"Bez gacica" - uzasno, bolesno, izopaceno!!!

... cova se istutnji na poslu/ulici i sl. ode kuci miran ko bubica...u stvari pravo je cudo sto kod nas i ima devijantnih tipova jer kod nas nema gusenja prava coveka a posebno nema gusenja prava coveka da bude neljubazan, da se onako posteno posvada u redu u posti ili potuce u kafani i sl. Koga je briga kako se taj drugi na kome se kola slome, oseca...
OK mi je to...ako i popijem "grdnju" od isfrustrirane kasirke jer nemam dinar...

Psihijatri treba da se bave bolesnim umovima a zakon da sankcionise takvo ponasanje...a za prostacko ponasanje nema izgovora...sport i kretanje je u svakom slucaju bolji nego razbijanje glava u kafani...
 
Pobunjenik:
Синоћ сам по први пут одгледао једну епизоду серије "Без гаћица", и био сам згрожен! Заиста је невероватно какве све емисије и серије Б92 купује.

ево и ја сам гледао једну епизоду и сесвим се слажем... све то је стигло са запада зарад уништења наше културе и морала и породчних вредности... две жене у једном кревету па то још гледеју наша деца... куд ће им душе!!! морамо да заштитимо наше Српство наше Хришћанство и нашу Ћирилицу... пре неки дан сам гледао на телевизору онај срамни филм "Лепота порока"... Мима Караџић кад води љубав са женом лепо јој стави мараму преко лица... е тако то треба а не ова голотиња и срамота....


ex
exit
.
 
Šaptač:
Pobunjenik:
Синоћ сам по први пут одгледао једну епизоду серије "Без гаћица", и био сам згрожен! Заиста је невероватно какве све емисије и серије Б92 купује.

ево и ја сам гледао једну епизоду и сесвим се слажем... све то је стигло са запада зарад уништења наше културе и морала и породчних вредности... две жене у једном кревету па то још гледеју наша деца... куд ће им душе!!! морамо да заштитимо наше Српство наше Хришћанство и нашу Ћирилицу... пре неки дан сам гледао на телевизору онај срамни филм "Лепота порока"... Мима Караџић кад води љубав са женом лепо јој стави мараму преко лица... е тако то треба а не ова голотиња и срамота....


ex
exit
.


:lol: :lol: :lol:
pa da....e yebiga, nemam cirilicu sad...
 
Читав свет гута деградација, човек самог себе уништава... па то је тако очигледно. Обратите само пажњу на то како се не планира никакво економисање и наставља се са емисијом гасова стаклене баште... Деструктивност, прикривена или отворена, исто је...

Није лепо подсмевати се ћирилици... можда овај Побуњеник није баш најнормалнији чича, али не треба дирати писмо, ни криво ни дужно. Не видим баш никакву везу између писма, била она ћирилица или латиница са инцестом и хомосексуализмом.
 
Mislim da nisi u pravu Pobunjenik, jer B92 je jedina nasa normalna tv stanica sa kvalitetnim i zanimljivim emisijama, a ta serija je pustena verovatno iz nekog drugog razloga koji si ti verovatno malo priglup da bi shvatio, nego odma mislis kako se otvaraju vrata homoseksualizmu ili sta si vec nalupetao. Malo bolje razmisli koji je cilj te serije i sta ona porucuje.
Inace nikad nisam gledala tu seriju, niti cula za nju, ali sigurno postoji dobar razlog zasto je pustena.
 
Трумане, ову тему си извукао из нафталина. Колико се сећам, то је била једна од првих тема које сам покренуо од када сам се прикључио овом форуму.

Ово ми је најсмешније:

SweetChildOfMine:
Mislim da nisi u pravu Pobunjenik, jer B92 je jedina nasa normalna tv stanica sa kvalitetnim i zanimljivim emisijama, a ta serija je pustena verovatno iz nekog drugog razloga koji si ti verovatno malo priglup da bi shvatio, nego odma mislis kako se otvaraju vrata homoseksualizmu ili sta si vec nalupetao.

А онда:

SweetChildOfMine:
Inace nikad nisam gledala tu seriju, niti cula za nju, ali sigurno postoji dobar razlog zasto je pustena.

Дакле, прво ме испљује, а онда призна да нема појма о чему говорим.

Девојко драга, Бе92 уопште није НАША телевизија. Она припада компанији чије је главни партнер и донатор Фонд за отворено друштво, чији је председник Џорџ Сорош. Можда си чула, то је онај човек који је отворено подржавао НАТО агресију на Републику Српску 1995. и Србију 1999 године, и који данас отворено заговара независност Косова и Метохије.

Та серија је пуштена из истог разлога из ког су пуштени и снимци наводног стрељања мухамеданаца у Босни. Циљ им је да унесу конфузију, и да исперу мозак овом народу. Теби изгледа нису имали шта ни да испирају.
 

Back
Top