...biti otac

Ti pokušavaš da nametneš procenat 50%-50%...
Prvo nije tako a drugo pa neće valjda otac da doji decu?
On se uključuje u njihovo vaspitavanje kada malo prohodaju i progovre...
Prvo i osnovno - dete mora da kaže tata a ne mama

otac se uključuje u vaspitanje kad prohodaju i progovore? :eek:
izvini, a gde je bio do tad?
to što samo majka može da doji, ne znači da on ne treba da se uključuje od prvog dana

da li bi bio ljubazan da objasniš poslednju rečenicu?
 
ni meni nije jasno zašto bi recimo dete prvo reklo tata,
kad tata nije tu, tata neće da ga ljulja kad se probudi u 4 ujutru,
nego će tata da se žali kako mora da ustane rano ujutru zbog posla
pa će zbog toga da ode da spava u drugoj sobi... :roll:
 
ni meni nije jasno zašto bi recimo dete prvo reklo tata,
kad tata nije tu, tata neće da ga ljulja kad se probudi u 4 ujutru,
nego će tata da se žali kako mora da ustane rano ujutru zbog posla
pa će zbog toga da ode da spava u drugoj sobi... :roll:

Važi ajd ja ću ga ljuljam a ti idi naspavana da zaradjuješ za pelene i benkice i igračke...
Čekam te na temi o penisu
 
eto-o tome ti pričam.. i tako godinu dana, dok ne progovori i prohoda...
i zašto bi onda trebalo da dete kaže tata prvo, kad je tata tu samo kad
nije umoran da se igra.

a koliko znam i žene imaju odrđ.porodiljsko pa posle tog vremena idu da rade,
sa tom razlikom što i kad krenu da rade još uvek moraju da se brinu oko deteta,
eventualno ako se ponosni tata smiluje da promeni detetu pelenu povremeno :roll:
 
slozio bih se sa schatje...od prvog dana kad zena i dete dodju kuci,otac moze biti ukljuchen u celu prichu o odgajanju i vaspitanju deteta...

@tema: georgejune je na prvoj strani ove teme napisao da se mushkarci razlikuju od zena po samom tom osecaju...i slazem se...
kroz ceo zivot ti se provlachi rechenica...jednog dana kad ti budesh otac,videcesh...ili pomislish i sam...jednog dana kad ja budem otac...ali nikad se ne zanosimo tim kao zene...
chak i kad sam saznao da mi je zena trudna...mogu da potpishem da se nisam osecao ni izbliza kao bilo koja od zena...
ali zato,prvi trenutak kad sam video klinca...ili ga uzeo u naruchje...e,od tog trenutka kod mushkarca proradi roditeljski instinkt...i tek je tada prava stvar...:heart:
 
eto-o tome ti pričam.. i tako godinu dana, dok ne progovori i prohoda...
i zašto bi onda trebalo da dete kaže tata prvo, kad je tata tu samo kad
nije umoran da se igra.

a koliko znam i žene imaju odrđ.porodiljsko pa posle tog vremena idu da rade,
sa tom razlikom što i kad krenu da rade još uvek moraju da se brinu oko deteta,
eventualno ako se ponosni tata smiluje da promeni detetu pelenu povremeno :roll:

Saint...totalno je nebitno shta ce dete prvo da progovori...ali neretki su sluchajevi da dete bash prvo kaze tata...jer,on uglavnom nije kuci...radi...i najcheshce se spominje...u smislu...gde je tata...sad ce tata doci...itd...
dodushe,ovaj moj prvo rekao baba...iako sam mu i pare nutkao... :hahaha:
 
Saint...totalno je nebitno shta ce dete prvo da progovori...ali neretki su sluchajevi da dete bash prvo kaze tata...jer,on uglavnom nije kuci...radi...i najcheshce se spominje...u smislu...gde je tata...sad ce tata doci...itd...
dodushe,ovaj moj prvo rekao baba...iako sam mu i pare nutkao... :hahaha:
:lol:
ma ja sam ok s tim šta će dete da prvo kaže, to je nebitno.
ali imamo ovde mišljenje jednog forumaša da treba prvo da kaže 'tata'
pa ja lepo pitam-zašto da mi taj forumaš objasni.
nemam ništa protiv da dete kaže i mama i tata i deda i seka i bilo šta... :)
 
slozio bih se sa schatje...od prvog dana kad zena i dete dodju kuci,otac moze biti ukljuchen u celu prichu o odgajanju i vaspitanju deteta...

@tema: georgejune je na prvoj strani ove teme napisao da se mushkarci razlikuju od zena po samom tom osecaju...i slazem se...
kroz ceo zivot ti se provlachi rechenica...jednog dana kad ti budesh otac,videcesh...ili pomislish i sam...jednog dana kad ja budem otac...ali nikad se ne zanosimo tim kao zene...
chak i kad sam saznao da mi je zena trudna...mogu da potpishem da se nisam osecao ni izbliza kao bilo koja od zena...
ali zato,prvi trenutak kad sam video klinca...ili ga uzeo u naruchje...e,od tog trenutka kod mushkarca proradi roditeljski instinkt...i tek je tada prava stvar...:heart:

ja mislim na one kojima ni to ne predstavlja nešto bog zna šta.
jednostavno briga ih, egoistični i egocentrični su. :neutral:
 

Back
Top