Bivši kandidat za predsednika SAD: Bog je na strani Vladimira Putina

Ne, rekla je da su SAD dale pomoć Ukrajini 5 milijardi $, nakon oslobođenja od ruskih zlikovaca 1991.

Pazi to je period od preko 20 godina pre nego što je Janukovič prso.
Пази кад лажеш стандарно, као она мапа о платама у Европи која је стара две банке и представљала си је као актуелну.
Рекла је да их је цео преврат коштао 5 милијарди $, да се исплатио и успут ,,поздравила" ЕУ.
 
Bog nije na strani dveri,posto nisu presli cenzus ? Bog je na strani SNS !

:ok::hahaha::rotf: Genije si!

- - - - - - - - - -

Ja verujem da postoji neko ko zna da li on veruje.... Mada, postoji sigurno neko ko veruje da on veruje, a i neko ko ne veruje da on veruje.... biće da ima i onih koji veruju da on ne veruje, a i onih koji ne veruju da ne veruje...

U svakom slučaju, ja znam da ništa ne znam... :)

:ok: :ok::ok:
 
Ja verujem da postoji neko ko zna da li on veruje.... Mada, postoji sigurno neko ko veruje da on veruje, a i neko ko ne veruje da on veruje.... biće da ima i onih koji veruju da on ne veruje, a i onih koji ne veruju da ne veruje...

U svakom slučaju, ja znam da ništa ne znam... :)
Mislio sam da li je poznato da se on negde izjasnio u tom smislu?
 
Pet Bjukenon je osporavana licnost u SAD i poprilicno kontroverzna. U tekstu je dao korektne primedbe na racun zapada.
Bjukenon je jezuitski djak, covek koji je poznat po podrsci i odbrani nemackim i drugim nacistima, po negaciji holokausta i po antisemitizmu.
Sa druge strane, nije podrzavao agresiju Amerike i EU na Srbiju smatrajuci da SAD nemaju pravo da se mesaju, a jos manje prava da podrzavaju albanski separatizam i kriminal na Kosovu, za koje je rekao da je "srpska kolevka".

Treba biti obazriv kad su u pitanju americki politicari. Tamo su uticajne samo 2 grupe: masoni i jezuiti. Bjukenon je skolovan u jezuitskim skolama kao i bracni par Klinton. Zajednicko im je da su pohadjali najveci jezuitski univerzitet na svetu, Dzordztaun Univerzitet, iako Bjukenon nije podrzavao taj satanisticki bracni par.
 
i-see-no-god-up-here_451693.png
 
U tekstu pise da je bio republikanski kandidat. Ja ne pratim americku farsu zvanu izbori pa ne znam ciji je stvarno bio. Ako si siguran, onda ok. Mada, ne znam da li to bitno menja sustinu.

Americka farsa zvana izbori, i putinovski slobodni izbori :lol: Neprocenjivo je vas citati...Neprocenjivo...

- - - - - - - - - -

Na ovome forumu nema manje tolerantnog čoveka od tebe. I ti se tako netolerantan boriš protiv konzervativnosti???


Da...
 
Природни Закон...да није можда ...САТАНИЗМ...:think:

Čičićeva partija je, podsećanja radi, biračima obećavala savršeno društvo uz pomoć grupe od 7. 000 jogi letača „koji bi oživljavanjem jedinstvenog polja prirodnog zakona u nacionalnoj svesti stvorili postojan uticaj harmonije i pozitivnosti širom zemlje“. Njegova partija je učestvovala na svim izborima od 1991. do 1999. godine i imala oko 1.000 članova. Partija prirodnog zakona imala je predstavnike u svim opštinama, a na jednim izborima je čak osvojila 200.000 glasova.

http://www.alo.rs/stari-alo/Jogi_letac_car_zdrave_hrane/19576

Мада, мислим да су претерали са овим бројем гласова. Иначе, познавао сам једног активисту поменуте партије (у Србији, не у Америци).

http://www.nin.co.rs/2003-08/01/30062.html

http://www.svetosavlje.org/biblioteka/Apologetika/StakleneOciIndije/Lat_StakleneOciIndije49.htm
 

Back
Top