Bravo Milo !!

Шиптар, слушај, није "србијанских" већ "СРБСКИХ" (и немој да ме исправљаш за слово Б), намерно је тако.

Ти причај о "србијанским пореским обвезницима" са твојим шћиптарима, а Србе остави на миру, и не намећи свој ИСКВАРЕНИ ЈЕЗИК.

E nek si mu odbrusila na Srbskom , svaka cast :mrgreen:
Samo ne znam da li ce te razumeti :think::mrgreen:
 
Хоће да га отворе у Ловћенцу, селу од 5000 душа.:hahaha:

Kakav konzulat u Lovcencu........pametnije bi bilo da Srbija sva ta kolonisticka ..... (upisite prema sopstvenom afinitetu) vrati u brda i vukojebine odakle su dosli!
Srbija ne bi trebala da na svojoj teritoriji trpi milove podrepase koji su 1945. postali nesto cega nikada nije bilo - crnogorci po nacionalnosti!
 
тај скот и усташа се бави српским стварима на косову и у босни, зато треба његову копилад по београду држати на оку,они су усташе и србомрсци, комунистички неуспели абортуси
 
тај скот и усташа се бави српским стварима на косову и у босни, зато треба његову копилад по београду држати на оку,они су усташе и србомрсци, комунистички неуспели абортуси

Ne seri,zivota ti!
 
тај скот и усташа се бави српским стварима на косову и у босни, зато треба његову копилад по београду држати на оку,они су усташе и србомрсци, комунистички неуспели абортуси

zasto si frustriran ?:sad2:
 
pa nije , napisao sam srbijanskih jer je to u ovom kontekstu adekvatan izraz jer se odnosi na poreske obveznike iz Srbije , a ne recimo i na Srbe iz BiH,CG ili Milvokija

:think: Ja ne pamtim da je al bundy ikada zamenio srpski za srbijanski ( nigde veze) u ma kom kontekstu ali sam svedok šanjikine:mrgreen: grčevite borbe ( kompleksi , šta bi drugo:tajna:) da se svi Srbi preimenuju u srbijace:histericna::pop:

Missim...šta li se ovde događa...neka greška mož'biti ili nešto još gore ?:vudu::rumenka::ceka:
 
pa nije , napisao sam srbijanskih jer je to u ovom kontekstu adekvatan izraz jer se odnosi na poreske obveznike iz Srbije , a ne recimo i na Srbe iz BiH,CG ili Milvokija

За вас шиптаре најадекватнији израз је СРБИЈА ДО ТАЧИЈА :mrgreen:z:lol:
како то лепо разумеш :zper:

Не лажи више, знам ја те ваше покварене језичке подвале, читам вас између редова, намерно си то употребио израз "србијански", да би један народ окарактерисао као "мањински", па ви тамо СРБКИЊЕ НАЗИВАТЕ "ШКИЊА"

СРБКИЊА - ШКИЊА.
 
За вас шиптаре најадекватнији израз је СРБИЈА ДО ТАЧИЈА :mrgreen:z:lol:
како то лепо разумеш :zper:

Не лажи више, знам ја те ваше покварене језичке подвале, читам вас између редова, намерно си то употребио израз "србијански", да би један народ окарактерисао као "мањински", па ви тамо СРБКИЊЕ НАЗИВАТЕ "ШКИЊА"

СРБКИЊА - ШКИЊА.
sektasica smaras :roll:
 

Back
Top