Bombaš u zgradi Predsedništva Srbije!

И после кад ми неки балван тврди како су нам спесијалци најбољи у универзуму, те да би ослободили Космет, само три дана да им дају... И наравно да су мере предрострожности у Београду за Бајденову посету биле потпуно неоправдане, ирационалне и претеране... кад би се зајебавали.

Ипак, могуће је и да се ради о Шаперовој конструкцији за медије.
 
И после кад ми неки балван тврди како су нам спесијалци најбољи у универзуму, те да би ослободили Космет, само три дана да им дају... И наравно да су мере предрострожности у Београду за Бајденову посету биле потпуно неоправдане, ирационалне и претеране... кад би се зајебавали.

Ипак, могуће је и да се ради о Шаперовој конструкцији за медије.


A mozda je to sam Shaper, prerusen u coveka?!

...a policajac ga nije prepoznao,

kao juce onaj sto nije pustio Jelashica da prodje spalir?!
 
Не бих да прејудицирам, али све ми је ово помало ван памети. Тип тек тако уђе у зграду председништва са све експлозивним направама и ако се добро зна да тамо од сензора не може ни мува да пролети, а не да унесеш бомбе! Али сачекајмо епилог.
 
Познат је од раније...

Izjava
Autor Dragan Marić
04-10-2008.
To : SUP Valjevo
Attn.: Načelnik
Ref.: Izjava
Fax: 014 227 007
Date: 29. septembar 2008.
Pages: Jedna

Poštovani Načelniče,

Ovih dana dolazim u Valjevo. Namera mi je da posetim ljude koji mi duguju ne baš male pare. Bolje da Vas ja unapred izvestim, nego da čujete od drugih.

Najogrezliji od njih je D. P, sa nadimkom Pop, zaposlen u ******. Godinama mi duguje pare u vrednosti novog Golfa. Kao dugogodišnjem poznaniku dao sam mu pare na ruke, na reč. Ja njemu da kupi novog Golfa, a on meni … da ne kazem šta!
Iz pouzdanih izvora znam da je u nekoliko navrata izvestio SUP o mojim, navodno, pretećim porukama, upućenih sa mog mobilnog.

I pored ko zna koliko pismenih i usmenih obećanja, to govedo nema nameru da dug vrati. Nedavno mi čak reče da ga tužim, ako želim pare.

Ovako, dolazim u Valjevo sa ciljem da mu ja lično sapnem rogove, na moj znani i za takve nepodnošljiv način. Istina, to govedo ne veruje da ću sapinjanje primeniti i na njemu.

Poštovani Načelniče!

Ja Vas molim da ovu moju pismenu izjavu cenite izrazito ozbiljno i na način kako to priliči policijskom profesionalcu.

S poštovanjem,

P.S.

Rado bih se sa Vama upoznao, i ujedno Vam predao SMS prepisku izmedju mene i imenovane osobe! Ako ste za, javite mi na mobilni.


http://www.pravda.rs/srbija/6455/sprechila-me-visha-sila
 
Ovo takodje dosta toga govori o tome koliko je policiji stalo do ove vlasti tj da ih zabole za nju . Juce u prodavnici naletim na pandure sto su radili na obezbedjivanju povodom ovog Bajdena i psuju svima sve po spisku od Bajdena pa do ovih nasih. Mislim da kad bi se neko pojavio sada sa puskom i krenuo da udje u skupstinu da bi ga oni panduri na ulazu opusteno pustili unutra cak bi ga uputili kuda da ide do sale , na koja vrata da udje i sl.
 

Back
Top