BLIZANCI DVOLICNI ILI NE????

Blizanci nisu dvolicni u onom kontekstu u kome im se ta osobina pripisuje.

Verovatno svi znamo sta znaci biti "dvolican", ali mozda je ipak prvo trebalo definisati taj termin, pogotovo da ga definisu oni koji ga tako nestedimice prisivaju Blizancima.

Mozete samo da nam zavidite, vi JEDNOLIČNI, hahahahhaha :lol: :lol: :lol:
 
blizance:
Duplo JA!Uzasano tesko donose vazne odluke i uvek se konsultuju s'onim drugim koji misli suprotno.Nisu dvolicni u odnosu na druge samo u odnosu na sebe.
duplo ti? pa ja sam ribe/blizanac. Ima me u 4 primerka. Zamisli tek kako je meni kad treba da donesem odluku, dok se nas cetiri dogovorimo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! :shock: :shock: :shock:
 
Anastazia:
E dali su blizanci (m) agresivni, ne strpljivi i bez razuma? tj. brzo se naljute, stalno misle da su u pravu.....

Glavna odlika Blizanca: Ja Mislim!
Dakle, ova opaska da su bez razuma se ne uklapa.
Ali umemo da se naljutimo, no ta ljutnja je vise trenutni impuls nego prava ljutnja :D
Nestrpljivi umemo da budemo, no ta nestrpljivost je posledica radoznalosti, a veoma smo radoznali.
Blizanci cesto jesu u pravu. :-D :-D :-D
 
julija85:
Da li se njihova dvolicnost sastoji u tome da su dvolicni prema drugima ili prema sebi jednostavno ne mogu da se odluce,stalno se lome???
Nisu Blizančići dvolični oni sa samo nestalni, veseli opušteni i uvek deca! Oko mene je toliko Blizanaca i kada me nerviraju ne mogu dugo da se ljutim jer ih volim. Nema zabavnijeg društva od njih ali ne verujte kada nešto obećaju, biće to gotovo ali tek kad oni to budu želeli!
 
2008710355:
Nisu Blizančići dvolični oni sa samo nestalni, veseli opušteni i uvek deca! Oko mene je toliko Blizanaca i kada me nerviraju ne mogu dugo da se ljutim jer ih volim. Nema zabavnijeg društva od njih ali ne verujte kada nešto obećaju, biće to gotovo ali tek kad oni to budu želeli!
E, 1000 posto si u pravu.... ne radi se o dvoličnosti, ne prema drugima, već dvoličnosti ličnosti, i psihe koja radi "1000 na sat"... Misliš da je nama lako? Ali je sa nama interesantno, ko to ume da iskoristi (i razume) i prati... Pozz
 
MadnessMaster:
Misliš da je nama lako? Ali je sa nama interesantno, ko to ume da iskoristi (i razume) i prati... Pozz
:lol:
Klasicna izjava za jednog Blizanca.
Pa, evo po ko zna koji put novosti za njih:
1. Nikome nije lako.
2. Ima mnooogo "tezih" znakova, bolje reci kombinacija, za pracenje i razumevanje od Blizanaca.

To sto se Blizancima desava, desava se i ostalima. Pojedinacne sudbine se racunaju, ne generalno po znakovima.

Uzdravlje!
 
Nestasna Ameba:
:lol:
Klasicna izjava za jednog Blizanca.
Pa, evo po ko zna koji put novosti za njih:
1. Nikome nije lako.
2. Ima mnooogo "tezih" znakova, bolje reci kombinacija, za pracenje i razumevanje od Blizanaca.

To sto se Blizancima desava, desava se i ostalima. Pojedinacne sudbine se racunaju, ne generalno po znakovima.

Uzdravlje!


Ne bih se slozila, jer svaki znak je prica za sebe, a Bliznaci nisu uopste toliko jednostavni koliko drugi misle.
 
Onda sam ja izrod od svih znakova jer meni nije problem da izajdm s njima na kraj. Cak bih rekla da Blizanci mene ne mogu da prate...
Ja napisah "bolje reci kombinacija" bas da naglasim pojedinacne slucajeve, ali vidim da me ipak ne razumeju... No, nema veze, navikla sam ;)
 
Procitah sta ste sve napisali o blizancima pa rekoh da se javim kao prozvana :) jer sam dupli blizanac sa Merkurom u Blizancima tako da sam tipican predtsavnik ovog znaka i planete.Sve je uglavnom tacno sto ste napisali.Mogu sa sigurnoscu tvrditi da se dvolicnost tipicnih predstavnika ogleda u tome da cesto menjaju misljenje pa da ispadne da su dvolicni sto nije tacno vec jednostavno menjaju svoje misljenje i raspolozenje pa to tako izgleda.Npr. danas mislim da je neko koga sam upoznala jako zanimljiv ali sutradan mi recimo vise nije zanimljiv e sada to ne znaci da ja danas lazem da mi je zanimljiv vec jednostavno promenilo se moje misljenje i to je to.Hocu da kazem da je nestalnost jako prisutna a i brzina kojom se menja misljenje i odluke i sve kod nas pa je drugim ljudima to mozda neshvatljivo jer im je nelogicno posto oni sami nisu takvi i eto zabune.Tada im blizanci deluju kao prevaranti i lazovi.Za sebe mogu da tvrdim a to bi vam bilo ko ko me poznaje rekao da sam surovo iskrena i cak i ne umem da lazem.
Ucini mi se ponekad da sam strasno komplikovana pa onda pomislim da sam verovatno to uobrazila posto volim da budem posebna u svemu ali izjava moje sestre pre neki dan me je uverila u kompleksnost moje licnosti pricajuci mi dogadjaj sa proslave gde je srela jednog naseg starog prijatelja koji me dugo nije video pa je pitao jel sam i dalje onakva besna i luda na sta je ona pokusavala da mu objasni da jesam a i da nisam a i da sam jos nesto pa se spetljala i rekla:Suvise je ona komplikovana da bih ti ja to u nekoliko recenica objasnila :)

Sto se tice ovog teksta o voznji i o brzini i to je tacno ma sve je tacno ali ovde se mora naglasiti da je ovo pisano za tipicne predstavnike pa se naravno neko ko to nije ne moze u svakoj recenici pronaci kao sto i ja imam Veneru u Biku koja zna da voli i da bude verna za razliku od onoga sto vazi za blizance(mada traganju nikad kraja:) pa Mesec u Skorpiji koji mi daje extremnu osetljivost pa sve to je kombinacija naravno ali efinitivno imam sve odlike blizanaca pa cak i malo pre moja mama komentarise da imam capljave noge i ruke (kao caplja) i imam baby face malo i tako :)

Ako neko ima pitanje neko vezano za blizance slobodno nek pita jer to bar znam :)
Pozdrav svima
 
Nestasna Ameba:
:lol:
Klasicna izjava za jednog Blizanca.
Pa, evo po ko zna koji put novosti za njih:
1. Nikome nije lako.
2. Ima mnooogo "tezih" znakova, bolje reci kombinacija, za pracenje i razumevanje od Blizanaca.

To sto se Blizancima desava, desava se i ostalima. Pojedinacne sudbine se racunaju, ne generalno po znakovima.

Uzdravlje!
Slažem se ja sa tobom, Amebo, ali nisi me razumela: jasno je da nikome nije lako, istina je da ima težih znakova, (ja ne bih voleo da sam neki od njih, dobro mi je ovako, pokušao da pratim jednu škorpiju, nisam uspeo, nisam se slagao sa lavovima, jarac mi je stub života....). Rekao sam, moram opet da ponovim, DA BLIZANCI NISU GENERALNO DVOLIČNI PREMA DRUGIMA, već prema sebi, u svojoj glavi i to stvara sveopštu zbrku...Ko to bude razumeo, neće mu biti teški mali radoznali majmunčići blizanci. I oni će biti zahvalni i višestruko to razumevanje vratiti.Bar nisu teški kao bikovi, nisu gordi i sebični kao lavovi, nisu sebični i destruktivni kao škorpije :roll:
 
Ma, razumeli smo se. Ja sam samo prokomentarisala tipičnu izjavu Blizanaca "misliš da je nama (meni) lako". I niste vi dvolični ni prema kome, ni prema drugima ni prema sebi, vi ste samo dvojni znak, dva lica, vruće i hladno, da i ne, anđeo i đavo... Vi ste u stanju sami sa sobom da vodite dijalog, ne treba vam niko drugi, u tom smislu ste ponekad sami sebi dovoljni i meni je beskrajno interesantno kad slušam, recimo, svoju koleginicu Blizanca kako se sama sa sobom raspravlja :)
A što se tiče tipičnih izjava... Ko ih nema, takav ne postoji.
Ja često izjavim "mene niko ne razume", što je tipično za Vodolije, pa se ne ljutim, samo me nasmeje kad se setim šta sam rekla ;)
 
Imam drugaricu vodoliju i stalno se svadjamo! Ja sam blizanac i znam sta je iznervira ali uvek.prvo kazem idemo pa je zovem za 5 minuta da joj kazem da me se ne ide i tako stalno! Ne ljutimo se brzo (blizanci)ali jesmo blesavi! A sto se tice brze voznje totalno ste u pravu,volim da vozim brzo ali samo kad sam sam u kolima! A kola obozavam kao i parfeme!
 
bravo86:
...A sto se tice brze voznje totalno ste u pravu,volim da vozim brzo ali samo kad sam sam u kolima! A kola obozavam...
:lol: :lol: :lol:
E neverovatno ali isto! Isto divljam u kolima jedino ako sam sam. Ako mi je neko u kolima, mozda samo malo intenzivnije vozim, ako je zurba neka, ali uvek daleko daleko od rizika. A sam sto umem nekad da se lozim ko malo dete, boze sacuvaj... stvarno smo blesavi nekad do imbecilnosti.
3.gif
 
Znas sta josh, mrzim kad me neko isece u saobracaju ili otvori prozor pa me opsuje zato sto sam ga isekao, u stanju sam da izletim i da ga razlupam,a posle se zapitam da li sam ja normalan!
Jednom sam nekog dedu napushio shto ne gleda gde prelazi ulicu,a posle mi ga je bilo zhao!
I josh neshto mrzim samocu,u bilo kom smislu!
 
ja nisam vozac tako da ne znam,blizanac sam ali mogu da kazem da uopste nismo dvolicne,imam veoma dobru drugaricu koja je isto blizanac i mislim da smo mi blizanci dobri prijatelji,cesto popustamo ako nam je stalo do nekoga,nismo baksuzi,i cesto menjamo raspolozenja....
 

Back
Top