...boj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Sto da ne,samo da ne bude kreni ,pa stani i ako primaju ratne veterane koji su tek presli cetrdesetu kao ja.Kad se krene,onda da se ide do Tirane minimum i Skadra naravno,pa na srpsko more.
 
adem nije pominjao VBR...ti si...

...tebe pitam...jednog od Dušanovih viteza...

Хвала...
То је оно кад заробиш птаршија, а он усран помиње само ВБР, ВБР... А ти му објасниш да је то оно чиме смо му тукли положаје и покажемо му ФАП-а... Онда дођу из 52. и одведу га негде... Ко зна... Далеко...
Додуше може и 130-ца...
 
Poslednja izmena:
Muslimani su se na silu naseljavali na Balkan 500 godina a tek se 100 godina se čiste odavde.

Trebaće još malo..... da se počiste.....svi.....

ne pričamo o muslimanima...

...čisto da se podsetimo, da se ne udaljimo od teme...pričamo o tome ko od forumaša bi imao muda da se odazove mobilizaciji za odlazak na Kosovo...na čišćenje, ili kakogod vam se sviđa...

...ajmo dalje...
 
Muslimani su se na silu naseljavali na Balkan 500 godina a tek se 100 godina se čiste odavde.

Trebaće još malo..... da se počiste.....svi.....

Да да Оливер Дулић најавио чишћење Србије сад у јуну и позвао да је очистимо, ваљда је мислио на Мује...:hahaha::hahaha::hahaha:
 
ne pričamo o muslimanima...

...pričamo o tome ko od forumaša bi imao muda da se odazove mobilizaciji za odlazak na Kosovo...



Kosovo i Metohija je okupirano muslimanskom najezdom. Znači jedno bez drugog ne ide.

A ako baš insistiraš na "koliko forumaša" bolje ti je da ne brojiš jer ti to na Prokletijama neće nikada nešto biti bitno. Ići ćeš ti u svoj katunčić iz kog si izmileo i hteo na silu da otmeš tuđe i to pod uslovom da ti se dozvoli jer možda budeš prošetao i do Jadrana da se okupaš od bivoljeg smarada i kravljih vaši.
 
Kosovo i Metohija je okupirano muslimanskom najezdom. Znači jedno bez drugog ne ide.

A ako baš insistiraš na "koliko forumaša" bolje ti je da ne brojiš jer ti to na Prokletijama neće nikada nešto biti bitno. Ići ćeš ti u svoj katunčić iz kog si izmileo i hteo na silu da otmeš tuđe i to pod uslovom da ti se dozvoli jer možda budeš prošetao i do Jadrana da se okupaš od bivoljeg smarada i kravljih vaši.

:sad2:

...dobro...


...
 
pozdrav, momci...idem da vidim jel mi skinut ban...

...napisaše mi da će se to obaviti danas u 11.00 h...

...lepo sam se zabavio...

...želim vam da se na bojištu zvanom Krstarica lepo obračinate i oslobodite sve naše uzurpirane teritorije...

:bye:
 
aj dobro, nije zauvek...

...pusti sad to, ne skreći mi temu... odgovori mi na pitanje jel bi uzeo pušku il ne bi...?

По мени мало је глупаво и тендециозно поставити то питање на форуму.Али уколико би се десило да дође до тога узео бих учешће у том подухвату.
 
ne pričamo o muslimanima...

...čisto da se podsetimo, da se ne udaljimo od teme...pričamo o tome ko od forumaša bi imao muda da se odazove mobilizaciji za odlazak na Kosovo...na čišćenje, ili kakogod vam se sviđa...

...ajmo dalje...

Siptari su se u zadnjim ratovima pokazali kao daleko najlosiji borci, tako da pravog rata ne bi ni bilo. (Bez NATO podrske)
Koliko puta sam bio sokiran, kad sam vidio kakve rovove i utvrdjenja su napustili bez pravog otpora.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top