BIG BROTHER...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
e lepo si to rekao, njih dvoje - idealan par. :D
ali stvarno, pa po kom su ih to kriterijumu birali, rekli su im da su strasno zanimljivi pa su im poverovali?

i da, nije ona kriva, navukla je baraba.. :D
 
ma samo da izbace onog gada od Jelene, ono je olos najgora od svih, samo mi je zao sto su smorili mikija, sto ga kolektivno sputavaju... A sad niko nece htjet da nominuje mikija, jel znaju ako udju u kombinaciju s njim da su ispusili. Sem one dvolicne, trolicne, n-tolicne koze jelene naravno, ustvari ona jadna kao da citav zivot nesto folira, tuzna je kad treba da bude, sretna takodje, bice da se ta jadnica naglumila orgazama u zivotu...
 
Meni je Edin bas ok lik.Vidi se da je decko pretrpeo svasta (4 god. u podrumu, missslimmm, uzas) i opet je zadrzao vedar duh i dobrotu.Uopste mi ne folira, pre bih rekla da se kontrolise, ali u pozitivnom smislu.Fer je prema svima i postuje sve, a i duhovit je, pravi sarajlija.Ma ok mi je skroz...Ja bih onog Marka odmah izbacila, kakav uzas - u toj glavi nema ni 10g mozga, o nekoj harizmi, sarmu i sl.da ne pricamo uopste.Zvoni koliko je prazan (a drcan), uzas...
 
ja sam tek pre 2 dana pogledala prvu epizodu( nisam stigla ranije zbog ispita).Kako su i koliko najavljivali-emisija je vise-manje shit.Prvo-izbor kandidata je tragican,svi su tako obicni da im face nisam ni zapamtila.To sto se oni medjusobno pljuju to mi je i normalno jer mnogo vremena zajedno provode zatvoreni.Ali... zadaci koji ima postavlja tzv.Veliki brat su ponizavajuci ,ja bih ga oterala u **** 15x ,pa nek me izbaci ,zabole me.Ko zna hoce li tih para uopste i biti! Da ne bude kao na kvizoviima na PINK-u ,ostojis pare pa cekas nekoliko god,da ti ih isplate!
 
Ja bih se zapitala ko uopste smislja zadatke koje im postavljaju jer su krajnje debilni.Mogli bi da se malo vise potrude oko te organizacije jer ce uskoro emisija biti krajnje jadna da ce je narod sve manje gledati.Kazu da se trenutna gledanost kotira veoma visoko.Iskreno mislim da je sve namestaljka za nas nivne gledaoce.Neko je ovde vec pomenuo da je video Veselinu u emisiji SVE ZA LJUBAV.Moguce je da je namestaljka i da naravno nema nista od love i da je sve smisljeno nebili se TV bolje prodala.
Ako je nekim slucajem sve uradjeno kako treba za sada mi se Ivan najvise svidja a Djankarlo koji mi je bio odvratan i cinio mi se feminizirano sad ima sve vise pluseva,sto se mene tice jer covek ima neke sasvim pozitivne rezone i kad bi se malo manje vrckao kad igra mogao bi jos da mi se svidi i kao muskarac.
 
jaoj jel ste videli ovog novog BANE KIGEN on je stvarno faca na konjarniku svi ga znaju...stalno nosi kameru i sve snima ...pravi spijun...mene je par puta istripovao u praznoj prodavnici menjanjem glasova...totalna dileja...sad ce biti zeze...
 
Jbte, ja uključio Na dlanu i Daliborka maže puter na hleb..
I maže, maže ona...pola sata na tri parčeta..a kamera neće da se pomeri, pola Srbije je gledalo Daliborlin namaz.. a ona, kao, neka kuvarica. Pored sisa, to joj je jedina lepa osobina..fake..i sise su lažne, čim onako kilavi sa ma mzanjem putera na leba..
 
A da li se nacin ispadanaj menja ili ce do kraja sami ucesnici odlucivati o tome ko ce ispasti? Tj. imaju li uticaj glasovi gledalaca?

Joj bas je bezveze da Jelena pobedi. Razocaracu se u zivot ako bude tako. A muskarci se pale bas na nju od svih onih devojaka. Ovaj rezultat pokazuje koliko se razlikuju muski i zenski kriterijumi za procenu necije licnosti.
 
Meni se ne sviđa Jelena, zna pajamaca da sam odmah kostatovao antipatiju prema njoj, još od prve epizode G. probe. Ali, ona je normalnija od većine, pravi mali makijavelista..
Po mom skromnom mišljenju i zaista nemoguće uskom izboru - najlepša mala Ena, jedino što nije previše svoja..hm moj tip : o)) Klinka je i buca je, to joj smeta, a biće ribetina kad se približi 30im pa nadalje..
Uuu, ala sam se raspisao...
 
nemam pojma mene svi nerviraju osim Mikija, a i on polako pocinje da smara...Ena priznala shaputajuci sa Jelenom da je u kucu VB usla preko mamine veze sa TV Jesenjin. Imam utisak da su se posle 3 nedelje ili koliko su vec u kuci, svi smorili, a pusacima nedostatak pljuga vidno nedostaje, postaju i nervno labilni.....dva dana bez pljuga i svi bi kuci!!!
 
S_K_V_O:
kao sto rece koleginica :), ne mislim da to nije imalo veze sa njenom popularnoscu arkan ju je vinuo u visine.
upravo sam to htela da kazem, lova je radila i to mnogo... a slazem se i sa svim ostalim sto si rekla... :wink: necu vise da offtopic-ujem

mozda sam previse stroga i mozda generalizujem, ali iskreno koliko ja kapiram niko se u onoj kuci ne moze pohvaliti nekim sirim obrazovanjem, dalje od pevanja narodnjaka zenske nisu otisle, sve sto su do sada uradile se moze podvesti pod ogovaranje a to ni po kojem kriterijumu nije zabavno. zabava bi trebala da bude sustina vb-a, neko ko nema los karakter moze samo da ogovara i da misli da je to vrhunska zabava... ili jos bolje, napiju se ko somovi i kao to je bas super, ajde sad da vristimo i krestimo, zaboga! ne mogu da verujem da nijednu ok devojku nisu uspeli da nadju. muska ekipa je mnogo bolja ali opet nije dovoljno zanimljiva, od silnih traceva ne dolazi do izrazaja... svi na netu pricaju o tome koja riba je kolika kucka a o momcima nista sem da je marko glup, ivan mozda gay a miki kralj!
u svakom slucaju, za mene je neko ko prica o dzarmusu, kaurismakiju, vendersu i kurosavi definitivno kralj!!! u tom smislu, covek je zalutao u vb, ali opet tamo je sa pravim razlogom, treba mu lako zaradjen novac!
 
Previse propusta u samoj organizaciji BB me potpuno odbija od gledanja istog. Izbor likova i frikova mi je takodje potpuno razocaravajuc, jedini koji se iole razlikuje je Miki, mada i on pocinje da biva dosadan. Mozda se sledece godine bolje organizuju, nadju neke zanimljivije ljude koji nece u prvih deset dana ostati bez tema za razgovor i vuci se po kuci kao trutovi. Nekako su svi mrtvi i bezvoljni, ocekivala sam nesto zanimljivije
 
Danas sam sva srecna pokazala sinu kako moze da gleda VB kad pozeli preko interneta....gledao on neko vreme i kaze mi:"Ma u redu je to za one kojima se svidja.Mene je smorilo!"

Ima 9 godina i svi njegovi vrsnjaci gledaju,pa ko velim,da ga obradujem,a on se "smorio".
O cemu li sam ja razmisljala....
 
Ne dopada mi se kombinacija koji su napravili prilikom izbora ljudi koje su stavili u kuću.
Niko mi se posebno ne dopada, jedino što je Miki interesantan zbog načina na koji priča i naglaska;devojke su očajne, sem one Bosančice (ne znam joj ime, pa sam zato to napisala).
Ove dve Novosđanke..........ma nemam reči........zaista su katastrofa, a ona iz Niša i njeno ponašanje vezano za histerične izlive zbog kokoške i one silne grozne psovke zbog peškira..........e ona je stvarno grozna.........o Veselini nemam posebno mišljenje, sem što glumi finoću i ponaša se kao da su je udarila tri šloga...............sve u svemu je blagi užas i neću više gledati.
Hrvatski big brother je bio mnogo bolji!
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top