Biljana Srbljanović: LDP me izbrisao

Kakva god Srbljanovicka bila po misljenju mnogih, a gde ubrajam i svoju malenkost, ovakva ujdurma se ne desava ni u jednoj stranci. Izvinjavam se, desava se u SRS. Drugari tatatatirci odluce da vise nece sa nekim da se igraju, uzmu mu igracku i izbace sa igralista. Na njihovu zalost, a na nasu radost to nikad ne ostaje nekaznjeno.
 
Свађају се око гудре.

:hahaha:

delta-city-ludidokumenticom.jpg


:hahaha:
 
Moje mišljenje je da jedan broj ljudi (polazim od sebe), Srbljanović odbija samim svojim nastupom, koji bi mogao da se okarakteriše kao blago histeričan.

Nemam strpljenja da slušam osobe njenog temperamenta i čini mi se da je bila daleko prihvatljiviji sagovornik pre nego što se angažovala u politici. Cenim da joj to nije trebalo. Nema ni jednu karakteristiku dobrog diplomate, što je u politici neophodno. Kad kažem "u politici", ne mislim na najveći deo srpskih političara, o kojima imam slično mišljenje kao o B. Srbljanović.
 
Moje mišljenje je da jedan broj ljudi (polazim od sebe), Srbljanović odbija samim svojim nastupom, koji bi mogao da se okarakteriše kao blago histeričan.

Nemam strpljenja da slušam osobe njenog temperamenta i čini mi se da je bila daleko prihvatljiviji sagovornik pre nego što se angažovala u politici. Cenim da joj to nije trebalo. Nema ni jednu karakteristiku dobrog diplomate, što je u politici neophodno. Kad kažem "u politici", ne mislim na najveći deo srpskih političara, o kojima imam slično mišljenje kao o B. Srbljanović.

da histericni kreten je prava rec za nju
nije mi uopste jasno zasto je zasla u vode za koje ocito nema dara
i ona i vuk su trebali da se drze pera
 
pazite o nekom kao o autoru ne mozete suditi na osnovu histericnosti njene licnosti..pa cak ni po tome da li se vama njeno delo svidja ili ne
za odredjivanje kvaliteta necije spisateljske sposobnosti postoji veliki broj kriterijuma
hm
to kazem prilicno kompetentno jer su knjige moj posao..ne prodaja..vec nesto drugo
ona nije nekvalitetan autor
mozda se nekom ne svidja zanr i stil..ali to nije presudno za kvalifikaciju nje kao loseg autora
mislim prosto mi je zao sto je branim jer je ne podnosim nikako
 
pazite o nekom kao o autoru ne mozete suditi na osnovu histericnosti njene licnosti..pa cak ni po tome da li se vama njeno delo svidja ili ne
za odredjivanje kvaliteta necije spisateljske sposobnosti postoji veliki broj kriterijuma
hm
to kazem prilicno kompetentno jer su knjige moj posao..ne prodaja..vec nesto drugo
ona nije nekvalitetan autor
mozda se nekom ne svidja zanr i stil..ali to nije presudno za kvalifikaciju nje kao loseg autora
mislim prosto mi je zao sto je branim jer je ne podnosim nikako
Uopšte ne sudim na osnovu njene ličnosti. I moj su posao (između ostalih poslova) knjige. :)
 
Biljana Srbljanović, dra­mski pisac i član LDP, na forumu B92 optužila je ovu stranku da su je marginalizovali, skrajnuli, sklonili, izbrisali i da su se svi iz LDP, osim Vesne Pešić i Žarka Koraća, distancirali od nje. Ona je podvukla da je u LDP-u nisu ponudili ni republički mandat, koji je, kako kaže, pošteno izborila, niti mesto odbornika u Beogradu, a čak ni na opštini na kojoj živi.

Srbljanovićeva u tekstu navodi da joj stranka tokom predizborne kampanje za gradonačelnika Beograda nije obezbedila novac, resurse i logistiku, te da je nakon izbora „niko nije konsultovao o politici, odlukama o ulasku u koaliciju, pregovorima za Beograd“. Kako kaže, ona je stalno dobijala uverenja iz vrha LDP da ovu stranku ne finansira nijedan tajkun, te da nije još jedna franšiza velike partije „Mišković, Beko & co“, ali da je vremenom došla do saznanja da svako ima svoju cenu bilo da je reč o „ceni poslovnog prostora na našim opštinama koje pripadaju LDP, bilo da je reč o plaćenim mestima u upravnom odboru, ili mogućnošću budućeg ulaska u tal“.
- U Srbiji politike nema. Postoje politička preduzeća, finansirana iz istih izvora na prljav način stečenim novcem, i postoji raspodela karata na stolu - piše Srbljanovićeva koja je za „Blic“ kratko rekla da i pored svega što je iznela u tekstu nije napustila ovu stranku.
----------------------------------------------

Andrić: Nije mi jasno zašto kritikuje
Ivan Andrić, član Predsedništva LDP, kaže da su mnogi iz ove stranke razočarani i povređeni načinom i stavovima koje je Srbljanovićeva iznela u svom tekstu, i tvrdi da su „njeni stavovi daleko od istine“. Kako kaže, ona je u kampanji za gradonačelnika dobila mnogo više od drugih kandidata, mnogi su požrtvovano radili za kampanju, a dobila je i slobodu kakvu je tražila.
- U prošlosti smo se i ranije razilazili i događaji su potvrđivali da smo u pravu, a mi smo preko tog ćutke prelazili - kaže Andrić za „Blic“ i ističe da su joj vrata u LDP uvek otvorena. Njemu nije jasan povod i trenutak koji je ona izabrala za kritike.
- Sve dok nam razbijaju prostorije i sve dok smo izdajnici za razne radikale, za Matije Bećkoviće ili smo izdajice u njenom tekstu, to nas učvršćuje u uverenju da smo u pravu za ono što radimo - kaže Andrić za naš list.

http://www.blic.rs/politika.php?id=63812

:sad2::sad2: Šmrc, srce mi se cepa :(

Čitav tekst ove tužne sage možete naći na B92, ali je kolosalan, pa ga ni ja nisam pročitao.

Богу хвала,

Јадна и наивна Биљана прогледала,
схватила ...

Ко је подржава (???) - Весна Пешић и Жарко Кораћ !!!

Ето новог члана "Жена у црном", портпарола Наташе Кандић и Биљане Ковачевић-Вучо ...
Изборила се, ОД ЊЕ ЗАВИСИ
 

Back
Top