bez alata nema zanata

auuuu...sve pročitah i smorih se ...bolje da sam liz*o,milovao usnama i dahom ljubio lepšu polovinu koju uzgred rečeno već zaspala...možda da je iznenadim naglim skokom ili da je nežno milujem svim i svčim da pomisli da sanja dok je moćnim jarbolom polako vodim ka plimi strasti i guram u vulkan požude da sagori vičući "jaojjj majko mojaaaa"..:D
elem ....manje priče više rada i naravno pričanje o svemu ...ko šta voli i ne voli.....mi tehničari smatramo da veličina nije bitna :D mada mislim da vi..ti
j nežniji pol ipak volite da je što reče jedna do jaja ...
ja sam svojim sasvim zadovoljan može često,dizanje mu ne pada teško .ne bira vreme i mesto,i uvek je za,par puta se obrukao ali *** naišao je na razumevanje tako da nije bilo traumatskih posledica :D odoh sad a vi nagađajte šta će biti:)
verovatno omaših temu aljb m se :)
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

pa mislim da nije poenta u koriscenju samog aparata :) mislim,on se i koristi po prinicipu,udjesh izadjesh,i tako par puta,pa gotovo...naglasak je na drugim stvarima :) na dodirima,intenzitetu istih,i upravo ta sigurnost koja se chita iz govora tela...a mushko treba da nauchi da prati reakcije zenke,tre ce da zna sta i kako prija :) isto vazhi,naravno i za zhenski deo sexualne populacije :)
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

Veoma sam siguran. Mislim, posle toliko godina, stvarno ne vidim kako ne bi bio siguran, a i volim da ucim... :mrgreen:

A imao sam par dooooobrih saradnica... Kada bolje razmislim vise parova... :per:
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

nije lepo to sto sumnjate u muski rod,mi se ne radjamo pocepani pa da ne moramo da se brinemo:confused:
:mrgreen:
 
daklen, koliko muskarci zaista umeju da koriste svoj bogom dan alat? koliko se vi muskarci osecate zaista sigurnim u to sto radite i u nacin na koji radite?
a zenski deo, da li postoje neke opste "greske" u muskom baratanju alatom?
i kako musko uopste da zna sta nama kada treba i prija? :think:

znamo... sve ste nesigurne u sebe i to je dovoljno za pocetak... sve ne znate sta zelite i to je razrada... sve trazite princa... i to je epilog kad ste u nasim rukama... :manikir:
 

Back
Top