Beograd dobio novi šamar iz Moskve

У праву си јер само тежак клинички патолошки мазохиста може да дочекује непријатеље НАТО алијансе и још да пропагира да им се Србија ПРИДУЖИ У ДРУГИМ ЗАЈЕДНИЧКИМ ЗЛОЧИНАЧКИМ ПОДУХВАТИМА као што је био извршен ТЕЖАК ЗЛОЧИН ПРОТИВ МИРА НАД НАШОМ ЗЕМЉОМ, само тежак клинички и патолошки мазохиста може да позива педофилско-педерског монструма Папу у Србију и ако се зна да је баш Папа тражио бомбардовање Србије... и да не ређам даље, могао би о том мазохизму да пишем до јутра...

...може да оде тамо где лажу о броју својих и не признају српске жртве да га извижде онако... :dash:
 
Nista sudjenje u odsustvu, zaplena imovine, nista 40 + mil.eura...

Ма, коме да суде и за шта?

Па они да су имали нешто против ових које, наводно, траже - ови би одавно били осуђени у одсуству. А имовина је већ заплењена...

Општа спрдачина бре! :rtfm:
 
Тачно, кад виде какви су они што нас представљају - нашу "елиту" и еХперте...
Опет, по ко зна који пут:

Ми тренутно нисмо у руској интересној сфери, и с тог аспекта уопште није важно ко је овде тренутно на власти.

Да су Руси уистину заинтересовани за Балкан, као што су раније знали бити у историји, онда би већ према својим интересима препарирали локалне политичаре.

Ми смо тренутно у амерској интересној сфери, али ни то богзна како.

У ствари, ми смо, све скупа, прилично неинтересантни за било коју велику силу, и то је, уз нашу тренутно прилично лошу и себичну политичку елиту, и у власти и у опозицији, наш главни проблем.
 
"Beograd dobio novi šamar iz Moskve"


И на сам наслов морам да се насмејем... :lol:

Пази, Москва коју стално спомињемо у неком негативном контексту, избегавамо је генерално, као и руске инвестиције, и сад нам они ударили неки шамар? :hahaha:

А ови пријатељи са запада којима дадосмо све - од територије - тела, преко душе и морала, до дупета, а они нас искасапише, нееее, они нам не ударају шамаре... то су васпитне пацке! :hahaha:
 
Опет, по ко зна који пут:

Ми тренутно нисмо у руској интересној сфери, и с тог аспекта уопште није важно ко је овде тренутно на власти.

Да су Руси уистину заинтересовани за Балкан, као што су раније знали бити у историји, онда би већ према својим интересима препарирали локалне политичаре.

Ми смо тренутно у амерској интересној сфери, али ни то богзна како.

У ствари, ми смо, све скупа, прилично неинтересантни за било коју велику силу, и то је, уз нашу тренутно прилично лошу и себичну политичку елиту, и у власти и у опозицији, наш главни проблем.


Руси јесу заинтересовани за Балкан, али смо се ми определили за Запад... и то се види јасно и гласно.

И зато је смешно што изигравамо увређену младу...

Односно, ови наши еХперти који су нас и догурали до ове политичке рупчаге у којој смо...
 
Karic nema razoga da bude izrucen, vec ovde sudjen.

Prema tome, stvarno se Rusija obrukala (za pare).

Дете драго,кренух да спавам ал ето.....
Није поента у Карићу,већ у правосуђу еуропске србије.
Афере,сателит,коферче,Драг ић,Перишић,Кипар,аеродром,вакцине,има их море.
Памћење је селективна ствар код појединаца.А циљ теме је да се пљуне Русија а не брига за правдом.
Тако да читај даље ако те не мрзи,одох,лаку ноћ.:bye:
 
Дете драго,кренух да спавам ал ето.....
Није поента у Карићу,већ у правосуђу еуропске србије.
Афере,сателит,коферче,Драг ић,Перишић,Кипар,аеродром,вакцине,има их море.
Памћење је селективна ствар код појединаца.А циљ теме је да се пљуне Русија а не брига за правдом.
Тако да читај даље ако те не мрзи,одох,лаку ноћ.:bye:

Necu da citam.

Ovde se ne radi o pljuvanju na Rusiju, vec o tom liferantu Karicu.

A Rusija se usput obrukala.

Neces valhda da kazes da branis Karica?

P.S Laku noc. :)
 
Karić dobio azil u Rusiji
Bogoljub Karić dobio je politički azil u Rusiji i zbog toga ne može biti izručen Srbiji na osnovu Interpolove poternice raspisane zbog sudskog procesa koji se vodi oko afere "Mobtel". Kako "Blic" saznaje, Ministarstvo pravde Srbije je krajem prošle nedelje obavešteno da Karićevo izručenje nije moguće jer je on zatražio azil, koji mu je i odobren. Bivši vlasnik "Mobtela" i prvi čovek pokreta "Snaga Srbije" osumnjičen je da je državu oštetio za oko 40 miliona evra.
Braća Bogoljub i Sreten Karić su u februaru 2008. odlučili da pođu stopama Mirjane Marković i njenog sina Marka Miloševića i zatraže azil od ruskih vlasti. Moskva je u isto vreme (januar 2008. godine) već donela skandaloznu odluku o davanju azila Mirjani Marković i Marku Miloševiću, koji su takođe na poternici Interpola.

http://www.blic.rs/Vesti/Politika/200005/Karic-dobio-azil-u-Rusiji

Majka Rusija :rtfm: Sigurno ce Karic ( inace je sa Kosova ) patiti za Srbijom&Kosovom sa sve Metohijom u izbeglistu daleke Rusije...

Pa kad udjemo u sastav Ruske federacije uhapsicemo ga. :mrgreen:
 
Руси јесу заинтересовани за Балкан, али смо се ми определили за Запад... и то се види јасно и гласно.

И зато је смешно што изигравамо увређену младу...

Односно, ови наши еХперти који су нас и догурали до ове политичке рупчаге у којој смо...

U tu rupčagu nas je strmoglavio tvoj idol Sloba !
 

Back
Top