Berlin traži da Izrael prizna palestinsku državu

Jevreji imaju jednako pravo na tu zemlju kao i Palestinci, resenje je kompromis. Ono sto bi ti hteo se nece nikada desiti.

Prosla su vremena kad se Jevreje sutalo kako je ko hteo.

Vremena se mjenjaju a sa njima i mi,sutnit ce njih Europa ako ne priznaju Palestinsku državu.To ces uskoro vidjeti ovaj puta stvari su se znacajno promjenile na stetu Izraela.
 
izvini, voja logika ne drzi vodu.
arapi nisu dosli i okupirali jevrejsku teritoriju kao sto su turci srpsku.
arapi definitivno zauzimaju palestinu u 7-8 veku kako mi se cini, gde su tad jevreji bili?
nismo vise u doba seljenja naroda, ne mozes tu logiku da teras vise, jer ako bi se po njoj povodio, jerusalem nisu podigli jevreji, jel tako?

:hahaha::hahaha::hahaha::hahaha:
 
izvini, voja logika ne drzi vodu.
arapi nisu dosli i okupirali jevrejsku teritoriju kao sto su turci srpsku.
arapi definitivno zauzimaju palestinu u 7-8 veku kako mi se cini, gde su tad jevreji bili?
nismo vise u doba seljenja naroda, ne mozes tu logiku da teras vise, jer ako bi se po njoj povodio, jerusalem nisu podigli jevreji, jel tako?

:rotf::rotf::rotf:
 
Постојање државе Израел је трн у оку владара Уније.Они(Европска Комисија) спонзоришу тероризам против Израела и окупацију израелске територије.
Израел не сме прихватати никакве терористичке и ЕУропејске "државе" на свом тлу,као што су то урадили глупи и неспособни Срби на Космету.
Треба да их све почисте и прекину политику додворавања непријатељској Европи.

Управо... а мора се призанти да су од ретких, који знају са мухамеданским терористима!
 

Back
Top