BOZE SPASI NAS PRAVDE I FOKUSA

obren je direktor radio fokusa.
vlasnik je centralna otadžbinska uprava.

Da, mislim da je to tacno. Doduse, cudi me da je Prof. Dr. Joksimovic na tako maloj funkciji...mozda je to zbog prezauzetosti (rad na univerzitetu, aktivnosti na jacanju stranke, privatni poslovi...), ali sam siguran da ce se veoma brzo naci mesto za njega na kome ce moci da pokaze barem deo svojih kvaliteta, koji su toliko raznovrsni da svakako ne mogu doci do punog izrazaja na jednoj, pa ni vise funkcija.
 
Da, mislim da je to tacno. Doduse, cudi me da je Prof. Dr. Joksimovic na tako maloj funkciji...mozda je to zbog prezauzetosti (rad na univerzitetu, aktivnosti na jacanju stranke, privatni poslovi...), ali sam siguran da ce se veoma brzo naci mesto za njega na kome ce moci da pokaze barem deo svojih kvaliteta, koji su toliko raznovrsni da svakako ne mogu doci do punog izrazaja na jednoj, pa ni vise funkcija.
Бићу и ја једног дана министар здравља.8) :arrow: :mrgreen:
 
obren je direktor radio fokusa.
vlasnik je centralna otadžbinska uprava.

U pravu si za Joksimovica, i sve je tu jasno. Nego, nije mi jasan ovaj deo oko pravava vlasnik. Kazes da je vlasnik centralna otadzbinska uprava SRS, pa mi nije jasno zasto se sa tim nikad ne pohvalise. Ja bar nisam cuo, a slusam skoro svaki dan, pogotovo biserne kontakte emisije. Molim i da mi neko odgovori da li je Nikola Bozinovic, voditelj prepodnevne kontakt-emisije, svojevremeno bio portparol JUL,ili je bio na nekoj drugoj funkciji u ovoj nezaboravnoj stranci. Ako jeste, svaka mu cast za sposobnost transformacije. Ali, o tome cu ako se utvrdi da je zaista bio to sto sam cuo.:lol:.
 
U pravu si za Joksimovica, i sve je tu jasno. Nego, nije mi jasan ovaj deo oko pravava vlasnik. Kazes da je vlasnik centralna otadzbinska uprava SRS, pa mi nije jasno zasto se sa tim nikad ne pohvalise. Ja bar nisam cuo, a slusam skoro svaki dan, pogotovo biserne kontakte emisije. Molim i da mi neko odgovori da li je Nikola Bozinovic, voditelj prepodnevne kontakt-emisije, svojevremeno bio portparol JUL,ili je bio na nekoj drugoj funkciji u ovoj nezaboravnoj stranci. Ako jeste, svaka mu cast za sposobnost transformacije. Ali, o tome cu ako se utvrdi da je zaista bio to sto sam cuo.:lol:.

što bi rekla jedna koleginica sa foruma: imam info:lol:
ne hvale se radikali da su oni stvarni vlasnici, u krajnjem nije ni bitno ko se vodi kao vlasnik. Dovoljno je poslušati neku od emisija;)
Božinović je bio odbornik JUL-a u opštini Zemun, jedno vreme član dss, a sada je našao utočište kod obrena:cool:
 
izvini, bio sam ubedjen da i ovo znaš, ili bar da imaš info koji nema niko:D
ipak, kad misliš da nešto znaš, a vezano je za obrena, pitaj onog koji zna: mene:rolleyes:

Kad vec znas, da pitam i ja nesto...malo je van teme, ali nije strasno. Znas li da li su tacne price da je svestranost Prof. Dr. Joksimovica dosla do izrazaja i na planu gradjevine, tj. da je postao vlasnik (ili direktor) jedne velike gradjevinske firme?
 
Smesan tisak ova "Pravda" ali radio Fokus je prica za sebe, ima neki shizofren program.
Ultra mega-turbo nacionalizam kombinovan sa muzickim jugonostalgicnim programom tipa
grupe Magazin, Hari mata hari, Miso Kovac itd. sve u svemu totalni haus...:D


Pravda_velika-42441-1-2.gif
iako ga ponekad uhvatim dok vozim nisam nikad slusao to cudo jer verovatno nisam znao da sam na pravoj frekvenciji a stvarno me je zanimalo da cujem taj famozni radio.Mada po ovom opisu i koncepciji koju si naveo to je vec poznata preslikana prica sa jedne takodje avangardne televizije sada nazalost pokojne ,a nekad veoma popularne u sirokim narodnim masama , pogotovo medju skolskom omladinom u sitne sate .
Eeee samo je jedan bio original ove neuspele kopije mu nisu ni do ...
mikivujoviczd8.jpg
 
Kad vec znas, da pitam i ja nesto...malo je van teme, ali nije strasno. Znas li da li su tacne price da je svestranost Prof. Dr. Joksimovica dosla do izrazaja i na planu gradjevine, tj. da je postao vlasnik (ili direktor) jedne velike gradjevinske firme?

poznata je njegova ljubav prema nekretninama.
onomad, kad su ga šutnuli iz vlade mesecima nije hteo da vrati službeni stan:mrgreen:
 
poznata je njegova ljubav prema nekretninama.
onomad, kad su ga šutnuli iz vlade mesecima nije hteo da vrati službeni stan:mrgreen:

Hmmm...ne znam bas da li su ga "sutnuli", ipak niko u toj vladi nije bio Prof. Dr. Joksimovicu ni do kolena, kako sto se tice obrazovanja, tako i sposobnosti...mada moguce je, ljudi se cesto trude da oteraju bolje od sebe.

Znam za stan, ali da li je tacno ovo za gradjevinsku firmu?
 
Ne mogu da verujem da nikog nema ko ce da kaze neku lepu rec za Prof. Dr. Obrena Joksimovica...

Има, има, друже, само чекам да прође еуфорија и страх ових ЛДПоваца. Паника! Појавила се нека новина и нека радио станица која показује лепо лице Србије, па они са прљавим и рошавим лицем који су потомци сотоне, из свог мрака урлају, као њихов идол, сењор УРЛАТОРЕ ТАДИЋИ. Чује се њихов урлик и бол до неба. Јој, мајко, како БОЛИ ИСТИНА! Ти медији су тек почели, а спадају у ред најчитанијих и најслушанијих у Србији. Није мало преко 2 милиона гласача Томиних - Вељиних + ДССових. Па сад видите који ће то моћан медиј бити против плаћеничко олоша у Србији. ПАНИКА И РАСПАД СИСТЕМА код сорошеваца. Сорош сад мора више да одреши кесу, а имју рат на Блиском истоку, могући рат на Кавказу, одбрамбене штитове и нарогушеног руског медведа, дрчну Србију, Чавеза, целу јужну Америку... Мајко божија, како то све доларски издржати! Славина заврнута, па сад сотонини потомци у Србији цвиле, јер се појавио прави мишомор за њих: ПРАВДА и РАДИО ФОКС!
 
Има, има, друже, само чекам да прође еуфорија и страх ових ЛДПоваца. Паника! Појавила се нека новина и нека радио станица која показује лепо лице Србије, па они са прљавим и рошавим лицем који су потомци сотоне, из свог мрака урлају, као њихов идол, сењор УРЛАТОРЕ ТАДИЋИ. Чује се њихов урлик и бол до неба. Јој, мајко, како БОЛИ ИСТИНА! Ти медији су тек почели, а спадају у ред најчитанијих и најслушанијих у Србији. Није мало преко 2 милиона гласача Томиних - Вељиних + ДССових. Па сад видите који ће то моћан медиј бити против плаћеничко олоша у Србији. ПАНИКА И РАСПАД СИСТЕМА код сорошеваца. Сорош сад мора више да одреши кесу, а имју рат на Блиском истоку, могући рат на Кавказу, одбрамбене штитове и нарогушеног руског медведа, дрчну Србију, Чавеза, целу јужну Америку... Мајко божија, како то све доларски издржати! Славина заврнута, па сад сотонини потомци у Србији цвиле, јер се појавио прави мишомор за њих: ПРАВДА и РАДИО ФОКС!

Pa pricaj...mnogi od nas zele da cuju nesto o novoj uzdanici SRS-a. Nadamo se da ce zauzeti neko visoko ministarsko mesto, mozda i mesto potpredsednika vlade. Onakva inteligencija, obrazovanje, elokventnost i pojava ne bi trebalo da se trosi na neko diretorsko mesto radio stanice.
 
[ Onakva inteligencija, obrazovanje, elokventnost i pojava ne bi trebalo da se trosi na neko diretorsko mesto radio stanice.[/QUOTE]

Шта мислиш, да ли у преко 2 милиона Томиних гласача има више образованих, паметних, лепих и младих или у с конца и конопца скупљених и напаљених на фиктивно лак живот у ЕУ, навучених на бели прах, заварани вођама који себи лоповлуком награбише и обећањима да ће и ти јадници једног дана тако живети.
 
Јао Свето, уистину, очајан је.:lol:
Ништа није добро урадио- жали Боже плата које су му дали.:roll:
Pa nevezano sada za njegovu partijsku pripadnost po meni i nije tako los iako bas nisam strucan po tom pitanju vec onako cisto laicki mislim uprkos svemu bolnice i domovi zdravlja izgledaju dosta bolje nego pre njega sto je evidentno , a i zdravstvo uvek mora da prati opstu situaciju u drzavi pa i nije bas imao prostora za neke impresivne uspehe sa obzirom na stanje u drugim oblastima,pogotovo medju budzetskim korisnicima .
 
Pa nevezano sada za njegovu partijsku pripadnost po meni i nije tako los iako bas nisam strucan po tom pitanju vec onako cisto laicki mislim uprkos svemu bolnice i domovi zdravlja izgledaju dosta bolje nego pre njega sto je evidentno , a i zdravstvo uvek mora da prati opstu situaciju u drzavi pa i nije bas imao prostora za neke impresivne uspehe sa obzirom na stanje u drugim oblastima,pogotovo medju budzetskim korisnicima .

Ето и ја мислим да Томица није ни лош министар, ни лош човек и штета што није у радикалима, јер таквим људима и није место међу лопурдама из Г17. И Обрен је частан човек као и Томица и немају ни мрље на својој каријери но репове по штампи, као Ђилас. Човек може само да буде страначки острашћен па да генерално за све чланове странке која на супротним политичким опцијама, говори тужно. Успеха у здравству стварно има.
 
Pa nevezano sada za njegovu partijsku pripadnost po meni i nije tako los iako bas nisam strucan po tom pitanju vec onako cisto laicki mislim uprkos svemu bolnice i domovi zdravlja izgledaju dosta bolje nego pre njega sto je evidentno , a i zdravstvo uvek mora da prati opstu situaciju u drzavi pa i nije bas imao prostora za neke impresivne uspehe sa obzirom na stanje u drugim oblastima,pogotovo medju budzetskim korisnicima .
Истина је да није могао да с обрачунава са криминалом у медицини, уосталом, то ни није његов посао, али многе ствари је радио како не треба.
Ухватио се човек за форму, уместо за суштину...спрдњу је око лиценци направио- у којој се нормалној држави лиценца за лекара добија за паре? Ни у једној, а да ти не причам колико су различитих рачуна отворили за уплату тог новца, па још у три банке...а у медицини је туце оних који не разумеју ни основне ствари.:roll:
 

Back
Top