Bivshi vs sadashnji

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
ccc ne vazim se a ja mislila ti fin decko...gotivimo se ovo ono...kad ono samo bi bre da nategnes dark pa kako bilo :lol: sramota...pa makar te i click natego :rotf: :p

******, sada si me izvalila. Zgotiv i te fore, to mi je samo sredstvo da te nategnem ( kako smeshna rech LOL ). I bih, pa bash kako bilo. Makar mene posle nategao ceo stadion :P
Nemoj bre da mi podkopavash pokushaje da ti se uvuchem u gacice :plez:
 
Pa, drage forumashice, da li imate nekog bivsheg za kojeg ste mislile i mislite da je bio idealan? Pa sada stalno imate misao u fazonu : "E, on bi to ovako, ili on bi to tako"... Ne mislim na nekog koga niste prebolele, nego ste se jednostavno toliko dobro kapirali pogledima, razumeli osmesima (dok niste raskinuli :mrgreen:) da vam to sada nedostajete.. Znate ono, sadashnji je super, ali.. I sta bi to dodale/oduzele svojim trenutnim partnerima da budu bash po vasoj meri?;)

imala sam.....................................................................................................
 
ccc ne vazim se a ja mislila ti fin decko...gotivimo se ovo ono...kad ono samo bi bre da nategnes dark pa kako bilo :lol: sramota...pa makar te i click natego :rotf: :p

Sram da te bude prostaku$o forumska. Trazi ti kolega sa Krste (po$ten dechko) malo tog tvog u gacjama (nedefinisanog oblika), a ti se stisla kao da je od sapuna. Spreman je chak i da rizikuje izop$tenje iz testamenta i ugled u porodici i kom$iluku za malo tog tvog.. necheg, a ti dizhe$ li dizhe$ cenu. Mislim.. overpriced ;)
 
a, daj muuuuuuu
hulahoop.gif
 
:cmok:
pile malo kake su ti to oci prepade me jutros :)

:hahaha: Duga pricha, a pochela je tako shto me je ludi lik iz priche nagovorio da uzmem od drugara telefon i da snimim sebe kako radim 20 ispravnih sklekova, jer mi nije verovao da mogu. A posle kad' sam vec bio tu, update-ovao se na slikama, i napravio avatar i tako.... :think: ... I nije tako duga pricha :) Eto, sada te posmatra moje drogirano oko :)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top