Brakom uredno neodrzavane

sto s ti meni sad namigivala
mangupe jedan
ma daj jbt kad prodjem pored ogledala u kucnom izdanju dok vucem asepsol i usisivac ili dasku za peglanje za sobom, jeste da se smejem i pevam i uglavnom cirkam pivo onako iz flase, ali dakel kad se pogledam kazem sebi ovako
u jbt jes to ti, vidi na sta licis crna zeno, i jos se bunis sto te neko nece?!
pa ko bi te hteo leba ti nepojedenog kad ni samu sebe ne bi ovakva?
i crknem od smeha
 
Ma daaaaj, a zasto muskarci "dobiju" stomacinu cim se ozene?
A i to je danas retko, sve se trude da budu lepe i negovane, jedino ako zivis u nekoj zabiti, gde lisice nose postu, moguce je da se toliko zapuste.

ovo je ovde Balkan i muskarcima je sve dozvoljeno...koliko puta smo samo videli nekog debelog prasca kako seta lepu devojku?
ok je da ona izgleda lepo,to se podrazumeva al nemoj on slucajno da izgubi koji kg:roll:...par mojih drugarica koje stvarno lepo izgledaju i drze do svog izgleda imaju bas ovaj problem sa svojim momcima koji su svakim danom sve deblji jer ne zele da se malo potrude oko svog izgleda a cim neka od njih dobije samo kg viska,odmah su debele,zapustile se i tome slicno...naravno,ima i obrnutih situacija;)
 
e ti ces da mi kazes na koga da se ugledam
mozes misliti uvek su ti izdepilirane noge
e lazete cim zinete

ne mozes da se izdepiliras dok dlake ne dostignu odredjenu duzinu
znaci u nekom trenutku MORAS da ih imas
ajde bre ne izmisljajte
kad se vidjas sa deckom 3 puta mesecno naravno da ce te on uvek videti u najboljem izdanju
ali kad se budis pored nekog svako jutro naravno da mu je dozvoljeno da te vidi u svim tvojim izdanjima
i TREBA da te voli cupavu i krmeljivu!!!

ili mozda ustajes cuku vremena ranije da se izfeniras i stavis maskaru i french da cim on otvori oci ugleda devojku u koju se zaljubio?

Ja znam da vam price kao sto je moja mogu ponekad izazvati alergiju... hehe, al ozbiljno, ja moje dlacice ni ne vidim, jer ih obrijem cim ustanem pod tusem, a za sve to mi treba oko desetak - petnaest minuta, prosto navika... Vosak preskacem bas zato sto ne mogu da se strpim i pustim dlacice da porastu. :-D
Ne pricam ja o preteranoj pedanteriji:roll:, prosto obicna higijena, ne visim par sati u kupatilu8), ja to sve zacas:confused:... meni to nije nikakav specijalni napor... vec neka normala... ne znam sto je to sad tako nesto posebno obrijati noge svakog dana... i pazuh, tek da te sokiram... i dole ja to radim svakog dana:oops:, prosto lakse je kad se ne zapusta...:lol::lol:
 
pa o tom brijanju svakog dana oderdjenih delova ne treba da se prica
sto bi rekli narodi razni ne treba detaljisati i iznositi "prljav ves" pred komsije
valjda je logicno da predjes brijacem svaki dan ta mesta.zato ih i brijemo da ne bismo bile dlakave.jedino sto na ribici malo boli koza ako se svakog dana brije.tu moze svaki drugi.samo malo da izbiju da ima sta da se skine osim koze.
 
Ja znam da vam price kao sto je moja mogu ponekad izazvati alergiju... hehe, al ozbiljno, ja moje dlacice ni ne vidim, jer ih obrijem cim ustanem pod tusem, a za sve to mi treba oko desetak - petnaest minuta, prosto navika... Vosak preskacem bas zato sto ne mogu da se strpim i pustim dlacice da porastu. :-D
Ne pricam ja o preteranoj pedanteriji:roll:, prosto obicna higijena, ne visim par sati u kupatilu8), ja to sve zacas:confused:... meni to nije nikakav specijalni napor... vec neka normala... ne znam sto je to sad tako nesto posebno obrijati noge svakog dana... i pazuh, tek da te sokiram... i dole ja to radim svakog dana:oops:, prosto lakse je kad se ne zapusta...:lol::lol:
super, nisam jedini manijak..sestro slatka :) i jeste navika i ne bih mogla sebe da zamislim drugachije..mlogo loshe bih se osecala..josh kad vidim cice s dlachicama na otkrivenim delovima tela..kako im je tek dole..pa stvarno..ne valja preterivati, da i glavu neshto brijem, ali ovako je sasvim ok :)
 
Ja znam da vam price kao sto je moja mogu ponekad izazvati alergiju... hehe, al ozbiljno, ja moje dlacice ni ne vidim, jer ih obrijem cim ustanem pod tusem, a za sve to mi treba oko desetak - petnaest minuta, prosto navika... Vosak preskacem bas zato sto ne mogu da se strpim i pustim dlacice da porastu. :-D
Ne pricam ja o preteranoj pedanteriji:roll:, prosto obicna higijena, ne visim par sati u kupatilu8), ja to sve zacas:confused:... meni to nije nikakav specijalni napor... vec neka normala... ne znam sto je to sad tako nesto posebno obrijati noge svakog dana... i pazuh, tek da te sokiram... i dole ja to radim svakog dana:oops:, prosto lakse je kad se ne zapusta...:lol::lol:

a srce moje (ja ovo iskreno, mi se sad ne svadjamo) je l tebi muz nikad ne predje rukama po butinama u toku noci i pre nego sto odes da se tusiras i obrijes dlake?
i naravno da moras da radis to svako jutro kad koristis brijac
 
tacno znam u sta se ovo razvija
sad cete da preokrenete ovo u dlakave protiv obrijanih

i samo da znate kad se vec dicite toliko time da je jednostavno blam brijati se
postoji toliko aparata i preparata koji to rade mnogo savremenije

dakle radi se o tome
da ako tvoj muz ne zna da ti zapravo nisi prirodna plavusa,
i ako slucajno sazna da su ti obrve deblje od onih na kakve je naviko
onda yebo taj brak

dakle ovo nije prica o odrzavanju higijene
 

Back
Top