BOZE SPASI NAS PRAVDE I FOKUSA

Neverovatno je kolika zelja za ratovanjem proistice iz emisija na "Fokusu" i tekstova u "Pravdi". Ljudi bi ratovali sve u 16, ali lako je tudjim k....m gloginje mlatiti. Tu posebno prednjaci kocoperni ostareli genera Mirkovic koji svoju kolumnu u "Fokusu" koristi za otvoreni poziv na rat, za optuzbe za izdaju od strane aktuelnog predsednika drzave, za sirenje netrpeljivosti medju narodima, a posebno za pravljenje razdora medju Srbima odvratnom podelom na patriote i izdajnike. Skoro identicno se ponasaju i mnogi gosti u prepodnevnim emisijama na "Fokusu", a ono sto uspaljeni slusaoci izjavljuju preko talasa ovog radija je za antologiju ljudske gluposti, ogranicenosti i zavidnosti prema svakome ko se malo izdiga iznad tih kretena koji se dobro osecaju kada smo svi jednaki u bedi i kada imaju vodju, jer sami niti umeju, niti smeju da misle i donose odluke. Svi bi mi isli na kazan da se pitaju radikali, a i Kostunica im je sve blizi, jer samo u takvom drustvu on moze da se prodaje kao patriota i legalista. A cinjenica je i da mu se vlast osladila, kao i da je svestan da bi bez te iste vlasti postao ono sto bi i trebao da bude-niko i nista. Zaboravio sam da pomenem i Simu Spasica koji je podjednako aktivan i na "Fokusu" i u "Pravdi". Tog coveka treba cuti, jer njegovi nastupi se ne mogu opisati. Sve dok je takvih, smatrace nas za ono za sta nas smatraju, tj. za primitivne nacionaliste koji su doneli stetu svim narodima sa kojima smo imali bilo sta zajednicko.
 
Da li neko ima uvid u najnovije aktivnosti genijalnog i istaknutog direktora "Fokusa", Prof. Dr. Prim. Obrena Joksimovica...nemam vremena i prilike da pratim njegove akcije u poslednje vreme, a posto znam da su izuzetno bitne za sudbinu ovog grada, drzave, pa i dobrog dela Balkana, mnogo bih voleo da znam?
 
Eto, da nam nije Pravde ne bi smo saznali još jednu istinu o demoNkratama. Pokojni Bogdanović (bivši gradonačelnik Beograda), u testamentu je ostavio 18 bankovnih računa sa ukupno 20ak mill EUR. Pošteno, nema šta!
Zato vama smeta Pravda, iskežene nakaze :-)
 
Ne znam zasto se drug Iznenadjenje toliko uzbudjuje oko teme, pa mora da pribegava uvredama. Mada, mislim da je on tipican predstavnik onih koji misle da su "Pravda" i "Fokus" objektivni mediji. To je njihov recnik i nacin razmisljanja.
Ajde kad je jadan osetljiv na to ,mislim gde bi drugde video grupnjak Isidore Bjelice , matorog komuniste generala Mirovica i profesora Koste takve perverzije su prava egzotika na nasem medijskom nebu ...pa onda tamo moze da vidi koliko je broj novih sisa ugradila njegova omiljena pevaljka i pred koliko je ljudi pevala u Gezenkirhenu ... pa se onda tu detaljno informise o svim latino serijama koje se daju u nas ,a koje prosecana radikalska domacica poput Iznenadjenja ne propusta ,....pa ona Toholjeve kucne carolije , ej pa to je prava novina zato je izdajnici i ne vole i placu od muke nad njenim OGROMNIM tirazem :D
 
Ajde kad je jadan osetljiv na to ,mislim gde bi drugde video grupnjak Isidore Bjelice , matorog komuniste generala Mirovica i profesora Koste takve perverzije su prava egzotika na nasem medijskom nebu ...pa onda tamo moze da vidi koliko je broj novih sisa ugradila njegova omiljena pevaljka i pred koliko je ljudi pevala u Gezenkirhenu ... pa se onda tu detaljno informise o svim latino serijama koje se daju u nas ,a koje prosecana radikalska domacica poput Iznenadjenja ne propusta ,....pa ona Toholjeve kucne carolije , ej pa to je prava novina zato je izdajnici i ne vole i placu od muke nad njenim OGROMNIM tirazem :D

Pomešao si dnevne novine sa nekim tabloidom kojeg, izgleda, ne propuštaš jer si tako slikovito opisao njegov sadržaj da ga skoro možemo videti :-)

Pa kako to, bre, Bogdanović lopov? A? ;-)
 
Da PRAVDU ne finansiraju iz Rusije ne bi to moglo da plati troskove stampanja ni za sedam dana, a o distribuciji da ne pricamo....

Ma kakva Rusija iako je to glasilo Stranke Ruskih Sluzbi nisu ni Ruje toliki debili da finansiraju domaci toalet papir , finansira se iz budzeta grada Novog Sada i njegovih javnih preduzeca pre svega najbogatijeg Zavoda za izgradnju grada iliti ZIGa ,ciji direktor i shef novosadskih radikala Igor Mirovic ima, gle cuda i kolumnu u Pravdi iako covek jos sa padezima nije nacisto ,
 
Cudi me da niko od nadleznih organa ne reaguje na evidentno vredjanje i ponizavanje najvisih drzavnih funkcionera, sto predstavlja krivicno delo koje se goni po sluzbenoj duznosti. Pored toga, "Fokus" i "Pravda" iz "dobro obavestenih izvora" plasiraju ideje i stavove za koje bi im trebalo zabraniti rad. Nije svaka javna rec ista, pa samim tim nije ista ni odgovornost.
 
Neverovatno je kolika zelja za ratovanjem proistice iz emisija na "Fokusu" i tekstova u "Pravdi". Ljudi bi ratovali sve u 16, ali lako je tudjim k....m gloginje mlatiti. Tu posebno prednjaci kocoperni ostareli genera Mirkovic koji svoju kolumnu u "Fokusu" koristi za otvoreni poziv na rat, za optuzbe za izdaju od strane aktuelnog predsednika drzave, za sirenje netrpeljivosti medju narodima, a posebno za pravljenje razdora medju Srbima odvratnom podelom na patriote i izdajnike. Skoro identicno se ponasaju i mnogi gosti u prepodnevnim emisijama na "Fokusu", a ono sto uspaljeni slusaoci izjavljuju preko talasa ovog radija je za antologiju ljudske gluposti, ogranicenosti i zavidnosti prema svakome ko se malo izdiga iznad tih kretena koji se dobro osecaju kada smo svi jednaki u bedi i kada imaju vodju, jer sami niti umeju, niti smeju da misle i donose odluke. Svi bi mi isli na kazan da se pitaju radikali, a i Kostunica im je sve blizi, jer samo u takvom drustvu on moze da se prodaje kao patriota i legalista. A cinjenica je i da mu se vlast osladila, kao i da je svestan da bi bez te iste vlasti postao ono sto bi i trebao da bude-niko i nista. Zaboravio sam da pomenem i Simu Spasica koji je podjednako aktivan i na "Fokusu" i u "Pravdi". Tog coveka treba cuti, jer njegovi nastupi se ne mogu opisati. Sve dok je takvih, smatrace nas za ono za sta nas smatraju, tj. za primitivne nacionaliste koji su doneli stetu svim narodima sa kojima smo imali bilo sta zajednicko.

Apsolutno se slazem.
 
...na stranu politicki program patriotskog radia Fokus, koji redovno slusam i smejem se, jos od kada je voditelj bio onaj ludak Marko Jankovic :)

ali najinteresntniji im je muzicki program, koji je prebukiran Petrom Graskom, Magazinom, Crvenom jabukom, Hari Mata Hari i ostalom jugo-nostalgicarskom muzikom.
Maksimalno sam muzicki tolerantan ali ga Radikali preterase sa tom Hrvatsko-Bosanskom muzikom.
Bolje da pustaju Azru, Film ili Let3 iz Rijeke kad ih vec toliko vole, da i ja pocnem ozbiljnije da ih pratim. :D
 

Back
Top