BLIZANCI DVOLICNI ILI NE????

Ko je rekao da su Device jAdne? Rekla je "totalna su suprotnost od mene, jEdne device". A što se tiče njenog mišljenja... Ko radi taj i greši ;)
Međutim, nema to veze generalno s horoskopskim znakom. Recimo, imam drugaricu Devicu koja se udala za Blizanca i funkcionišu :)
 
Ja sam blizanac a u podznaku devica,mnogi su mi rekli da je to idealna kombinacija! Imam sestru od tetke koja je devica i slazemo se extra! A i najbolji ortak je devica pa smo nerazdvojni celog zivota! Nema to nikakve veze,sve zavisi od podznaka!
 
toliko blizanaca na jednom mestu i uzasno puno pohvala za samog sebe.ja nisam blizanac i gledam sa strane ali prosto je nemoguce ne videti da su dvolicni da se uvlace pod kozu kako vetar duva i da su nemilosrdni u ostvarenju ciljeva.prevesce te zednog preko vode a kao super su ti prijatelji a kada im vise nisi potreban samo ignoracija.uzasan znak e sad podznak mozda malo moze da popravi
 
Ja na ovakva pitanja ne mogu da dam odgovor sa "da" ili "ne".....
Neko moze biti blizanac u horoskopu, a da bude najiskrenije bice na svetu....Razlog tome su drugi aspekti koji mogu nadvladati ovu uopstenu karakteristiku....Postoji polemika o tome da je Sunce ego i da daje najjaci pecat licnosti ali opet po meni ne mora da bude presudno!

Neko ne mora biti blizanac a da opet bude vrlo dvolican ... Mozda taj neko ima Mesec u blizancu, asc i tako redom...

Verovatno ste me skapirali.
Verovatno ce blizanac sa mesecom i asc u blizancu biti dvolican...
Mada ni rec dvolican nije prava za blizance...Oni su jednostavno slobodni i ne vole da se opterecuju....Cesto se moze desiti da zaborave obecanje ili nesto vama bitno ne iz zlobe nego iz njihove nestalnosti i velike promenjivosti....Zato sa njima nikada nije dosadno....
 
Htela bih da pitam sve ovde prisutne koji su rodjeni u znaku blizanaca, kako se slazu sa ljudima koji su rodjeni u znaku device? Tek skoro sam saznala da je vladajuca planeta za device Merkur, a i za blizance je isto, takodje metal koji im odgovora za oba znaka je ziva. Ja se super slazem sa ljudima koji su rodjeni u znaku device, vecina dobrih prijatelja je u tom znaku, ali sam takodje i ja u podznaku devica, pa me interesuje da li se dobro slazem sa njima zbog podznaka ili se ta dva astroloska znaka inace dobro slazu.
Cak mi je i pas rodjen u znaku device ;) :D
 
Blizanci nisu dvolicni. Primetila sam da dosta blizanaca ima tesko detinjstvo, pa se njihov moral kosi sa onim sto su doziveli, te ne znaju kako da se ponasaju...mislim da su to izuzetno inteligentni, pre svega drustveni i zabavni znak. Ali dvolicni - ne. Oni samo imaju odbrambeni mehanizam koji retko ko moze da razume...( moje iskustvo sa blizancima )
 

Back
Top