Biseri korisnika Krstarice

"Recimo (ali uzmi u obzir da je ceo dan krajnje nezainteresovan), pocne da igra sambu po kuci jureci neko imaginarno dupe i sljepajuci ga , dok ja sedim i pisem nesto ili citam. Ja nastavim da radim sta sam radila i pitam ga posle 10 minuta "I, jesi ujurio vise to dupe po kuci?". I onda on odreaguje kao da sam ja ludak koji samo dupeta vidi. :I "ALI MENI SE SAMO IGRALA SAMBA!!! TI SI PARANOICNA!!!". Jeste, igrala mu se samba bas u momentu kad sam ja uzela nesto da radim a i samba se igra tako sto udaras nekog po dupetu ko je ispred tebe. (igram i ja sambu, ne moze da me zaj.ebava bas toliko)."
 
Samo za neupućene...

Bogu se ne približavaš padanjem u trans i ponavljanjem beskonačnih mantri...
Možeš samo u ludari da završiš...Jer te stvari ako se udubiš u njih prouzrokuju oštećenje mozga...iliti čeonog režnja...u tom delu se nalaze centri za duhovnost i lepo ponašanje...


ovo je kasnije izbrisano...ali srecom mnogi su citirali ovu genijlnu izjavu z:mrgreen:
 
"..E,ima i jos po nesto gore od tih muckalica,travki-pobrljavki,a to je ZENA,i ono malo slatko,sto ima medju noge!E,STO TO MOZ COVEKU DA POBRLJAVI PAMET,PA TO NIJE NORMALNO!!!...Tu ne pomaze ni pop ni hodza ni psihijatar!samo motka ili druga zena(hehehe)!!!"
:lol: :lol: :lol: :lol:
 
:heart:Odgovor na temu..Da li je moguce i normalno ziveti bez seksa? Skroz naskroz bez imalo seksa....
**************************************
Po svemu sudeći je moguće.
Postoje 3 vrste apstinencije, tj. celibata:
- nenamerna, izazvana prilikama (npr. zarobljeništvo) ili psihičkim dispozicijama koje ometaju seksualnost;
- prouzrokovana nedovoljnošću libida
- uzrokovana potpunom sublimacijom (recimo, kod umetnika i mističara) i nije propraćena nikakvim neurotičkim simptomima.

Himen (reč preuzeta iz grčke mitologije; Himen - bog braka) je simbol čednosti. Devičanstvo je postalo moralni imperativ početkom širenja krišćanstva (devica-majka), dok su pre toga civilizacije uglavnom bile proseksualne.

Devica je, zapravo, čuvano dete, koje čeka da je pravi muškarac učini ženom. To je reciprocetni odnos: s jedne strane je devica koja se "daje na poklon", s druge je muškarac koji je zaslužio da bude primalac poklona i ujedno onaj koji će sprovesti čin inicijacije deteta u svet odraslih. A da bi to uradio kako treba, on će prethodno morati da prođe obuku kroz menjanje partnerki i tako stekne ljubavničko umeće. Dakle, i on poklanja – ne nevinost, već iskustvo. Polazi se od pretpostavke da je muškarac sa većim iskustvom i bolji ljubavnik, a da onom koji ga nema sigurno nešto fali.

Naravno, reč je o zaparloženim zabludama. Niti je neophodno imati veliko iskustvo da bi se uživalo u ljubavnom činu, niti postoji naučena, univerzalno dobra tenika koja garantuje užitak. A ni nevinost – bilo ženska ili muška – nema uvek veze s čednošću i moralom.
"Nevinost" nije ni prednost, niti breme, već jednostavno – stanje. Nažalost, zbog vekovnih predrasuda, postoje i danas mlade devojke koje strahuju od polnog života (u psihijatriji poznato kao "Dafnin kompleks").

Lepo je rekao Zaratustra: "Ako je nevinost nekom teška, treba da odustane od nje, da ne bi postala put za pakao".
*************************************************
 
Odgovor na temu Nevinost: ponos ili sramota?!


Ja sam "iskoriscena" sa svojih 18leta(cista slucajnost sa punoletstvom,nema veze)...sa covekom prema kome sam osecala taj animalitet,mozda je tada bilo i nekih osecanja,mada cisto sumnjam,ali primarna je bila privlacnost.
Nevine devojke su mozda malo opterecene svojom "nevinoscu",pobogu,pridaje se neprocenjiva vaznost tome...kasnije to nije toliko bitno,mozda samo u tom trenutku "predaje".:roll:
Ali,neke granice postoje,ne valja ni prerano,a opet,ako se ceka mnoooogo dugo,devojka postaje frustrirana,nevinost postaje teret,a sve ono sto ona nije,to je pogresno i nemoralno.
Znaci,po meni,bolje ranije,da se ne bi pretvorile u zene-monstrume
 
da li prilikom seksualnog odnosa bez kondoma mogu da prilikom penetracije i razmjene fluida dodje do razmjene genetickog materijala. Znaci muskarac i zena imaju seksualni odnos bez kondome ne ostane zena trudna. Da li ta zena kasnije nosi geneticki materijal tog muskarca i da li taj geneticki materijal moze da prenese na dijete sa drugim muskarcem?

Ovo sam procitao jednu studiju gdje se govori da posebno prilikom prvog snosaja zene znaci nakon gubljenja nevinosti zena 'kupi' materijal tog muskarca i nosi ga sa sobom citav zivot i taj materijal se prenosi na njeno potomstvo

:eek:
:lol: :lol:
 
Sto se tehnike sviranja tice, ajde prvo da je opisemo:

Gitara je instrument na kome se (ne svi za koje je sposobna) zvuci (zaista) mogu dobiti i jednom rukom, odnosno jednim prstom, kao kod klavira. Naravno, to sa jednim prstom (kao kod klavira) je moguce samo u 1). slucaju da je gitara pricvrstena za neku konstrukciju koja je drzi, inace su neophodna minimum dva prsta, od kojih je jedan palac (koji drzi vrat) i nema ulogu u proizvodjenju zvuka, dok moze i "u saci" da se drzi, za sta je potrebna saka, i pod (koji je drzi umesto krila). U slucaju kada se gitara drzi u krilu ili na kaisu potrebno je rame ili krilo. 2). u slucaju da se samo trza, (broj nota koje se mogu dobiti samo trzanjem bez pritiska na prag je jednak broju zica, sem u slucaju da usput drugom rukom nekako namestas mikroprecizno one civije pa stelujes koji ces ton da ti bude). Dakle, trebaju ti minimum 2 ruke i 3 prsta ako ces da sviras normalno, recimo, himnu jugoslavije, i to 2 ruke i 3 prsta koji stalno rade.

Na klaviru himnu jugoslavije mozes svirati sa jednim prstom (veruj mi).

Ah... naravno, u slucaju da sviras trzalicom treba ti bar 2 prsta koja je drze (sem u slucaju "kitch-metal-kandza-naprstak-trzalonokta" gde mozes i sa jednim) i palac i ovaj sto drzi prag, dakle, 4 minimum + rame ili krilo, sem ako ces drukcije da je montiras...

Hod po klaviru je u principu "jednodimenzionalan" - prst moze da se pomera po istoj pravoj a da odsvira sve, ili/ti ruke mogu da se pomeraju... kod gitare to nije tako, jer moras nekad ove zice gore, nekad one dole... a za akorde i da ne pricamo sta sve i kakva "grcenja" moras praviti... dok akorde na klaviru sviras "jednodimenzionalno"... za sta treba i manje konentracije, ali i UCENJA.

Naravno, gitara ima mnooogo vise mogucnosti od klavira, jer je gitara instrument koji je "direktan". Shodno tome, nauciti "sve sto se moze uraditi gitari a da daje lepe melodije" je mnogo teze nego uciniti isto za klavir.

Tu je i cuveni sweeping, gde sviras strahovito brzo i moras imati tako dobru koordinaciju leve i desne ruke da je to necuveno... da bi zvucalo dobro. Dakle,6 prebrzih tonova koji se sviraju na klaviru mozed odsvirati mnogo lakse nego isto to na gitari... a da ne pominjemu "dugo brzo sviranje".

Gitaristi to uce i po 15 godina (prosek). Naravno... da bi se dobio cist sweep na distorziji mozda i ne treba toliko napora nekom ko nije glup... ali... to je prosek.

Zicani instrument...

naravno, ako ces 12tice ili 13naestice... da sviras... trebace ti dosta vremena (tebi pogotovo, posto si izgleda "nezna dusica koja voli da vredja gitaru kao prljavi instrument" pa imas takve i ruke?) podnosenja bola i dosta gledanja povreda vidljivih i sa 10 metara kad ce te ljudi na ulici i pre nego sto stignu da se rukuju pitati da li si to pokusavao da deaktiviras nagaznu minu...

Da da, gitara... ma prelak instrument... seljacki.

Naravno, dodajmo i to da "vrat" na koji (odnosno oni metali, fretovi, na koje) pritiskas zicu isto tako nisu "ravni" kao klavir (sem u slucaju Ibaneza i ts. slucajevima) tako da i to dodaje jos jednu dimenziju vise nego za klavir. Dakle, klavir ima 1 dimenziju, a gitara 3.

Naravno, moze se dodati jos bezbroj dimenzija: tipa, gde trzas na zic u odnosu na to gde drzis (ili ako je ne drzis) prag, itd. koje ce praviti tonske razlike, ali mogu se i navesti mogucnosti proizvodjenja prirodnih i vestackih i semi i mutiranih i ovih i onih i tih i ostalih harmonika na gitari (kojih nema na klaviru) ... i jos mnogo stvari.

....:)
 
(opasan ili fin)

Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:[/QUOTE]
 
Poslednja izmena:
zrtva: (odgovara na temu)
Hellen: (postavlja pitanje)
zrtva: (odgovara)
Hellen: (iznosi svoje misljenje i saopstava mu da nije u pravu)
wanda965: Е баш то сам и ја почела да пишем, али си ме претекла.
zrtva: (brani se)
Hellen: (napada)
zrtva: (batrga se)
Hellen: (objasnjava mu zasto nije u pravu)
wanda965: Имаш ли понекад утисак да смо ти и ја једно?
zrtva: (pokusava da diskvalifikuje teta elenu kao sagovornika)
Hellen: (strpljivo pise spisak kvalifikacija i sve zacini sa 500 seminara)
zrtva: (ocajnicki se brani)
Hellen: (navodi primere)
zrtva: (negira)
Hellen: (navodi drasticne primere)
zrtva: (pokusava da pobegne)
Hellen: (ispoveda se)
zrtva: (ne slusa)
Hellen: (placnim glasom moli zrtvu da nastavi razgovor, jer se ona ispovedila)
zrtva: (progovara)
Hellen: (zaskace ga pitanjem)
zrtva: ******* ***** ** *******
zrtva
banovan korisnik
(postovi forumasa)
Hellen: Молим те да ми одговориш на питање.
(žamor forumasa)
Hellen: Опет те питам.. (postavlja isto pitanje)
(žamor forumasa)
Hellen: И по трећи пут те..
bundeva: ne cuje vas, teta elena.. murtav je
(teta elena se ocajnicki baca na zrtvu i drmusa je za revere.. zrtvina glava lupka po ledini)
Hellen: (рида) Устани! Не можеш ми то учинити!
бундева: (pokroviteljski zagrli teta elenu i lagano je podigne sa zrtve) idemo teta elena.. gotovo je
(Hellen mu neutesno place na grudima)

Apsolutni sampion! Nisam brisala imena, znam da je ovaj post kruzio po forumu, ali vredi ga procitati bar jos par desetina puta.
 
na pitanje teme DA LI VAM SE SVIDJAJU NISKE DEVOJKE:

Ne sme da bude jako niska, nikako, takvima nema mesta kraj mene ovako neodoljivog, nisam se ja trudio da ovoliko porastem i postanem grmalj da bi mi sad tu neka metar i šumska jagodica fantazirala. Ne, ne i ne, niske nikako. Samo manekenkice, metar i osamdeset minimum, ostale su u startu doviđenko. Neću ja da se meni smeje čaršija kad nas snimi. Jok. Ništa te malecke. Samo prave ribetine, sa dugim, izvajanim batacima, do zemlje.

Joj sto si kvaran prem devojci.........:thumbdown:
A kako si se to trudio leba ti opisi nam :mrgreen::hahaha:

Pa prave ribetine su one ispod 1,80 ja ne videh mnogo dobrih iznad.....ali ih ima nije da nema....

Derane nije to lako bilo. Moro sam da jem puno slanine, one naše paorske sapunjare, uz nju crna luka, tako je najzdravije, i friška bela leba. Još sam dodavo milerama i totskoga sira. Ti znaš kakog je piva kod nas bilo, seti se, eh, crno bečejsko, ono što je kanda malko sladilo, naše je još slađe bilo. Nisam noso džakove na njivi, nit kopo, išo sam u teretanu. Nabacio masu, al očin, ne moš narasti tek tako, moro sam i basketa igrati, i plivati. Mogo sam odbojke, al to mu je pederski sport, nigdi pičvajza s protivnikom, nigdi krljanja i fatanja za gušu, samo ono tetošenje po dupetima, iza svakog pojena, nisam zato teo. I sad da me ufati neka mizerija. Daklem ne, oću visoke.
Kako nis vido te dobre? Pa barem one štrče u gomili, ko žirafe one tamo. Kraj Nila. Nis vido tolke ribe? Eto, ta kako bi tek male vido? I zato oću velike, da me vididu kad prođem šorom, da zavide mangupi.
 

Back
Top