BEOGRAD-DRZAVA U DRZAVI

Da li je Beograd bezobrazno povlascen u odnosu na ostatak Srbije?

  • Apsolutno!

    glasova: 32 71,1%
  • Ne

    glasova: 13 28,9%

  • Ukupno glasova
    45
  • Anketa je zatvorena .
ako mislis da cu da pristanem da uzajamno se vredjam sa tobom malo si se presao...svoje frustracije ces da resavas sa nekim drugim....mene lepo zaobidji....koliko moze covek nisko pasti da lupeta o fasizmu a istovremeno pominje i suprugu u nameri da isprovocira....kad prerastes pubertet mozda i popricamo...ajd uzdravlje..

Kakva žena? Kakvo vređanje? frustracije? Fašizam? Pubertet???? Konačni odgovor jeeee: Manija gonjenja :super:
 
koja se ogorcena borba vodi oko opravdavanja svog dolazenja u beograd izmedju dodjosa ,beogradjana i ostalih gradjana srbije...ima mozda nade za ostatak srbije....
u zivotu nisam upoznao vise od 3-4 coveka koja su odselila iz beograda u unutrasnjost....a nisam sreo nijednog crnogorca da se odselio ne samo iz beograda nego ma gde iz srbije za crnu goru....slicno je i sa ostalima koji "nisu"iz drugih republika -drzava....

Pa nisu ludi da idu iz grada u neku selendru, to jedino možda neki narkomani koji hoće da se skinu inače :think:

Mada kad bi mu ovi pokvarenjaci Beograđani ponudili dobre uslove? Jednog kajena za oranje? :sad2::whistling:
 
Poslednja izmena:
Па бре докле више Београд па Београд имају ли људи у Србији било коју другу тему осим ове, ово је пета тема у последња два дана о Београду.
Постаје монотоно.

Potpuno se slazem, malopre neko napadao Beograd, na drugoj temi, delovao kao da je nekakav provincijalac, kad se oglasio da je iz Hrvatske.

Upravo je Beograd ubedljivo najprivlacniji grad u regionu i velika kohezivna snaga.

Beograd je manji grad od Istanbula i Atine, ne moze se meriti po strateskom znacaju u svetskim razmerama sa Istanbulom niti po istorijskom znacaju sa Atinom, ali za Balkance to je najbolje lociran grad i pravi magnet.

Mnogi stanovnici Srbije, Crne Gore, ex yu Makedonije, Bosne i Hecegovine, evo sad Bugarske i td. zele da se njihov glas cuje u Beogradu, ako nije receno ni objavljeno u beogradskim medijima, kao da ne postoji.

Upravo zato sto je Beograd koheziona snaga, ekonomski snazan centar, veliko trziste, srediste kulturnih desavanja i td. doci ce dan kada ce kao pijemont okupiti i ujediniti razlicite oblasti i regione, jednostavno od Beograda je nemoguce pobeci.
 
idi malo beri maline tako pametan.
Mislim sto bih ja voleo da zivim u Beogradu .
Zemun da.....moze, moze....

Internet trol
Izvor: Wikipedia


Trol
Slika „Ne hranite trola“ (nemojte ohrabrivati trolove tako što ćete reagovati na njih)U internet terminologiji, trolom se označava autor, čiji je jedini cilj, svojim prilozima izazvati što veću pažnju posetilaca i što obimniju reakciju drugih autora. Trolovi obično nisu tematski zainteresovani, nego nastupaju agresivno sa pokušajem stvaranja razdora u postojećoj zajednici, diskreditovanja osoba sa drugačijim mišljenjem ili usmeravanja toka diskusije u neproduktivnom pravcu.

Trolovi se kreću uglavnom u internet forumima, vikijima, mejling listama, blogovima i drugim oblicima internet komunikacije. Pojedini primerci trolova se koriste prefinjenim dijalektičkim i retoričkim metodama i tako se kamufliraju i često dugo vremena ne budu primećeni.

:mrgreen::mrgreen:
 
idi malo beri maline tako pametan.
Mislim sto bih ja voleo da zivim u Beogradu .
Zemun da.....moze, moze....
Господине, брање малина јесте честит посао, али ја као физички слабашан човек, нисам склон великом физичком раду, а и школујем се за другу врсту професије, тако да је Ваша примедба неумесна.
 
Potpuno se slazem, malopre neko napadao Beograd, na drugoj temi, delovao kao da je nekakav provincijalac, kad se oglasio da je iz Hrvatske.

Upravo je Beograd ubedljivo najprivlacniji grad u regionu i velika kohezivna snaga.

Beograd je manji grad od Istanbula i Atine, ne moze se meriti po strateskom znacaju u svetskim razmerama sa Istanbulom niti po istorijskom znacaju sa Atinom, ali za Balkance to je najbolje lociran grad i pravi magnet.

Mnogi stanovnici Srbije, Crne Gore, ex yu Makedonije, Bosne i Hecegovine, evo sad Bugarske i td. zele da se njihov glas cuje u Beogradu, ako nije receno ni objavljeno u beogradskim medijima, kao da ne postoji.

Upravo zato sto je Beograd koheziona snaga, ekonomski snazan centar, veliko trziste, srediste kulturnih desavanja i td. doci ce dan kada ce kao pijemont okupiti i ujediniti razlicite oblasti i regione, jednostavno od Beograda je nemoguce pobeci.

U sto ce da te shvate ovi "kapaciteti"!
Naravno Beograd je buducnost civilizovanog ne samo Balkana, vec i Evroazijske unije!
 
Господине, брање малина јесте честит посао, али ја као физички слабашан човек, нисам склон великом физичком раду, а и школујем се за другу врсту професије, тако да је Ваша примедба неумесна.
Naravno da je cestit posao i lepo si odgovorio dragi kolega ali ipak mislim da je ono sto si rekao velika neistina, da ne kazem nesto drugo i narusim ovaj fin i nadasve kulturan post.
 
Da li je Beograd povlascen u odnosu na ostatak Srbije?:think:

Mislim da svi znaju na drasticnu razliku u standardu u Srbiji, ali ne bih se sada skoncentrisao sam na zarade i standard, mada je to najvaznije.


Postavljam jedno pitanje svima: ZASTO SU SVE TELEVIZIJE SA NACIONALNOM FREKVENCIJOM IZ BEOGRADA? PLUS "JAVNI" SERVIS.


Kad gledam bilo koju televiziju sa nacionalnom frekvencijom, samo pricaju o Beogradu, kao da nista drugo u Srbiji ne postoji. Beograd, Beograd, Beograd...


U SRBIJI POSTOJI JOS MESTA OSIM BEOGRADA!:rtfm:

ne znam o cemu pricas. beograd vec odavno nije srpski grad i srbija treba da prekine sve odnose sa ovim crnogorskim bastionom i da prestane da finansira 500 000 djetica koji zive u beogradu i svi su politicari i direktori..............a to kosta i te kako.
 
Da li je Beograd povlascen u odnosu na ostatak Srbije?:think:

Mislim da svi znaju na drasticnu razliku u standardu u Srbiji, ali ne bih se sada skoncentrisao sam na zarade i standard, mada je to najvaznije.


Postavljam jedno pitanje svima: ZASTO SU SVE TELEVIZIJE SA NACIONALNOM FREKVENCIJOM IZ BEOGRADA? PLUS "JAVNI" SERVIS.


Kad gledam bilo koju televiziju sa nacionalnom frekvencijom, samo pricaju o Beogradu, kao da nista drugo u Srbiji ne postoji. Beograd, Beograd, Beograd...


U SRBIJI POSTOJI JOS MESTA OSIM BEOGRADA!:rtfm:

i da budes zahvalan sto beograd postoji jer da nije tog jadnog grada , sav taj kamenjarski i pecinarski sljam slio bi se u novi sad, kragujevac..........

mozemo jedino da im izrazimo saucesce.
 
А ко чини "београдску политику"?!

Ко су ти људи?

Одакле су?

Ко их је бирао?

Ne napadam Beogradjane:rtfm: vec beogradsku politiku.:rtfm:


Nisam nista napisao o Beogradjanima, dok jedna forumas (iz Beograda) nije napisao KAKO MI VAN BEOGRADA NE RADIMO NISTA.:dash:

Ниси одговорио, а лепо сам те питала, ко чини "београдску политику"?! :rtfm:

Ко су ти људи?

Одакле су?

Ко их је бирао?
 

Back
Top