Biković izbačen iz hit serije "White Lotus"

Biće da su Bikoviću ova slika i Putinov orden presudili:

IMG_20240203_203126.jpg
 
Nakon više dana špekulacija izazvanih osudom ukrajinskog Ministarstva kulture zbog davanja uloge Milošu Bikovuću u HBO seriji "White lotus", srpski glumac zamenjen je u toj seriji i neće biti deo treće sezone.

Biković je prava zvezda u Rusiji gde igra u najgledanijim filmovima i serijama, baš kao i u Srbiji. Pre tri godine dobio je rusko državljanstvo i predsednik Rusije, Vladimir Putin, lično ga je pohvalio za doprinos kulturi te zemlje. Bikoviću je dve godine ranije zabranjen ulazak u Ukrajinu zbog bezbednosnih razloga.


Miloš Biković se nakon odluke HBO da ne bude deo serije "Beli lotos" oglasio saopštenjem koje prenosimo u celosti.

"Odrastao sam u zemlji razorenoj ratom. Kada sam imao 11 godina, dane i noći sam provodio u skloništu, dok je bombardovana moja zemlja i moj rodni grad. Takvu pustoš nikad nikome ne bih poželeo.

Svakim danom je sve više sukoba svuda u celom svetu. Svaki od njih je različit. I svaki od njih je strašan. Voleo bih da svi oni prestanu i da pobedi princip ljubavi", napisao je glumac koji je pre samo nekoliko dana dobio prvo dete, sina Vasilija.

https://mondo.rs/Zabava/TV/a1885013/Bikovic-izbacen-iz-HBO-serije-White-lotus.html
Pogledajte prilog 1492963
Zapadna demokratija
 
"Danas se protiv mene vodi ciljana kampanja, koja kroz spoljni uticaj stvara ozbiljan presedan, bacajući senku na suštinu umetničke slobode. Rezultat takvog narativa je trijumf besmisla i poraz umetnosti.

Počastvovan sam što sam izabran da budem deo White Lotus-a, TV serije koju veoma uvažavam, i uz kolege koje izuzetno poštujem. Ipak, moje učešće u njoj nije moguće iz razloga koji su van domena kulture, i ja se neću poklanjati narativu koji ugrožava moj integritet.
Boli ga nešto. Ionako nisu kenselovaki samo zombirane pokorne politički korektne fikuse.
 
Оно што је бедно и дегутантно је изостанак сталешке реакције на овај нескривени дисриманторски потез ХБО .Где су реакције глумачких удружења, где су потези Удружења филмских радника , културних радника итд.а о реакцијама колега и да не говоримо. Мислим да и о томе треба овде да проговоримо.
 
Оно што је бедно и дегутантно је изостанак сталешке реакције на овај нескривени дисриманторски потез ХБО .Где су реакције глумачких удружења, где су потези Удружења филмских радника , културних радника итд.а о реакцијама колега и да не говоримо. Мислим да и о томе треба овде да проговоримо.
ne sme niko da pisne da ne bi i oni dobili preko nosa
 
Negde sam pročitao da Ukrajinci
NATO i Ameri se bore sa Rusijom a stradaju sportisti.
tuže jednu svoju teniserku jer se rukovala sa Ruskom teniserkom,
Instagram objava je isla,vesti isto.

https://www.telegraf.rs/sport/austr...-sa-ruskom-teniserkom-otac-morao-da-se-izvini
HBOu lakše da izbace Bikovića nego da se cimaju i provere stvar.....
Ne nego

"Who is HBO associated with?


Warner Bros. Discovery

Home Box Office (HBO) is an American pay television network, which is the flagship property of namesake parent-subsidiary Home Box Office, Inc., itself a unit owned by Warner Bros. Discovery. The overall Home Box Office business unit is based at Warner Bros."

Ameri ratuju sa NATO protiv Rusije te mrze sve sto ima veze sa Rusijom.
 
NATO i Ameri se bore sa Rusijom a stradaju sportisti.

Instagram objava je isla,vesti isto.

https://www.telegraf.rs/sport/austr...-sa-ruskom-teniserkom-otac-morao-da-se-izvini

Ne nego

"Who is HBO associated with?


Warner Bros. Discovery

Home Box Office (HBO) is an American pay television network, which is the flagship property of namesake parent-subsidiary Home Box Office, Inc., itself a unit owned by Warner Bros. Discovery. The overall Home Box Office business unit is based at Warner Bros."

Ameri ratuju sa NATO protiv Rusije te mrze sve sto ima veze sa Rusijom.
То је њихова ствар а ово је наша ствар на коју на првом месту морамо ми да реагујемо.
 
Треба да смо свесни о чему се ради и у складу са тим да реагујемо.
Ствар уопште није у праву продцентске куће да замени већ одабраног глумца.То се реши на финанском нивоу и иде се даље.
Али овде се не ради о томе и зато и рекације треба да будудругачије и са других места
 
То је њихова ствар
Zbog toga psihicki zlostavljaju sve koji ne podrzavaju poremeceni narativ.
а ово је наша ствар
Neki vi u grupi se zabavljate fino ako vam je ovo bitno.
на коју на првом месту морамо ми да реагујемо.
https://www.alo.rs/vip/estrada/857682/milos-bikovic-zivi-na-visokoj-nozi/vest

Neka nama se desi zivot sa kolicinom para koji Bikovic ima da zivimo u izobilju.
 

Back
Top