beogradska vlast-primer dobrog upravljanja gradom

meelosh_bg:
Ja Bogdanovicu i DS-u ne mogu da oprostim nedostatak velikih ideja. .

Velikih ideja?Pa nemaju ni malih ideja.
E upravo je to ono sto govori kako se vlada ovde.To je u principu generalni slucaj a ne samo u BGD-u.Ideje bi imao neko ko je na tom polozaju zato sto voli svoj grad,a onaj koji je na polozaju samo da bi se nakrao ideja nema,tj ne zanima ga.Takvi rade standardne stvari...,malo asfaltiraju ulice,sredjuju ono sto vec postoji itd.
Mozda bi kao primer nekoga ko stvarno voli svoj grad mogao da bude onaj Palma iz Jagodine i recimo gradonacelnik Indjije.
 
serb_pagan:
ne izmisljaj..takvi kao ti ce uvek naci da pljunu na ono sto neko radi..prvo,nisam simpatizer demokrata,a drugo,uvek cu priznati kad neko nesto dobro uradi,bio on radikal ili liberal,svejedno...beogradska vlast je mnogo u radila na planu razvoja grada,imas gore egzaktne podatke o povecanju prosecne plate,fukncionisanje gradskih sluzbi nikad nije bilo bolje,vodi se racuna o socijalnim potrebama najugrozenijih..naravno,nigde nije sve savrseno,kao sto nije ni u beogradu,ali beograd , to je ocigledno,napreduje veoma dobro zaslugom u prvom redu vlade beograda i gradonacelnika nenada bogdanovica...
pazi, nisam citao sta pise na ovim svim stranama, ali se slazem sa eremitom... nemam nista protiv coveka licno, ali zar niko nije primetio da se pojedine ulice raskopavaju po TRI ili vise puta, dok neke ulice stoje urnisane, vapeci za obnovom... ako je to normalno, onda ok! ali, ipak...
 
Danas sam morao da platim "doplatnu kartu" jer sam u Batajnici imao prvu zonu, a treba druga. Rekoh da nisam znao, a čovek na šalteru mi reče odličnu rečenicu
"Neznanje vas ne oslobađa odgovornosti".

E to važi i za Nešu Bogdanovića. Nije znao da će se tramvaji sudariti u Nemanjinoj, pa su morali ponovo da rade šine. Nije znao da se radovi na petlji izvode leti kad je manja gužva.
Zato neću glasati za njega i DS na lokalnim izborima.
 

Back
Top