Бог је љубав?

:lol: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

''Ni jedan ateist,pa ni onaj najveći nije umro a da barem jednom u životu nije izgovorio ovu reč.''
Значи ти читаш мисли?
Како бре у три коментара успеваш да демантујеш самог себе?
Па о чему размишљаш док куцкаш? :lol:

Ај се уозбиљи и покушај да одоговориш на ему. :D

Mora da je telepata, kontrolor.:hahaha:
 
како можеш бити сигурна?

Pa jeste mozda ima mene jos puno puta u nekim paralelnim svetovima, ali to je vec tema za forum nucna fantastika. Mada bi i religija i naucna fantastika mogli da se ujedine u jedan veliki forum.
Ti mislis da si nerealan, da ne postojis ili sta vec?
Mozda u nekom paralelnom zivotu upravo potpaljujem vatricu..............dopuniti misao.
 
Ја не разумем какве ово везе има са темом...:confused:

Ово је неки званични статистички податак или нагађаш? :roll:

Naravno da ne znaš kakve veze ima sa temom,jer neznaš ni sam šta si postavio.Da Bog nije ljubav,neki od vas već ne bi ni postojali više.A da i najveći ateisti hoće da pomene Boga za pomoć govori da u dubini njihovog bića znaju kakav je Bog.
I ne govorim o zvaničnim statistikama već o ličnom iskustvu.Ja se kontaktiram sa mnogo ljudi dnevno,najviše sa ateistima svih nevolja i znam kako se ponašaju kada ih pritisnu nevolje.
Ako si zaključana u sobu naravno da ne znaš i ne poznaješ ljude.
 
ако до сад ниси схватила поенту, нећеш ни са једним постом више.
који је твој мотив уопште постављање ове теме?
Добро бре што се љутиш.. само сам ти дала идеју за наслов нове теме...:D

а моји мотиви су увек страшно покварени и вешто скривени...:per:

:hahaha:

Што те бре брига зашто сам поставила тему?
Све моје теме се распадну зато што на првих десет страница нагађате што ли сам тему отворила...:lol:

Опусти се и пиши оно што знаш.. ако знаш..
ако не знаш, чекај да напише неко дури и научи нешто..
ето.. теме обично томе служе...:D
 
Pa jeste mozda ima mene jos puno puta u nekim paralelnim svetovima, ali to je vec tema za forum nucna fantastika. Mada bi i religija i naucna fantastika mogli da se ujedine u jedan veliki forum.
Ti mislis da si nerealan, da ne postojis ili sta vec?

ето погодио сам суштину, ипак ниси сигурна у своје постојање.
и шта је онда реално?
 
Ja bih da pitam...da li je ovo ljubav...

''Podiže se dim iz nozdrva Njegovih i iz usta Njegovih oganj koji proždire, živo ugljevlje odskakaše od Njega.Savi nebesa i siđe; a mrak beše pod nogama Njegovim.I sede na heruvima i polete, i pokaza se na krilima vetrenim.Od sevanja pred Njim goraše živo ugljevlje.''

A u citiranom se opisuje ni manje ni više nego lično ON ili ti BOG a u 2.Sam.9:13.
felix.gif
 
Naravno da ne znaš kakve veze ima sa temom,jer neznaš ni sam šta si postavio.Da Bog nije ljubav,neki od vas već ne bi ni postojali više.A da i najveći ateisti hoće da pomene Boga za pomoć govori da u dubini njihovog bića znaju kakav je Bog.
I ne govorim o zvaničnim statistikama već o ličnom iskustvu.Ja se kontaktiram sa mnogo ljudi dnevno,najviše sa ateistima svih nevolja i znam kako se ponašaju kada ih pritisnu nevolje.
Ako si zaključana u sobu naravno da ne znaš i ne poznaješ ljude.

Izvini, ti radiš u javnom WC-u, pretpostavljam?
 
Naravno da ne znaš kakve veze ima sa temom,jer neznaš ni sam šta si postavio.Da Bog nije ljubav,neki od vas već ne bi ni postojali više.A da i najveći ateisti hoće da pomene Boga za pomoć govori da u dubini njihovog bića znaju kakav je Bog.
I ne govorim o zvaničnim statistikama već o ličnom iskustvu.Ja se kontaktiram sa mnogo ljudi dnevno,najviše sa ateistima svih nevolja i znam kako se ponašaju kada ih pritisnu nevolje.
Ako si zaključana u sobu naravno da ne znaš i ne poznaješ ljude.

Zaista? :)
Spominjanje Božijeg imena znači i da u dubini svojih bića svi znaju kakav je on? A ipak su ateisti ... Ako znaju kakav je Bog, zašto su onda i dalje ateisti?
 
Добро бре што се љутиш.. само сам ти дала идеју за наслов нове теме...:D

а моји мотиви су увек страшно покварени и вешто скривени...:per:

:hahaha:

Што те бре брига зашто сам поставила тему?
Све моје теме се распадну зато што на првих десет страница нагађате што ли сам тему отворила...:lol:

Опусти се и пиши оно што знаш.. ако знаш..
ако не знаш, чекај да напише неко дури и научи нешто..
ето.. теме обично томе служе...:D

да ми ниси интересантна, не би ти ни постављао такво питање, већ би те једноставно игнорисао.
опуштен сам, само ме интересује искрен мотив.
 
:lol: :hahaha: :hahaha: :hahaha:

''Ni jedan ateist,pa ni onaj najveći nije umro a da barem jednom u životu nije izgovorio ovu reč.''
Значи ти читаш мисли?
Како бре у три коментара успеваш да демантујеш самог себе?
Па о чему размишљаш док куцкаш? :lol:

Ај се уозбиљи и покушај да одоговориш на ему. :D

I šta ti nije tu jasno.Gde sam ja sebe to demantovao????Ili ti se pričinjava ili si popila malo više ili šta? Jeli lepo piše da ni jedan ateist nevernik u Boga nije umro da nije izgovorio reč "Bože pomozi".Jeli za tvoj mozak toliko komplicirano to da shvatiš?????
 
Naravno da ne znaš kakve veze ima sa temom,jer neznaš ni sam šta si postavio.Da Bog nije ljubav,neki od vas već ne bi ni postojali više.A da i najveći ateisti hoće da pomene Boga za pomoć govori da u dubini njihovog bića znaju kakav je Bog.
I ne govorim o zvaničnim statistikama već o ličnom iskustvu.Ja se kontaktiram sa mnogo ljudi dnevno,najviše sa ateistima svih nevolja i znam kako se ponašaju kada ih pritisnu nevolje.
Ako si zaključana u sobu naravno da ne znaš i ne poznaješ ljude.
Ја сам мало бата мало сека??? :lol: Не знам шта сам написала у уводном посту? :lol:
Закључана у собу? :hahaha:

Ово је подфорум хумор? :dontunderstand:

Е од свега што си написао интересантна је само ова болдована реченица.
Како то мислиш неки од нас не би постојали више?
 
O Bozo pomozi mu, mada ako mu ti budes pomagao znaci da mu nema pomoci:hahaha:
Ja jesam sigurna u svoje postojanje i ja jesam realna, a ono je bila ironija.

Бог постоји, ја сам сигуран у то и реалан Је и ја сам реалан и сигуран сам у то.
а како ћеш ми доказати да си заиста сигурна у своје постојање?
 
@sale@ cak i da postoje paralelni svetovi i da ja postojim u svim tim svetovima, bila bih u svakom svetu realna, jer osnovno pravilo je da ako se jedna te ista jedinka nadje u istom svetu i pri tom se sretnu nastaje havarija.
 

Back
Top