Boksovi/kuće za pse

posle 7 godina, nesto novo ! :D

20150714_202255.jpg


20150719_115940.jpg


20150725_202858.jpg


20150922_193212.jpg


20150924_173509.jpg
 
naravno da ima, ali unutra, do betona stiropor, a preko toga drvo ???
pa ja sam profesionalac, vec 30 godina aktivno u kinologiji,
ne drzim ja pse u potkrecenim kokosinjcima, a to sto me nema, trenutno,
ma ima me samo se nedam videti !!! tu sam SMETAM konstantno !!!
i jako bi "pametno" bilo uraditi izolaciju spoljnih zidova, da imaju idioti sta da grizu i gule !!! :mrgreen:
 
Pozdrav svima,imam jedno pitanje. Imam haskija, ima veliki box,kucicu sve,samo jos nisam stigao da izbetoniram,pod je zemljani...da li je to ok dok ne sredim sve...i kako mogu da se izborim sa ciscenjem,jer ponekad vrsi nuzdu tu...
 
Pozdrav svima,imam jedno pitanje. Imam haskija, ima veliki box,kucicu sve,samo jos nisam stigao da izbetoniram,pod je zemljani...da li je to ok dok ne sredim sve...i kako mogu da se izborim sa ciscenjem,jer ponekad vrsi nuzdu tu...
Што се тиче бетона, мислим да је поплачавање циглом боље, али било чиме да се поплоча треба да се паси на нагиб и овод воде. Док то не урадиш он ће да копа рупе да нађе хладнију подлогу. Што се тиче чишћења нема неке велике мудрости - кофа и лопата и прање шмрком.
 
Ево један пример бокса са кућицом. Кућица је од дуплих дасака са стиропором између.Ја га не кристим сем повремено ако су ми неки мајсти у кући док рад да им не " помажу" моји пси или кад ми неко дође ко се боји паса.
573308


573309


573310


Под кућице су даске и под је одидестек сантиметара од ниво бетона. За Сибирце кров треба да има много мањи нагим јер они воле да леже на крову.
 

Back
Top