Boris Tadić gradi Islamski centar u Beogradu!

Da li je zbog ovoga Boris Tadic izdajnik srpskog naroda i njegovih interesa?

  • DA

  • NE

  • DA

  • NE


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
ti su najsumnjiviji koji tvrde da su 100% srbi,ja sam ovlastio botu da ponudi gulu da pravi islamski centar,zvao sam ga telefonom dva dana pre posete i to mu predlozio

pa da su moji preci hteli da se mesaju sa turcima i poturicama, i takvima ko sto si ti, ziveli bi negde u ravnici , na zemlji nekog age i bega, a ne na kopaonik planini ,kao hajduci, na litici na kojoj koza pase pod rucnu.

u planinama je nekad bila sloboda - zato su pravi Srbi tamo ziveli , a TURSKA RAJA kao ti i Tadic , kod nekog turcina na zemlji
 
Dolazak Islama na Balkan je posejao seme mrznje podela sukoba i rata koje traju i dan danas.

I mesto da se to zlo ZATRE, Tadic ga siri po Srbiji tamo gde ga nema vec vise od 200 godina.

Posle nemoj da se cudite ako vas u Beogradu neki islamski fanatik samoubica digne u vazduh

pa u cemu je razlika ,pa i hriscanstvo je doslo na ove prostore nekoliko stotina godina pre islama,pa je istisnulo paganstvo i slovenske bogove,po tebi je onda i hriscanstvo posejalo mrznju,gori si od vehabija
 
pa u cemu je razlika ,pa i hriscanstvo je doslo na ove prostore nekoliko stotina godina pre islama,pa je istisnulo paganstvo i slovenske bogove,po tebi je onda i hriscanstvo posejalo mrznju,gori si od vehabija

hriscanstvo je bilo na balkanu od treceg veka da si ti ziv i zdrav.

Jer pre dolaska slovena na Balkan ovde su ziveli neki drugi ljudi koji su svi do jednog bili od treceg veka Hriscani

nemas ti veze blage sa istorijom

sedi JEDAN . Kec ko vrata i javi se u avgustu na popravni neznalice
 
ne nego je vama muslimanima uvek blizi interes islama nego vase nacije.

zato recimo nema indijaca muslimana . zato recimo imas pakistan i banglades. oni su isto indijci ali su zbog islama prestali da budu to sto jesu. Isto ko sto ste vi tamo u bosni bili nekada Srbi i Hrvati pa vas je Islam ubedio da budete nesto drugo

ISLAM JE ZLO
Predlažem da po uzoru na Pale Škola u BiH pod nazivom "Srbija", napravi škola negdje u Srbiji npr. u Čaqčku pod imenom "Turska" a svakako nek istu otvori predsjednik Turske države bez najave i znanja vlasti u Bgd.
BIH-SRBIJA 1:1 jeli to nerješeno?
 
Predlažem da po uzoru na Pale Škola u BiH pod nazivom "Srbija", napravi škola negdje u Srbiji npr. u Čaqčku pod imenom "Turska" a svakako nek istu otvori predsjednik Turske države bez najave i znanja vlasti u Bgd.
BIH-SRBIJA 1:1 jeli to nerješeno?

Pa nema Turaka u Čačku baš u tolikom broju ili ima?Možda ti misliš da smo mi Srbi u stvari Turci?
 
Poslednja izmena:
hriscanstvo je bilo na balkanu od treceg veka da si ti ziv i zdrav.

Jer pre dolaska slovena na Balkan ovde su ziveli neki drugi ljudi koji su svi do jednog bili od treceg veka Hriscani

nemas ti veze blage sa istorijom

sedi JEDAN . Kec ko vrata i javi se u avgustu na popravni neznalice

koji su to svi do jednog bili hriscani kad je rimsko carstvo u trecem veku proganjalo hriscane,a tek u 4 veku tj 313 godine milanskim ediktom priznali zvanicno hriscanstvo kao sluzbenu religiju
 
hriscanstvo je bilo na balkanu od treceg veka da si ti ziv i zdrav.

Jer pre dolaska slovena na Balkan ovde su ziveli neki drugi ljudi koji su svi do jednog bili od treceg veka Hriscani

nemas ti veze blage sa istorijom

sedi JEDAN . Kec ko vrata i javi se u avgustu na popravni neznalice

Ali je sigurno i to da večina nisu bili Srbi.
I tebi kec ko vrata, popravni znaš kad je.
 
Predlažem da po uzoru na Pale Škola u BiH pod nazivom "Srbija", napravi škola negdje u Srbiji npr. u Čaqčku pod imenom "Turska" a svakako nek istu otvori predsjednik Turske države bez najave i znanja vlasti u Bgd.
BIH-SRBIJA 1:1 jeli to nerješeno?

provokacija

bih kao takva koju zamisljas ne postoji, niti je ikada postojala, a valjda i nece

dakle alijina mala federacija - srbija .0000,1 : 1
 
Poslednja izmena:
Predlažem da po uzoru na Pale Škola u BiH pod nazivom "Srbija", napravi škola negdje u Srbiji npr. u Čaqčku pod imenom "Turska" a svakako nek istu otvori predsjednik Turske države bez najave i znanja vlasti u Bgd.
BIH-SRBIJA 1:1 jeli to nerješeno?

Nije to isto

Pale jesu SRBIJA a Cacak nikada nece biti Turska niti Bosnjakistan.

I nije valjda da si ti mislio da ce Srbi u RS da pitaju za bilo sta vas Bosnjakistanske islamske fanatike u SaHrajevu?

Od Lukavice pocinje srpska hriscanska teritorija na kojoj se vi nista ne pitate .
 
tada nisu bili Srbi naravno, Srbi su se doselili na Balkan u 6 veku i vremenom sa paganske religije presli na jedinu pravu i istinitu religiju Hriscanstvo
Vidiš i Dobri Bošnjani su prešli na jedinu pravu i istinitu religiju Islam a ima i jedan manji dio krščana koji su prešli na Islam, znaju ti ljudi iz ličnog iskustva što je bolje pa neće da se vrate ni pod koju cijenu.
 
ajd sta ce srbiji beogradu islamski centar koji ce tadic graditi parama nasih poreskih obveznika?

jel za to mi placamo poreze da Tadic gradi islamske centre po Srbiji???

pa kad oni grade auto put, onda mi njima islamski centar :D
zamlisli šta bi ti ovde pisao da Turska gradi islamski centar, a tek kako bi bio nesrećan da Tadić gradi autoput :mrgreen:

ovako imaš šta da pišeš i lepo ti
odoh ja dalje..pozdravljam te
 

Back
Top