Bik i skorpija?

Škorpion se hrani akcijom, ako se ništa ne dešava, ne oseća se živim, to ti tvrdim.
Inače, zar stvarno misliš da je "trpljenje" pozitivna osobina?

E da,mislim da je bikovo''nazovimo ga trpljenje''jedna jako vredna osobina i najveci kvalitet.Nemojmo preterivati,bik isuvise voli sebe da bi dozvolio da ga neko gazi,ali zaradi neke svoje vizije istrpece mnogo teskih momenata i bice pravi prijatelj u patnji.
A ova iznad recenica ti je 100posto tacna,to je sustina.NIKADA necu razumeti tu skorpionovu osobinu(ja je zovem kukavicluk,izvinjavam se ,po meni to jeste)da kad nesto u zivotu ne ide onako kako je zamislio,on je u stanju da za par meseci porusi sve ,okrene skroz drugi list i ide putem koji njemu odgovara.?!Iskljucivo putem koji mu odgovara u tom momentu zivota.Svi ovi koje znam,a ima ih jako puno,su npr u vezama,ostavljali devojke,varali,pred zenidbu se predomisli i nestane,razvodi po par puta.Dokle ide to njihovo ''isterivanje svoga puta''najgore dodje do izrazaja posle razvoda.Znam lika koji je inace dupli skorp.koji se 1 razveo,to dete nije video 7 god jer je ''ta zena kucka'',nikada dinara dao za dete,vrlo brzo nafatao drugu i ozenio,napravio joj dete,dok je bila trudna varao je sa komsinicom,posle se i od te razveo,ostavio je sa malom cerkicom,ne placa alimentaciju,ne javlja se a sve pod izgovorom''razocarale su ga''?? Sada zivi sa skroz nekom levom.Vecina ima takve uzasne proslosti da je to gadno.Po meni to nije hrabrost vec sebicnost i kukavicluk.Cim mu nije po volji bilo sta,nece naci kompromis,sesti ukljuciti mozak,mudro razmisliti i naci resenje(sto uvek uradi jedan jarac).Ne,on krene bahato da udara kontru,kao sveti se i sve upropasti...fuj
.A sto se akcije tice,skorpion uvek iznalazi neke nove gluposti da bi se ''osetio zivim''.Budimo realni to su sve same gluposti,nikakva vrednost u tim postupcima.Od male akcije stvorice preuvelicanu pricu,nakicenu do max.Dobro,to mi je nekada sipmaticno da slusam,kao kad posmatram dete koje se igra.Ali realno budi prava jacina pa se pokazi tako sto 10,15 god revnosno ides na posao,radis po ceo dan,hranis porodicu,stvaras svoje carstvo,gajis ljubav i dobrotu,mir u porodici,gde te deca i zena vole,gde se raduju tvome prisustvu,budi snishodljiv i pun postovanja prema drugima.E skorpion za to nije sposoban,ako nastupi,kako oni zovu''monotonija zivotna'' eto ga,odmah krece u akciju,trazi i iznalazi nove nevolje.
Da zavrsimo ovu pricu-
devojke uzmite najlepse u zivotu i birajte:veliko srce,velikodusnost jednog lava,toplinu i mudrost jednoga jarca,vrednocu i dobrotu jednog bika,emotivnost i paznju jednoga raka,veselost i leprsavost jednog strelca....
A za sex,iskljucivo jednu noc-birajte skorpiona.I nikada mu se vise nemojte javiti!Da dobije zadatak da se malo bavi time,posto to voli:)




Mislim da nisi u pravu. Cak sta vise gresis za lavove, to su samo gundjosere. Jarci su zabidzojle, a strelci pacenici za onom stvari. Hehe, sto se skorpija tice, istina je da sve zavisi od zene sa kojom je u vezi i kako se ona postavi prema njemu. Mislim da je najveci problem u tome sto se zene ne trude da se posvete jednom takvom muskarcu, a kadaosete da ga gube onda pocnu da ga guse. I A opet sa druge strane takav muskarac ne zeli da zivi lazno pored neke devojke i da je laze jer u toj situaciji oboje pate. Hm, prevara.... mozda je on tebe preboleo pa nije mogao da nadje bolji nacin da te se otarasi. :( sori. :D A sto te je molio, pa zazalio je sto te je povredio i zeleo je da nesto promeni, da ti olaksa i na neki nacin olaksa i sebi jre ga boli to sto povredjuje druge, boli ga sto te je povredio. To je tezaki bolan osecaj. Nije kao lav, kad prekine prekinuo je i to te okrivi i otera u tri lepe. To ja zovem Kockarski sindrom / skorpija sindrom / Ne kune te majka sto se kockas, nego sto se vadis. E to skorpiju ubiva to sto se vadi!! E sad. najgore je to sto kada skorpija juri, devojke beze i ponasaju se nonsalantno pa cak i kada su u vezi, a skorpija se trudi, ceka voli. E onda kada odluci da se pomeri i skoni devojke osete da gube jednu osobu koja joj je bila potpuno posvecena, odnosno gube nekoga ko je bio spreman da umre za njom, nekoko se davao 100posto. Devojke ne boli raskid nego gubitak. Da, ima istine kada su skorpije povredjene da znaju da pricaju lose o toj osobi, a da cujete tek lavove, pa bikove, a tek rakovi sto znaju da te zabibere.... ali skorpija to sa godinama kontrolise i uci, E sad sto se tice drugih znakova: Rakova, poznajem jedan napaceni par u kome je rak do besvesti maltretirao svoju zenu bika, spavao kod komsinice i varao je na sve strane, a njoj ostavio da se brine o detetu i otisao za svalerkom, a dete prepustio ulice, Emotivnost raka.... Znam i lava koji je odvojio Bika od muza i poceo da zivi sa njom i pogodi sta, pobegla je glavom bez obzira, davila je njegova egoisticnost, zelja za dominacijom i potpunom kontrolo. Ma nije smela da mrdne a da je on ne ispituje. hehe a kad popije zali Boze. A tek sto su jarci ljubomorni... Eto koleginica zavrsila na psihijatriji zbog jednog... Eeee moje vi devojke, ne mrzite vi skorpije zato sto su@kukavice@ ili su losi, egoisti itd. Vec zato sto ste jednom probali, svidelo vam se neko ko daje 100 posto sebe u vezi pa i sada ne mozete bez skorpije. DA boli vas jer gubite nekoga ko je vas u potpunosti voleo,rayumeo vas je i borio se ya vas. A prevara?? Ahaha pa da znate samo kako drugi znaci varaju, Hehe strelac svoja svalerke predstavlja kao rodjake i drugarice i upoznaje ih sa svojom zenom, a ako ona pisne lako je prevaspita...... A zene su tek haos, jaooo svasta sam se nagledao za ovih 30 godina zivota... Eeeee da su skorpije toliko lose, ne bi se tolika polemika vodila o nji, o . Koliko vidim one devojke koje su uspele sa skorpijama ne pisu o njima vec one koje su imale lose iskustvo. Eeee steta sto se o skorpijama prica samo iz loseg iskustva.... Pa pozdrav.

Jedna stvar, ako raskidate sa skorpijoom, NIKADA TO NE RADITE tako sto cete njega okriviti za sve, jer skorpija nece okriviti tebe za raskid.

ZNACI BEZ OSECAJA KRIVICE JER CE VAS TO OBOJE UBITI!!!! Nego uradite to dostojanstveno i dosledno. Postovace se, I nikada ne pokusavajte ponovo ako ne prodje neko duze vreme. Procice te kroz obostrane patnje, znaci DUZI PREKID pa ONDA KONTAKT. Da izgleda komplikovano, ali tako je najbolje.

I kad osetite da se ohladio, napustaj te ga i ne kontaktirajte, uvek je kontra efekat. POZDRAV OD SKORPIONA.
 
Poslednja izmena:
Ja sam skorpion on bik.Slazemo se samo seksualno, ali nema ciljeve,malodusan,težak sam sebi,sve želi da ja guram i da ja donosim,a ovamo je muško.Sa njim samo padovi i naravno da rusim sve i ponovo se dižem iz pepela.Ja sam morao sa njim da prekinem,a on pati sad.Sta da mu radim,neće da se promeni.
 
Mnogo generalizacije na ovoj temi.
Sunce u Biku(m/ž) i Sunce u Škorpiji (m/ž) kao dva opozitna Svjetla.
A šta se desi ako ni jedno ni drugo nije rođeno po danu pa im Sunce nije primarno Svjetlo već Mjesec🌙??
Mislite svojom glavom,ne Duporovom i Imširovom,i Jovaninom.
 
Ovo je zapravo dobra kombinacija, otromboljeni kućni moljac Bik i fanatično odana škorpija koja ga dvori po kući dok jede i gleda tv i čita novine, baš je dobra kombinacija.

Ali najbolja je ipak Jarac-Bik, ja iako sam jarac nikad nisam ženske bikove nešto gotivio, najviše ribe, vage, škorpije i nažalost vodolije
 

Back
Top