Bože pravde?

Tijanicu odlazi

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
zbog greške tokom prenosa utakmice smenjeni radnici rts-a
Politika - Pre 2 sata
BEOGRAD - Generalni direktor Radiotelevizije Srbije Aleksandar Tijanić, zbog teške profesionalne greške tokom prenosa sinoćne fudbalske utakmice Austrija - Srbija, smenio je i novčano kaznio osmoro saradnika, objavio je danas RTS.

Propusti tih radnika onemogućili su 2, 6 milona gledalaca da pre početka utakmice čuju himnu Srbije, objašnjeno je u saopštenju

Lažu,500.000 je gledalo moju emisiju.
 
А јесу ли и Аустријанци "фућкали" на нашу химну као ми на њихову?

Nisu! Bar koliko sam ja uspeo da razaznam. Zgadilo mi se kad sam čuo da zvižde! Nikada da naučimo! :dash:

Pročitao sam nekidan da su Francuzi odlučili da se prekida reprezentativna utakmica ukoliko se bude čulo zviždanje za vreme intoniranja Marseljeze.
 
zbog greške tokom prenosa utakmice smenjeni radnici rts-a
Politika - Pre 2 sata
BEOGRAD - Generalni direktor Radiotelevizije Srbije Aleksandar Tijanić, zbog teške profesionalne greške tokom prenosa sinoćne fudbalske utakmice Austrija - Srbija, smenio je i novčano kaznio osmoro saradnika, objavio je danas RTS.

Propusti tih radnika onemogućili su 2, 6 milona gledalaca da pre početka utakmice čuju himnu Srbije, objašnjeno je u saopštenju

Manje 500.000 koji su ledali moju emisiju.:whistling:
 
zbog greške tokom prenosa utakmice smenjeni radnici rts-a
Politika - Pre 2 sata
BEOGRAD - Generalni direktor Radiotelevizije Srbije Aleksandar Tijanić, zbog teške profesionalne greške tokom prenosa sinoćne fudbalske utakmice Austrija - Srbija, smenio je i novčano kaznio osmoro saradnika, objavio je danas RTS.

Propusti tih radnika onemogućili su 2, 6 milona gledalaca da pre početka utakmice čuju himnu Srbije, objašnjeno je u saopštenju


jel ovo ozbiljno ?

ko radi taj i grijesi..8 ljudi smjenjeno (?) i novčano kažnjeno...
to je previse...

dokazivanje na sasvim beznacajnim stvarima...
 

Back
Top