biti ili ne biti

Biti il ne biti???

  • Biti

  • Ne biti


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
mada ... ideja je pocela vremenom da mi se svoDZa
e066.gif
e054.gif
 
Copy_Cat:
wasp, ja se nadam da se ti shalish i da si ovu temu postavio iz zezanja.

Sto? Mislis da nema ovako-mislecih individua (i muskih i zenskih)?!

Evo citat jedne mlade zenice sa (tada) dvoje dece, o svom braku - meni tek upoznatom (cenim da je bila iskrena):

"Prve dve (ili 3 - ne secam se - prim. BW) me je stalno tukao, ali ga razumem... bio je na ratistu..." - ono ratni horor, pa ima razumevanja... Pored toga sto je, OCIGLEDNO, bio kriminalac.
 
W.A.S.P.:
il kako moj drugar kaze 'prebij je posto svako moze da je j*be' - mozete i na ovo da odgovorite
Najlakse je prebiti zenu,a vi muskarci izgleda sve probleme volite da resavate batinama.Mozda je problem bas u vam,jer ako je sve o.k.,zasto bi se ona j*bala sa svakim?A sta mi treba da radimo ako vi j**ete sa strane? :confused:
 
sinmbad:
....a ako te napadne i pokuša da te opljačka .... :roll:
To je još grđa situacija.
Ako počneš da je lešiš, ona će početi da vrišti i zove upomoć, tu će pritrčati neki tipovi i iz priloženog zaključiti da si ti nju napao i pokušao da je opljačkaš. Jer niko neće verovati da je žensko napalo muško. A onda si ugasio sveću...
 
Episkop:
To je još grđa situacija.
Ako počneš da je lešiš, ona će početi da vrišti i zove upomoć, tu će pritrčati neki tipovi i iz priloženog zaključiti da si ti nju napao i pokušao da je opljačkaš. Jer niko neće verovati da je žensko napalo muško. A onda si ugasio sveću...
....a koja ti opcija onda ostane,da odeš u najbližu stanicu policije i prijaviš napad i nanošenje lakih ili teških telesnih povreda..... :roll:
 

Back
Top