...boj...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Druze mi nismo dosli , mi smo ovdje rodjeni i ovdje cemo ostati, a takvi fasisti kao vas dvojica, mozete samo da nam se sagnete da nam ....:mrgreen:


Muslimani su ovde došli na silu.

A ti dokaži da si strosedeoc i od koga potičeše pa će se tvoj slučaj razmotriti.

A do tada možeš da se guziš i puziš do mile volje, ako bude imao uopšte neko želju da te guzi.
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?

hvala na brizi. nisi morao

ne treba zamisljati. kada dodje dan slobode, sve ce samo da se resi za 24h.

dobrovoljci te sekiraju? nazalost po tebe i takve, nema problema sa gradjanima srbije i nece ih biti ni tada. meni je zao siptarskog civilnog sveta sto su pristali na teroristickozlocinacku politiku, valjda su i sami svesni sta to znaci i kakve ce biti posledice
 
Ovakvih bolidskih tema izgleda nikad dosta:hahaha: A vidim da nam se polako priblizavaju i bolidi iz susednih nam republika...Ovo je postala farma budala definitivno:lol:

Има овде и тзв. Бошњака они си грађани Србије:hahaha: А на западној граници Србије има један Република али Српска!;)
 
...vidim da su vam puna usta Kosova...zamislimo teoretsku situaciju da Srbija ima mogućnost da oružanom intervencijom povrati zauvek izgubljenu teritoriju, zvanu Kosovo...
...ko od vas bi imao petlju da se javi kao dobrovoljac...?

Зашто заувек?
Борба за Косово се води дипломатијом...у овом тренутку а када се политичка ситуација промени (а стално се мења) онда и ....
 
Ma usporio sam sad malo. Malo mi je ispita ostalo pa sam se bash opustio. Po ceo dan nisam kuci, samo pijem i treniram u teretani...za rat naravno :D

Све похвале, ти си неки вриједан дечко!;) Шта тебе брига кад Албанци крену Крагујевац је далеко, а сурчински аеродром близу, па правац САД. Ко **** глупе балканце нека се кољу и убију док се паметан свијет развија и ужива у балогдетима...;)

Тешко нама са оваквом омладином...:(
 
Ma usporio sam sad malo. Malo mi je ispita ostalo pa sam se bash opustio. Po ceo dan nisam kuci, samo pijem i treniram u teretani...za rat naravno :D

bravo buraz,ti si skuzio najbitniju stvar u zivotu, zdrav duh samo u zdravom tijelu.sve drugo ce doci samo po sebi.samo malo manje pij.jer uje ce biti 100% trezne..:mrgreen:
 
Све похвале, ти си неки вриједан дечко!;) Шта тебе брига кад Албанци крену Крагујевац је далеко, а сурчински аеродром близу, па правац САД. Ко **** глупе балканце нека се кољу и убију док се паметан свијет развија и ужива у балогдетима...;)

Тешко нама са оваквом омладином...:(

Ama choveche smiri se malo. Niko ne krece nigde koliko ja znam( ili mozda nisam dobro obaveshten:mrgreen:). Takav scenario nije ni u najavi,a ako ikada bude trebalo da se ratuje valjda cemo i mi imati profesionalnu dobro naoruzanu vojsku k'o sav normalan svet. Tako da ne beri brige brate nego pij i uzivaj:D
 
Ama choveche smiri se malo. Niko ne krece nigde koliko ja znam( ili mozda nisam dobro obaveshten:mrgreen:). Takav scenario nije ni u najavi,a ako ikada bude trebalo da se ratuje valjda cemo i mi imati profesionalnu dobro naoruzanu vojsku k'o sav normalan svet. Tako da ne beri brige brate nego pij i uzivaj:D

Пијем и уживам, али сам спрема и у добровољце ако затреба, а ти?;)
 
Пијем и уживам, али сам спрема и у добровољце ако затреба, а ти?;)

Ja ti opet kazem da cemo imati profesionalnu vojsku,a svaki profesionalni,dboro obuchen vojnik koji se sprema ceo zivot vredi kao 10 nas obichnih smrtnika :D Inache ja sam evo bio i sa drugom u streljani skorije, pucao sam iz glocka i mogu da ti kazem da sam bash postao za'eban :D Sa 15 metara pravo u centar brale :D, tako da ni ja nisam za bacanje,ako zakazu profesionalci :D
 
Ja ti opet kazem da cemo imati profesionalnu vojsku,a svaki profesionalni,dboro obuchen vojnik koji se sprema ceo zivot vredi kao 10 nas obichnih smrtnika :D Inache ja sam evo bio i sa drugom u streljani skorije, pucao sam iz glocka i mogu da ti kazem da sam bash postao za'eban :D Sa 15 metara pravo u centar brale :D, tako da ni ja nisam za bacanje,ako zakazu profesionalci :D

Све похвале,
Ја сам скоро пуцао и СКС Симонова (Паповка), па и нисам баш најбољи, на 50 у центар на 100м омаши цијелу мету:D
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top