BIVŠI ILI SADAŠNJI !!!!

mrzim svoju sujetu.....svaki put kad vidim svog bivseg sa nekom drugom, ponovo zelim da budem sa njim....ali samo dok ima curu

ali, nijedna ljubav ne moze da se zaboravi, mogu samo da se zataskaju emocije, ali ljubav nikada ne prolazi potpuno
 
Ja nemam dovoljno iskustva da odgovorim na osnovu njega....

mogu jedino reci da sam cula da se bol zbog rastanka s voljenom osobom poredi s bolom zbog smrti voljene osobe, al da ni u tom slucaju ne bi trebalo patiti duze od 1 god....

@Psiho : pogresno me tumacis....
 
Ne poistovecujem partnere nikada...Niti u novom trazim starog...Sto se zaborava tice spadam u ljude koji zele da pamte sve dobre trenutke koje su proveli sa nekim, tako da ne zaboravljam...
Bitno je da se preboli ...E sad koliko vremena treba je individualno...Zavisi od osobe i veze....
 
Psihologue:
DOLAZITE LI U SITUACIJU DA POSLE RASTANKA SA VOLJENIM ILI
VOLJENOM SVAKOG NOVOG ILI NOVU POSTOVEĆUJETE SA
PRETHODNOM ILI PRETHODNIM....

PITANJE GLASI...


KOLIKO JE VREMENA POTREBNO DA SE ZABORAVI ?

sa tugom i uporedjivanjem je gotovo kad naidje neko nov, dovoljno zanimljiv i vredan.
tada bivsi/sa konacno ostaje bivsi/sa, osoba iz proslosti - ni prineti sadasnjem partnereu.eto. :p
 
jastuk:
Ja nemam dovoljno iskustva da odgovorim na osnovu njega....

mogu jedino reci da sam cula da se bol zbog rastanka s voljenom osobom poredi s bolom zbog smrti voljene osobe, al da ni u tom slucaju ne bi trebalo patiti duze od 1 god....

@Psiho : pogresno me tumacis....


Ovo crveno tumačim na dva načina:
ILI nisi bila nikad zaljubljena
ILI nisi nikada imala ozbiljnu vezu?
 
Psihologue:
DOLAZITE LI U SITUACIJU DA POSLE RASTANKA SA VOLJENIM ILI
VOLJENOM SVAKOG NOVOG ILI NOVU POSTOVEĆUJETE SA
PRETHODNOM ILI PRETHODNIM....

PITANJE GLASI...


KOLIKO JE VREMENA POTREBNO DA SE ZABORAVI ?
pa mi obicno u onomnaletu povredjenosti i ogorcenosti izjavljujemo kako cemo ga zaboraviti za dva dana...a svakim danom cini se sve je teze...pogotovu ako je bila ili bio u nasem zivotu svakodnevno....neko je negde cak rekao da onoliko koliko smo bili u vezi treba da i patimo...pa sad daleko bilo ako to mora tako dugo da traje...mozda je dobro i ono da se klin klinom izbija,ko zna...
 

Back
Top