Boli moje duse..

Ако ти је лекар преписао таблете - онда треба да их пијеш! Ко смо ми овде да бисмо ти смели укидати или кориговати терапију?!

Људи најчешће имају предрасуда и према психијатрима и према лековима које они прописују. Ниси ни хронично депресивна (ако то траје тек две недеље), нити треба да се бринеш да ћеш постати зависник о тим лековима. Знају лекари све зашто и како. Ми смо овде сви лаици и нисмо те ни видели нити ишта конкретније знамо о теби и о целом случају...

helen, koje lekove si ti pila?
 
Nadam se da necu biti dosadna,sa podizanjem opet price o dusi koja boli..
Ja sam od onih koji veruju u pravu ljubav,koja je velika kao more,snazna kao sve planine sveta,ljubav koja je dovoljna sama po sebi da pomeri sve prepreke i premosti sve barijere..Ja sam verovala ali ne i on.Otisao je tako olako..Obecao da ce me pamtiti,cuvati u svom srcu.Bio je to bas tuzan rastanak..Posle njega ostala su pitanja na koja nikad necu dobiti odgovor.Ostalo je ogromno razocarenje u ljubav,u njega..
Opet pokusavam da pocnem da zivim,smejem se..Tesko mi ide,jer je bol u dusi mojoj tako jak da me slama uvek iznova..Tu su uspomene koje vrtim i koje mi ne daju mira..Secam se..
 
neba,

podsjetila si me bas na mene prije 4 godine
znam da te ne mogu utjesiti, da neke stvari moras sama iskusiti da bi ti nesto postalo potpuno jasno

ako ti ista znaci prosla sam kroz slicnu situaciju i priznajem da utjehu nisam nalazila ni u cemu, takodje sam pila lijekove i na kraju ipak zavrsila u bolnici...
nemoj dopustiti da dodje do toga
danas kad se sjetim toga kajem se sto sam dopustila da to tako utice na mene, vjeruj mi da niko nije vrijedan da unistavas sebe zbog njega, ma koliko te boljelo

e i nemoj misliti da nikog neces voljeti kao njega, voljeti ces i vise

evo ja sam danas udana za drugoga i imam dijete, shvatas li sada o cemu ti pricam
 

Slične teme


Back
Top