"Bez gacica" - uzasno, bolesno, izopaceno!!!

ok ja slabo gledam tv....tj skoro da ga ne palim....dok hasam obichno upalim cartoon....al mislim toliko ti smeta jbni b92....i sad ispade gori od pinka....i ti si kao stavio taj avatar....i kao postavljash teme....nije to toliko bitno....a meni lichno....b92 i nije losh....metropolis je vrh....al b92 je bolji i od bk i od vetjine televizija....
 
Pobunjenik:
Циљ им је да унесу конфузију, и да исперу мозак овом народу.


znash shta pobunjenik ko ima mozga sigurno mu ne treba serija pod nazivom "bez gacica" da mu otvori ochi i proshiri vidike
a ko nema mozga dovoljan mu je i pink da ga prosvetljuje

ako ti pored 17 serija dnevno na ruzhichastoj televiziji koja propagira sve shto ni jednoj inteligentnoj osobi nije prihvatljivo, i pored sve politichke situacije u ovoj zemlji, nalazish da je jedna serija na trenutno najnormalnijoj tv stanici ono shto vodi u sunovrat "ovaj narod"
onda stvarno neshto nije u redu sa tvojom moci percepcije
 
Ако ме сећање добро служи, та серија се приказивала на Сорошовој Бе92, а не на Пинку. Не знам какве везе има телевизија Пинк са овом темом.

Да не бих остао недоречен рећи ћу да за мене не постоји никаква разлика између Пинка и Бе92. Обе медијске куће су експозитуре креатора Новог светског поретка, и обе раде на истом задатку – ДУХОВНОМ ГЕНОЦИДУ НАД СРБИМА. Једина разлика је у томе што се Пинк определио да негативно утиче на свест тзв. руралне популације, док су мета Бе92 они тзв. урбани.
 
Pobunjenik:
Девојко драга, Бе92 уопште није НАША телевизија. Она припада компанији чије је главни партнер и донатор Фонд за отворено друштво, чији је председник Џорџ Сорош. Можда си чула, то је онај човек који је отворено подржавао НАТО агресију на Републику Српску 1995. и Србију 1999 године, и који данас отворено заговара независност Косова и Метохије.

Та серија је пуштена из истог разлога из ког су пуштени и снимци наводног стрељања мухамеданаца у Босни. Циљ им је да унесу конфузију, и да исперу мозак овом народу. Теби изгледа нису имали шта ни да испирају.
Ti si brate jedan serator zhestoki!
1.Ako ti toliko smeta jbna B92 -NEMOJ DA JE GLEDASH!SVUDA U SVETU VAZHI SLOBODA MEDIJA,KAO I DEMOKRATIJA DALJINTZA,DAKLE AKO TI SE NE SVIDJA-MENJASH I NEMASH PROBLEMA.
A te tvoje fazone sa ispiranjem mozga sachuvaj za svoje drushtvo kome je IQ jednak broju cipela pa nek se oni lozhe...
2.REPETITOR JE KOD NAS,PRICHA SE NA SRPSKOM,VESTI SU O SRBIJI,NA SRPSKOM JEZIKU,EMISIJE ISTO...DAKLE-SRPSKA TELEVIZIJA.
A video si koliko ti se ljudi usprotivilo u ovim tvojim idiotizmima.
 

Poštovani Oče Ćirilo,
vidim da napredujete!
PRVI PUT SE U POTPUNOSTI SLAŽEM SA VAMA!
Dodjite da se zgoržavamo zajedno nad serijom "SEX i GRAD"!
To je za mnoge DOKUMENTARAC!




Pobunjenik:
Синоћ сам по први пут одгледао једну епизоду серије "Без гаћица", и био сам згрожен! Заиста је невероватно какве све емисије и серије Б92 купује.

...

Не чуди ни што Б92 купује такве серије које имају један једини циљ - ЗАТРОВАТИ ОМЛАДИНУ!!!!

Б92 је постао исти као Пинк. Они са својим Гранд Шоуом и Минимаксом, а Б92 са најперверзнијим серијама раде на истом пројекту: УНИШТЕЊЕ ПОРОДИЦЕ.

Једини начин да се спасимо од овог зла јесте да уопште НЕ ГЛЕДАМО ТЕЛЕВИЗИЈУ (нарочито Б92), јер је то највећи извор заглупљивања.




Medjutim, na svu sreću naš narod nije takav!
Jes' da voli da gleda u tudje gaćice ali ne bi se menjao sa njima!

Vi mislite da dugim gledanjem nečega narod AD-HOC prihvata?
Kažete:
Gleda narod TV Soroš pa prihvati?

Mislim, gleda narod crkvu pa je prihvati...
Gleda narod političare pa ih prihvati...
Gleda narod nemaštinu pa je prihvati...
Gledam ove urednike pa sam i njih prihvatio...
Gledam ja Vas pa sam Vas eto prihvatio...
Gledam onog mačora što mi ušetao u sobu pre neki dan pa sad imam obavezu više...

Ne brinite za te TV serije!
Još je kod nas stari dobri patrijahalizam!
Ne mož kuću prodat' dok se deda ne složi!


Šta mislite, jel' uredu to što smo NATO trupama dozvolili neometani prolaz do uništenja ove zemlje?
Tako da ipak mislim da ćemo svi na kraju biti bez gaćica!
Dlakava_Strvina bez gaćica
Krvolok bez gaćica...
Pobunjenik bez gaćica
Urednik foruma bez gaćica...
I sve ostale funkcije foruma - bez gaćica...

Nemojte Oče Ćirilo da se toliko srčano trudite!
Naime:
SVEGA ĆE BITI SAMO NAS NEĆE!

Zato knjige crkvene u šake, pustite vi TV...

 
Pobunjenik:
Проблем је у томе што се у Србији никада раније прљав веш није износио пред госте. Другим речима, никада се нисмо хвалили инцестом, педофилијом, хомосексуализмом, итд.

Бојим се да се оваквим серијама људи, на неки начин, охрабрују у вршењу тих абнормалних радњи.

Покушава да се створи утисак како је све то ок и нормално. Е па није, и неће ни бити! Осим можда у суманутим главама оних који то пласирају.

Ja čitao u novininama o nekom domaćem POPU koga 5 advokata brani - navodno deca lažu...
Čudni su ti vaši putevi...

Nego, jel si se zgrožavao nad serijom do kraja ili do prve reklame?
 
AntunTun:
pobunjenik je neki radikalni mrsomud.....pa kao smeta mu serija....aj ne mlati znupra musla....


Poštovani,
mislim da ste baš preterali!
Po čuvenom Titularu, koji je postavio Prepravedni Dlakavi Zlatousti na temi "Nelogičnosti sa novim forumom" kod Premudrog Velikomučenika Rastamann-a i Presvetle Keve (mame) Lilu preblage, dotični Otac Ćirilo alias Pobunjenik NEMA STATUS "Mrsoje"!

Naime, sa više od 500 a manje od 1000 postova, svaki član ima status "PRDOJE"
Dakle status "SERATOR" je imao do skora!
Status koji ste dakle dodelili dotičnom, "MRSOJE" se dobija tek posle 1000 postova!
Ja eto imam status "Sokačara Seljačka" a Vi prema trenutnom broju postova imate veoma uvaženi čin "Baba Tračara"


Dakle još je Pobunjenik daleko iza nas i treba ga kuražiti da napreduje.
Ne ovako da nazaduje u svakom postu.

Meni je on jako simpatičan iz prostog razloga što je iskren!
Pa ko može da se ljuti na njega?

Pažljivo bira reči i ide na najposećenija mesta ovog foruma.
Bio je na filozofiji, bio je na LJiS, bio je na Ekonomiji sa pričom o "Bogoljubu Kariću".
Zaboravio je da napomene da dotični nema potrebe da krade na impulsima jer je cena istog veoma nerealna i zezaće nas obe mreže dok se ne uvede treći provajder koji neće igrati po ovakvim pravilima.
Možda je hteo ali mu je tema bila zaključana momentalno.
Pretpostavljam da je neko od Karićevih video post i tražio hitno zaključavanje jer im nije prijao.

Nije bitno!
Ne može ništa preko noći!
Za neke stvari treba vremena.
Recimo, trebaće puno vremena da se poapse ovi što nas lopovišu i prodaju maglu od budućnosti (izuzimam Pobunjenika iz ove druge stavke).
Imaju para da potplate koga hoće pa i eventualna presuda može da bude "Letovanje u Bodrumu o trošku države (naroda)"

Bitno je to da je neko nekad negde rekao nešto o tome.
Kao naš drugar od nas neshvaćeni.
Sada je došao na Svaštaru jer je tu sprdnja i zafrkancija pa i on u tom maniru.
A došlo vreme i da ga ženimo!
Nije on to mislio ozbiljno!
Kad ga oženimo neće imati vremena za šegu.

Ja sam se sinoć napio i sve sam ga razumeo!
Ona serija ZAISTA JESTE GLUPA!
Tu se slažemo!
Jutros mi se razbistrilo pa nit se sećam zašto sam sinoć cirkao sa društvom ni šta ovaj zapravo radi po forumu?
A kamoli ja kad mi ništa ne plaćaju za sve ovo što radim?
Pravim ovo mesto zanimljivim a oni ni na mail da mi odgovore.
Još se treznim, izvinite...
Duša boli

Njegova cela misija ovde me podseća na sledeću pesmu:


There is a house in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin
of many a poor boy
And God I know I am one

My mother was a tailor
She sewed my new blue jeans
My father was a gamblin' man
Down in New Orleans

Now the only thing
a gambler needs
is a suitcase and a trunk
And the only time
he's satisfied
Is when he's all a drunk

Oh mother tell your children
Not to do what I have done
Spend your lives in
sin and misery
In the house of
the Rising Sun

Now one foot on the platform
The other foot on the train
I'm going back to New Orleans
To wear that ball and chain

Well there is a house
in New Orleans
They call the Rising Sun
And it's been the ruin
of many a poor boy
And God I know I'm one
 
Hej, nisi valjda sve čitao?
Pa...
Jao!
Bitna su samo prva dva pasusa!
Osatlo je ZBUnjIVanJE ProtIVNiKa!
A pesmu prepiši.
To ja onako mamuran slušao jutros...
Interesantno da kad sam mamuran - ne grešim dok pišem (uključujući i američki)

E, sad stvarno ozbiljno!
Nije lepo da se zezamo sa čovekom ali mi nije jasno nešto...

Pobunjenik je:

A) Dokon čovek
B) Neshvaćeni genije
C) Verski fanatik ili čitava organizacija iza jednog nick-a
D) Neko kome je grbava babetina usadila bibliju u glavu jer je siroče bez roditelja


Imate - pomoć publike, pola-pola, pomoć prijatelja

Ne bih da budem više grub ali mi nije jasno da uprkos što se pola sveta pobi oko medje njega užasavaju tudje gaće?
 

Back
Top