipa a to su medjunarodne konvencije, ugovori i odluke OUN. Sudija je kazao da se Kosovu priznaje status "izuzetka" koji je uzrokovan zapravo losom politikom i odnosom Srbije prema Albancima. Farsa svakako ali osnov za precedent nikako...u tom smislu Dodikova izjava nema nikakvu bazu i snagu vec je pucanj u prazno...iako sam misljenja da se BiH mora podeliti i postaviti kineski zid izmedju ali to je druga tema...

Ma eto Srbija je prema Albancima imala loš odnos a bivša Republika BiH je samo 4 godine ratovala protiv i ubijala Srbe u BiH. To je predpostavljam za tebe fin odnos ?
 
Ovde ne bi trebalo da bude tema "da li je Dodik u pravu" posto je rekao nesto sto vec svi znamo vec "da li ce Dodik da uradi nesto povodom toga", mada znajuci njegova dosadasnja lajanja... mrka kapa. Ovo mi je najinteresantnije:

Jel to znaci da ce ovo da mu bude jos jedan predizborni trik da dobije sto vise nacionalistickih glasaca?

Tako je isto radio i govorio i 2006. i sta od toga imamo danas..... jedno veliko nista. Sada pokusava isto, ali izgleda da bas i ne ide lako. Nas narod jeste naivan i dozvoljava da ga svako vuce za nos ali bas toliko, ne verujem.
 
Odmah da se razumemo ja jesam za ukidanje Dejtona zbog toga sto drzi na ledu tri naroda koja ne mogu skupa ziveti.

Medjutim, smatram da je Dodikovo misljenje apsolutno neutemenjeno ili pak nije fino saslusao saopstenje sudije. Receno je da je ovaj slucaj izuzetak a ne precedent, ponajvise iz razloga jer medjunarodno pravo uopste nije i ne moze biti precedento. Ono ima svoje izvore formalnog tipa a to su medjunarodne konvencije, ugovori i odluke OUN. Sudija je kazao da se Kosovu priznaje status "izuzetka" koji je uzrokovan zapravo losom politikom i odnosom Srbije prema Albancima. Farsa svakako ali osnov za precedent nikako...u tom smislu Dodikova izjava nema nikakvu bazu i snagu vec je pucanj u prazno...iako sam misljenja da se BiH mora podeliti i postaviti kineski zid izmedju ali to je druga tema...
Kako bi ti podijelila BiH, a da u hrvatskom dijelu ostane Bosnska Posavina, Srebrenica u bošnjačkom dijelu te podijeljene BiH? Kako to učiniti bez genocidnog etničkog čišćenja?
 
Kako bi ti podijelila BiH, a da u hrvatskom dijelu ostane Bosnska Posavina, Srebrenica u bošnjačkom dijelu te podijeljene BiH? Kako to učiniti bez genocidnog etničkog čišćenja?

Odakle ti ideja da se Srebrenica i Posavina nude na poklanjanje ?
RS ima svoje granice a FBiH svoje. Mi smo se podijelili.
A to hoćete li se vi unutar FBiH dijeliti je vaša stvar.
 

Back
Top