Beograd preskup za Engleze

Пиле моје, у готово свакој странци у овој нашој Србији могу наћи бар нешто позитивно, макар нешто нормално, али у ЛДП, ама баш ништа. Тотално искривљене вредности, потпуна декадентност... хаос живи!

Вероватно ћеш сада први пут гласати као и ја, па молим те размисли још једном коме ћеш дати свој драгоцени гласић! ;):p

Ево видиш, умем да користим комп, и поприлично сам писмен....:D;)

:roll:...
Necu prvi put glasati ali za LDP hocu.Svesna da naravno nece pobediti ali odluku ne bih promenila pa da mi mama dodje sad i zamoli me a ne ti.

A ja,vidis,ni u jednoj stranci ( osim u DS-u) ne vidim nista pozitivno,osim ovamo...To sto je vama dekadentno meni nije,i obrnuto.Samo se vidi koliko sam ja spremna ( mi) na toleranciju a koliko ti (vi).
E a sta mislis dal Toma zna da koristi komp?A jel zna engleski sta kazes?Il mu ruski bolje ide?!U ***,mozda je i poliglota koji barata racunarom!!!Totalni shok!:shock:
 
U Srbiji samo debili jedu big mac pogotovo za te pare , a po ulici imas pogotovo dole po provinciji u Srbiji pljeske za 100 dindzi (u NS do 150)od kojih bi se Englez i Svabo usrali u gace ,sa sve ajraom ,lukom ,kajmakom ,urnebesom i sta god ti srce zazeli .Ne kazem ja da nije kod nas skupo al Mek nije merilo posto je kod nas to neka vrsta luksuza jer ti treba 500 dinara da se najedes posteno i to lose brze hrane ,dok je to u zapadnim zemljama dno dna pa su mu i cene takve .

Добро речено.
 
Mislis da sve ono sto ste vi zas*rali moze da se ocisti za 8 godina jel?Pa nije ti dobra racunica.
S druge strane,ne kazem da nema seratora i medju demokratama ( ima bogami) ali ima vise kvalitetnih neg ih je puno pa bi to trebalo sortirati malo:roll: Pa ovi kvalitetni ne mogu da dodju do izrazaja.
Nego im je poenta zdravija neg vasa...Mislim,sa radikalima na vlasti i da hocemo u EU nece nas primiti pa sve na trepavicama da dubimo...



znaci da vas pustimo da vladate samo jos jednom 555 godina i stvari ce se urediti. e pa zivot ne moze da ceka sto kazete vi ldpovci. zato je vreme za promene, vreme je da sad dodju neke nove snage. vi ste sve sto ste imali pokazali za ovih 8 godina. a doveli ste nas do toga da nam cene budu ko u engleskoj ili nemackoj a plate kao u zanzibaru.
 
:roll:...
Necu prvi put glasati ali za LDP hocu.Svesna da naravno nece pobediti ali odluku ne bih promenila pa da mi mama dodje sad i zamoli me a ne ti.

A ja,vidis,ni u jednoj stranci ( osim u DS-u) ne vidim nista pozitivno,osim ovamo...To sto je vama dekadentno meni nije,i obrnuto.Samo se vidi koliko sam ja spremna ( mi) na toleranciju a koliko ti (vi).
E a sta mislis dal Toma zna da koristi komp?A jel zna engleski sta kazes?Il mu ruski bolje ide?!U ***,mozda je i poliglota koji barata racunarom!!!Totalni shok!:shock:


ОК, ако је теби нормално озаконити хомосексуалне бракове, истицати појединца испред породице, то је твој избор... :roll:

Али да ли Тома зна да барата компом, или је полиглота стварно не знам није то мој проблем...

I really don't know and it's not my problem...

Я не знаю и это нет мой проблем... :-D
 
uopste nije bitno dal debil jede ili ne jede big mac, poenta je da ta roba isto kosta i kod nas i u engleskoj. a tamo prosecna plata 2000 funti ili 3000 eura a u srbiji 250

Inace,i poenta Big Meka je da on isto kosta i u Londonu,i u Johanesburgu,i u Beogradu,primer vam je uzasan,ali dobro,barem je poenta tacna...I za to jeste kriva vlast jer ne ume da obuzda Miskovica,i da nauci seljake u Srbiji kako se proizvodi hrana u 21. veku...Vecina njih je zastala negde pri kraju 19....
Naravno,radikali su dokazali da bi,kada bi oni bili na vlasti,osobe poput Miskovica bile jos drskije,a seljaci jos gluplji....Zato glasajte ze Tomu,mazohizam je uvek najbolja vrlina...
 
Inace,i poenta Big Meka je da on isto kosta i u Londonu,i u Johanesburgu,i u Beogradu,primer vam je uzasan,ali dobro,barem je poenta tacna...I za to jeste kriva vlast jer ne ume da obuzda Miskovica,i da nauci seljake u Srbiji kako se proizvodi hrana u 21. veku...Vecina njih je zastala negde pri kraju 19....
Naravno,radikali su dokazali da bi,kada bi oni bili na vlasti,osobe poput Miskovica bile jos drskije,a seljaci jos gluplji....Zato glasajte ze Tomu,mazohizam je uvek najbolja vrlina...

vidi se da nikad nisi bio van svojeg sela zato lupas gluposti i nemas pojma sa zivotom.

U americi big mac kosta 95 CENTI tj nejkih 50 dinara.

gde i sta ja u srbiji mogu da jedem za 50 dinara?
 
ОК, ако је теби нормално озаконити хомосексуалне бракове, истицати појединца испред породице, то је твој избор... :roll:

Али да ли Тома зна да барата компом, или је полиглота стварно не знам није то мој проблем...

I really don't know and it's not my problem...

Я не знаю и это нет мой проблем... :-D


A i nešto ne vidim da za Tomu glasaju "biračice" ( što mrzim kada se iskrivljuje srpski jezik, al' 'ajde da me iste razumeju), koje na majicama nose :

" Čedo, oženi me "...:oops::lol::lol:...to (h)im je interesna grupa...grupacija...kako god..8-):mrgreen:
 
И ја... хтео сам да гласам за Вељу - али када сам га видео са Вуком, припала ми мука.8-)

:shock: Pa ako ne ides sto se trpas koji q i raspravljas ko je kakav kad te boli ona stvar ko ce pobediti,tj ti u tome neces imati nikakvog udela?!Mislim,obozavam to,drvlje i kamenje na nekog ko ima drugaciji stav od tebe ALI IMA STAV i isti ce pokazati na izborima-pa ma kakav on bio a ti boolja na fotelji i boli te ko ce pobediti,svoj doprinos neces dati,al ces zato da s.res po forumu i ko zna gde vec ne!Po meni bolje je imati i pogresan stav nego NIKAKAV!:-?
 
zato ja od dana danasnjeg postajem zagovornik ulaska u EU , jer sam siguran da su najveci protivnici EU i ulaska Srbije u nju same demokrate. Zasto.

Pa zato sto se oni i njihovi tajkuni bogate na naama obicnom narodu preko lopovskih carina , poreza i marzi.

liberalizacija uvoza i izvoza njima ne bi odgovarala jer ne bi mogli da nas pljackaju kao do sada.

pa naravno da ako udjemo u eu ova banda na celu sa miskovicem nece moci da radi sta sad radi,nece biti carina,ulazice roba iz eu slobodno ovako smo u demokratskom rezervatu
 
znaci da vas pustimo da vladate samo jos jednom 555 godina i stvari ce se urediti. e pa zivot ne moze da ceka sto kazete vi ldpovci. zato je vreme za promene, vreme je da sad dodju neke nove snage. vi ste sve sto ste imali pokazali za ovih 8 godina. a doveli ste nas do toga da nam cene budu ko u engleskoj ili nemackoj a plate kao u zanzibaru.

e pa zivot ne moze da ceka sto kazete vi ldpovciHehe,vidim ucite ucite,ako ako...trebace vam...
" Nove snage" ? Stare - nove snage...Odkad su radikali nove snage:shock: ? Ajde bre sta se pravite blesavi kad sami znate da je vama samima najbolje u opoziciji.Sta biste vi uradili za ovu drzavu da ste na vlasti?Jel bi sacuvali Kosovo ( koje ste btw vi i izgubili) - ne bi,dal bi doveli strane investicije? Ahahaha...yeah wright...
Tako da cutite i budite tamo gde ste jer s te pozicije samo i znate da budete najpametniji...
 

Back
Top