Bela košulja...

Ranije sam obozavala kombinaciju bijele kosulje uz farmerice,dobar nakit...i sad imam jednu bijelu,kosulju ...inace volim ih u raznim fazonima i bojama,ali uvijek je neka opustena varijanta...ne mogu sebe zamisliti u nekoj klasicno elegantnoj...ne ide uz mene.A ljeti obozavam bijelo,onako dobro preplanem,jos plavusa :)
 
Uh ja ne volim nikako crno belu kombinaciju .. malo mi je konobarska. Njoj samo ovde fali posluŽAOnik :lol:
To je po meni elegantna poslovna ne ustogljena varijanta.
dmWhiteShirt.jpg
 
Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?
volim. i to vrlo.
sve ostalo mi je tamnoljubicasto ili sivo ili braon... imam nekoliko belih kosulja i bluza da razbiju tamu... plus, meni to skroz lepo... linija vrata i kosulja...
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?

Samo stvar u ormaru.. Super je za kombinovanje ali nemam naviku da je nosim.. Mislim da je vecna kao mala crna haljina:heart:
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?
Hvala za temu! Kako se ja nisam ranije setila da je postavim- bio bi to moj mali omaž beloj košulji...
Bela košulja ("muška" varijanta) je moj omiljeni deo garderobe. Kombinujem je uz sve i svašta ali je sa farmericama i kaubojkama prosto obožavam.Svake Nove godine imam običaj da kupim sebi novu- to mi je za srećan početak u novoj godini ...

I, da- o beloj košulji na golim muškim grudima ne vredi da blebećem...:lol:
 
Hvala za temu! Kako se ja nisam ranije setila da je postavim- bio bi to moj mali omaž beloj košulji...
Bela košulja ("muška" varijanta) je moj omiljeni deo garderobe. Kombinujem je uz sve i svašta ali je sa farmericama i kaubojkama prosto obožavam.Svake Nove godine imam običaj da kupim sebi novu- to mi je za srećan početak u novoj godini ...

I, da- o beloj košulji na golim muškim grudima ne vredi da blebećem...:lol:

aj m a lonli kaubooooj:)
 
Imam 2 bele koshulje,jednu kratkih,jednu dugih rukava.Volim da ih kombinujem sa farkama,sa prslucima raznim,dzemperima u raznim bojama,dodajem neke jache ogrlice,jachih boja,dugacke i onda moje belo vishe i nije samo tako belo!:mrgreen:
 
Mozhda je bila ovakva ili slicha tema...u tom sluchaju ...CLOSE...
a, ako nije...mogla je da se postavi na bilo kom Pdf...

Zhena u beloj koshulji...preko dana...ili uveche...bilo kada...
Da li bela koshulja uopshte zauzima delic vasheg garderobera...da li navedeni odevni detalj ima neku prednost nad ostalim...ili je samo jedna od mnogih stvarchica u garderoberu...?

Otkud inspiracija?
Imam belu košulju. Jednu, ako se ne varam. Nije mi omiljeni deo garderobe, pošto se košulje teško peglaju, a ne mogu belu stvar da obučem dva puta. Volim bele stvari, lepo mi stoje. I tako se opet ja cudim, otkud inspiracija. :)
 
Hvala za temu! Kako se ja nisam ranije setila da je postavim- bio bi to moj mali omaž beloj košulji...
Bela košulja ("muška" varijanta) je moj omiljeni deo garderobe. Kombinujem je uz sve i svašta ali je sa farmericama i kaubojkama prosto obožavam.Svake Nove godine imam običaj da kupim sebi novu- to mi je za srećan početak u novoj godini ...

I, da- o beloj košulji na golim muškim grudima ne vredi da blebećem...:lol:


Molim lepo...:lol:

bela, ali muška varijanta...to je u desetku
 
Meni su bele kosulje neprevazidjeni odraz shika.
U njima se,zapravo, najbolje oslikava stil neke osobe. Bele kosulje su kao prazno sikarsko platno.
Jako cesto nosim kosulje i imam ih dosta.U kosulji se nekako prefinjeno ocrtavaju obline.
Svi kazu da mi dobro stoje,a ja se jednostavno osecam sexy u njima. U beloj narocito...
 

Back
Top