Borilacka vestina za VISOKE ljude :D

Evo par savjeta od mene:Tvoj odnos visine i težine je idealan za kick-box i to što karate karate treniraš ti je odlično za kick-box.Sa 1,91 kad počneš da radiš sa prednjom rukom i nogom niko ti neće moći prići.I moj savjet ti je idi u terentanu jer za svaki borilački sport treba snage ,ali nemoj sad previše da se nabildaš je će ti onda mišići tražiti previše kisika i brzo ćeš da se umaraš.Eto tolko od mene.

On i da hoce kao i vecina Srba ne moze da se "previse nabilduje".....:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa nema on genetiku kao Roni Koulman ili Svarceneger:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:

Nego ajde da se prolupite malo i vi o necemu o cemu nemate pojam:dash:
 
Aj molim te mi reci kakve veze ima genetika Ronnie Coleman-a sa borenjem? Ili Arnoldova? Onako kako su oni gradjeni/bili gradjeni je totalno useless za borenje. Covek sa takvom gradjom ne moze da savlada motoriku, ne moze da se bori duze od min, nema apsolutno nikakvu funkciju osim da pokazuje svoje telo.
 
Aj molim te mi reci kakve veze ima genetika Ronnie Coleman-a sa borenjem? Ili Arnoldova? Onako kako su oni gradjeni/bili gradjeni je totalno useless za borenje. Covek sa takvom gradjom ne moze da savlada motoriku, ne moze da se bori duze od min, nema apsolutno nikakvu funkciju osim da pokazuje svoje telo.

Ne prica se o tome nego o recenici "samo nemoj da se prenabildujes".....I svako ko je obrazovan u tom segmentu zna koliko je ova recenica smesna do bola:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
Dobro iskoristio je zargonsku terminologiju. Da je napisao "nemoj da nabacis previse misicne mase zato sto onda ne mozes lepo da radis" bi bilo ok?

Pa ja sad ne mogu da sanjam ko koristi zargone ko slengove ko je neobrazovan ko lupa gluposti ko kaze a ne misli a ko kaze a misli gluupost,ko prica u metaforama a ko je bukvalan.......

I uvek postoji opravdanje za glupost.......
 
e bruce lee hvala tebi sto komentarises ovde, ali ne moras da pljujes ljude koji hoce da pomognu!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :rtfm: nije decko kriv, AKO JE POGRESIO MOZE LEPO DA SE KAZE, A NE DA SE RUGA OVDE, NIJE FORA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hvala !!!!
 

Back
Top