Браво за Додика

Да ли је Додик у праву?

  • Да

    glasova: 65 90,3%
  • Не

    glasova: 7 9,7%

  • Ukupno glasova
    72
  • Anketa je zatvorena .
Више него у том вашем пувањку.

РС је кућа славна, јако братство
То је нама све богатство!

Dragoj mojoj BiH

Da te volim duša zna draga moja BIH,
ispod behar gradova huče Bosna i Neretva.
Una Drinu doziva preko vječnih planina tu su naša
ognjišta sto put krvlju plaćena, sto put krvlju plaćena.

Bosno i Hercegovino naša domovino,
Bosno i Hercegovino naša domovino.

Digni se iz pepela, kao sto put do sada
sad s mirisom ljiljana ljubavi moja,
digni se iz pepela kao sto put do sada,
sad s mirisom ljiljana ljubavi moja.

Ispod Save do mora puno boli puno sna
svakoj majci srce zna sevdah se od tuge tka.
Zemljo mojih djedova dok je tvojih sinova,
ti ćeš biti prkosna slobodna i ponosna,
zemljo naših djedova.

Digni se iz pepela kao sto put do sada,
sad s mirisom ljiljana ljubavi, ljubavi moja,
digni se iz pepela kao sto put do sada
sad s mirisom ljiljana ljubavi...
 
Hajde bolan , izlazi odatle, to je bespilotna letjelica ..

Ti ćuti, nemoj opet da bude po .....

zmcqrq.jpg
 
Ovde ne bi trebalo da bude tema "da li je Dodik u pravu" posto je rekao nesto sto vec svi znamo vec "da li ce Dodik da uradi nesto povodom toga", mada znajuci njegova dosadasnja lajanja... mrka kapa. Ovo mi je najinteresantnije:

Jel to znaci da ce ovo da mu bude jos jedan predizborni trik da dobije sto vise nacionalistickih glasaca?

Polako, idemo redom, zasad smo očuvali policiju. Možeš slobodno da plačeš, nema ništa od m. zajednice.

Hajde da malo preciznije objasnim. On konstantno pravi izjave kojima dobija sve vecu popularnost medju ljudima koji su bili zahvaceni ratom i koji zele odvajanje od bosne i ujedinjenje sa Srbijom(posto su takvi ljudi velika vecina u RS), a ne ljudima kao sto je Dragan Marinkovic Maca i njemu slicni. Poenta svega je da smo dosad od njega imali samo izjave, nadam se da ce uciniti nesto, ali mi nekako nije realno da on to i uradi.

To ti čitaj Dnevni Avaz, pa nećeš vidjeti šta to Mile Dodik radi. ;)

Odmah da se razumemo ja jesam za ukidanje Dejtona zbog toga sto drzi na ledu tri naroda koja ne mogu skupa ziveti.

Medjutim, smatram da je Dodikovo misljenje apsolutno neutemenjeno ili pak nije fino saslusao saopstenje sudije. Receno je da je ovaj slucaj izuzetak a ne precedent, ponajvise iz razloga jer medjunarodno pravo uopste nije i ne moze biti precedento. Ono ima svoje izvore formalnog tipa a to su medjunarodne konvencije, ugovori i odluke OUN. Sudija je kazao da se Kosovu priznaje status "izuzetka" koji je uzrokovan zapravo losom politikom i odnosom Srbije prema Albancima. Farsa svakako ali osnov za precedent nikako...u tom smislu Dodikova izjava nema nikakvu bazu i snagu vec je pucanj u prazno...iako sam misljenja da se BiH mora podeliti i postaviti kineski zid izmedju ali to je druga tema...

LAŽ! Tada je rekao da ako nas pokušaju ukinuti - mi se otcjepljujemo, a pošto nas nisu pokušali ukinuti - nismo se ni pokušali otcijepiti.

Tako je isto radio i govorio i 2006. i sta od toga imamo danas..... jedno veliko nista. Sada pokusava isto, ali izgleda da bas i ne ide lako. Nas narod jeste naivan i dozvoljava da ga svako vuce za nos ali bas toliko, ne verujem.

Sada je ovo iskorak, dakle nema više onog "ako nas pokušaju ukinuti", već se bez povoda kaže da ćemo ovo uzeti u obzir pri budućim odlukama.

I kakve ti koristi imas od toga, ti zivis u Srbiji. :P :roll:

Pa i ti živiš u FBiH, šta te briga za Srpsku?

Ko je plave sljemove zarobljavao kao taoce i vezao ih za stub.

Ko je koristio plave šljemove u Srebrenici kao živi štit iako taj neko nije smio po dogovoru ni imati oružje?

Boli ono sto nije ostvareno pa daj sta das:pop:

Boli što nema RBiH, pa daj makar i Dejton?

U Banjaluku treba da se vrate svi Banjalučani, a ti se sa svojom zastavom možeš slikati neposredno kraj grafita 'Ovo je Srbija' - da ti je lakše podnijeti da si u BiH ..

I u Sarajevo sve Sarajlije, npr. 150 000 Srba.

Za to sto smo "ubijali" svoje gradjane su osudjeni oficiri VRS-a.
Argumenti ti propadaju jer u agresiji na RBiH

- Preko 90 % civilnih zrtava su Muslimani i Hrvati
- UN je donosio rezolucije o etnickom ciscenju gradova pod kontrolom VRS-a a ne ArBiH
- ArBiH je bila jedina legitimna vojska na teritoriji BiH jer je RBiH bila medjunarodno priznata dok je rs priznalo ravno 0 (citaj: nula) drzava
- Pogledaj ko je u Hagu i ciji vojnici,oficiri i politicko vodstvo cini vecinu,rs ili RBiH
-Jasno je naglaseno na sudjenju za GENOCID ko ga je odradio i kako

Ti svoje argumente iznosis copy/paste i ponavljas kao papagaj 10-tak stvari k'o da te neko prebacio na automatik.

66k Muslimana/Bošnjaka, oko 26k Srba (koliko se sjećam) i oko 8k Hrvata, prema sarajevskoj procjeni - zvanično žrtava.

Svaki sud može da pogriješi, neko slučajno, neko namjerno.
 
zauzeli teroristi avion pun žena za 8.mart.kaže glavni:- sada ćemo da vam uzmemo sav nakit što imate. jedna babaće-:zar i meni? - ne seri baba rekao sam sve!glavni:- sada sve skinite gaćice.baba će:- zar i meni?- ne seri baba rekao sam sve.!- sada ćemo sve da vas jeb..jedna žena kaže:-zar i babu? a baba: - ne seri mala,rekao je sve :hahaha:
 
Original postavio bh_citadela
U Banjaluku treba da se vrate svi Banjalučani, a ti se sa svojom zastavom možeš slikati neposredno kraj grafita 'Ovo je Srbija' - da ti je lakše podnijeti da si u BiH ..

DarkSoul:
I u Sarajevo sve Sarajlije, npr. 150 000 Srba.

Skoro 90 000 stanovnika ima Istočno Sarajevo. Ti stanovnici rade u tzv. Federalnom Sarajevu, liječe se, školuju, idu u večernje izlaske,....

Ranije mi je bilo čudno čuti prezimena prilikom prozivanja u čekaonicama na DIP-u (Dijagnostika i Poliklinika) UKC Koševo.

Sada kada znam da postoji ugovor između zdravstvenih fondova dva entiteta, nije mi više čudno. Jeftinije je Istočnim Sarajlijama izvaditi žučnu kesu, na primjer, u Sarajevu, nego putovati zbog te rutinske operacije u Bgd. ili u BLuku.

Znači, 90 000 od tih nedostajućih 150 000 Srba su tu, u Sarajevu, samo su se koncentrisali na jugoistok Grada. Istočno Sarajevo je jugoistočno od centra Grada Sarajeva, pa bi se trebalo zvati Jugoistočno Sarajevo.
 
Poslednja izmena:

Back
Top