Borilacka vestina za VISOKE ljude :D

e al jel mogu da povredim ledja na mrtvo dizanje, cucanj i tako te vezbe sa teretom ?

Mozes da se povredis i dok silazis niz stepenice,znaci li to da nikad ne treba da silazis niz stepenice nego da te neko nosi?????

Mozes da izadjes na ulicu i da te udari kamion i cao da ostane od tebe samo krvava smesa mesa......

Poenta je da ovakva pitanja su previse uopstavajuca tako da se ne moze odgovoriti na njih............

Ako pazis i radi s sve ok ne mozes se ni od cega povrditi,ako ne pazis mozes se od svega povrediti..........
 
bru zli a hoces vise da kazes cime se ti bavis pa se razumes u borilacke vestine, ili ces i dalje samo da vrtis jednu istu pricu u krug?

Kaze se DA LI HOCES ILI A JEL HOCES A NIKAKO A HOCES DA KAZES........

cime se ti bavis pa se razumes u borilacke vestine


Logicka greska.....Razumeti se u BV i biti uspesan u njima su dve razlicite stvari i nisu nuzno potrebne jedna drugoj.....Sta vise,u praksi se upravo pokazuje da biti strucnjak i uspesan u jednoj kategoriji iskljucuje ovu drugu.......

Koliko ti ne razumes i ne znas da razmisljas moze se i videti na primeru

Ko je kompetentan da prica kako se najbolje ratuje,kako se pravi strategija,plan i sl - NAJJACI VOJNIK SIROVINA KOJI MOZE NAJVISE SKLEKOVA DA URADI I KOJI JE U BRDSKOJ ili pukovnik koji je zavrsio akademiju i moze samo 5 skleka da uradi......
Po tebi moze vise ova sirovina,zato ce on krenuti lopaton na tenk HAHAHAHAHAHAHAHA

Ovde je bilo reci o nekim opstim terminima i o natomiji fiziologiji mehanici tela koe su zastupljene i deo svakog funkcionisanja tela vezbanja,treniranja bilo cega pa i bor vestina.....

Nisu bor vestine samo treniranje kao sirovina i raditi nesto bez ikakvog razmisljanja sta kako zasto kao ovca.....Ona pase travu a odozgo je sisaju a da ona i ne zna:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:


I sta stavio sam IQ test poznatih licnosti gde je Muhamed Ali skoro retard A EXTRA SE RAZUME U BOKS JER JE ON BRE LEGENDA.......

I sta sad on je pametniji i zna bolje na forumu da raspolaze cinjenicama sta je sta od nekog ko ima IQ 200 obrazovan je u toj sferi i nije uspesan bokser kao on???????????

Ti mesas babe i zabe.....Ne znas sta su argumenti.....

Sta sad ako kazem da imam 20 medalja iz karatea i 12 iz kikboxa onda moja teorija da je 1+1=2 je istinita a ako kazem da sam sahovski velemajstor onda 1+1 nece biti dva JER ZABOGA NEMAM USPEHA U BORENJU:hahaha::hahaha:
To sto je neka sirovina dobila od Boga genetiku pa je uprkos narkoticima alkoholu i cigarama postala ime u borilackom sportu NE ZNACI DA JE KOMPETENTNA DA PRICA O TOME I DA JE STRUCNJAK.....

Sta vise takvi ne znaju ni da sloze 2 proste pa stalno izlaze na youtube kao biseri dana:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf:

Svi oni imaju tim STRUCNJAKA i coveka koji zna da slozi dve proste i taj se zove menadzer za odnose sa javnoscu,a oni SAMO CUTE I FIZIKALISU JER ZA BOLJE I NISU :hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::hahaha::rotf::rotf::rotf::rotf:


Ja sam sahovski velemajstor imam zavrsena 2 faxa,uclanjen u naucno drustvo Srbije,clan Mense i ponekad rekreativno igram Badminton.........

I sta sad????
 
Poslednja izmena od moderatora:
Bru zli ja stvarno ne razumem koji je tvoj problem. Postavio sam sasvim obicno pitanje, jer me zaista zanima cime se bavis, jer koliko vidim najvise pises na temu borilackih vestina i sportova.

Ja sam sahovski velemajstor imam zavrsena 2 faxa,uclanjen u naucno drustvo Srbije,clan Mense i ponekad rekreativno igram Badminton.........

I sta sad????


Iiiii...nista sad. Mogao si odmah to da kazes bez ovolike nepotrebne price. I ne razumem zasto tako mislis o ljudima koji se bave bor. vestinama. Sto se tice mog trenera on ima fakultet, a i mnoogi mnoogiii drugi koje se bave bv imaju i inteligenciju i obrazovanje. Ipak mislim da bi neko ko govori o bor. vestinama trebalo da ima i znanje iz prakse, a ne samo iz teorije. Naucnici, na primer, imaju mnogo teorija i ideja, svasta njima padne na pamet, ali kada tu teoriju isprobaju u praksi, neka ispadne tacna, a neka netacna i vide da su napravili gresku. Hocu da kazem da bi tu tvoju teoriju o bv trebalo da isprobas u praksi, pa tek onda da govoris o tome.
 
Da samo dodam da je prva generacija majstora borilackih vestina u Srbiji i bivsoj SFRJ uglavnom bila sacinjena od visoko obrazovanih ljudi. Da pomenem samo bracu Jorga , Marka Nicovica , Vojislava Bilbiju ...sve izuzetno obrazovani ljudi, svi oprobani u ulicnim tucama i danas poznata i priznata imena u svetskim kvirima ne samo u domenu borilackih vestina ...Da pomenem i da u zemljama porekla borilacke vestine su uvek bile praktikovane i razvijane od visih staleza koji su obavezno ukljucivali i visoko obrazovanje .U staroj Kini mac je recimo bio statusni simbol studenata i visokih drzavnih sluzbenika ...
 
Poslednja izmena:
Evo par savjeta od mene:Tvoj odnos visine i težine je idealan za kick-box i to što karate karate treniraš ti je odlično za kick-box.Sa 1,91 kad počneš da radiš sa prednjom rukom i nogom niko ti neće moći prići.I moj savjet ti je idi u terentanu jer za svaki borilački sport treba snage ,ali nemoj sad previše da se nabildaš je će ti onda mišići tražiti previše kisika i brzo ćeš da se umaraš.Eto tolko od mene.
 

Back
Top