BEDNICA

adem_ks:
interesantna je jedna stvar, da obicni ljudi kao ja nikako da shvate kakvi su neki, npr. ova dulicka. mislim ako citam komentare nekih ispada da je za vreme njene "vladavine" uradila vise nego troje iz prethodnih mandata, a onda se jave neki drugi sa sasvim kontra dokazima i.... nema veze valjda cete se nekad sloziti o nekom pitanju pa ce mi biti lako da zakljucim da je odredjena osoba ovakva ili onakva

Па јесте урадила више, рецимо ПРОДАЛА је тј:ИЗДАЛА У ЗАКУП НА 99 ГОДИНА ОКО 310 000 ХЕКТАРА ОБРАДИВЕ ЗЕМЉЕ ВОЈВОДИНЕ разним тајкунима од којих знатан део усрашама тј.Тодорићу који представља Туђмановог сина и Месићеву ћерку.
 
michael-moore-2.jpg

Kad bi se mikey kandidovao ,dobio bi moj glas iz taka!
:lol: :lol: :lol: 8-)
 
eremita:
Па јесте урадила више, рецимо ПРОДАЛА је тј:ИЗДАЛА У ЗАКУП НА 99 ГОДИНА ОКО 310 000 ХЕКТАРА ОБРАДИВЕ ЗЕМЉЕ ВОЈВОДИНЕ разним тајкунима од којих знатан део усрашама тј.Тодорићу који представља Туђмановог сина и Месићеву ћерку.

bila je onomad neka tema i puno kontradiktornih cinjenica.... ko sto rekoh mozda se napokon slozite oko necega
 
То што је урадила ИДМ је скандал. Читам исто да Динкић има 16 помоћника министра, на које грађани Србије дају око [/B]2 милиона динара месечно за плате.

Из овог даље имплицира да је Г17 жељан пара и власти. Срамни чин неукидања ПДВ-а за опрему за бебе може значити да њима није стало да се повећа наталитет Србије.
 
Vlast nije bog i batina, ali neki to kasno shvate. Treba samo da razmisli o jednoj stvari - sudi se mnogima za počinjena nedela u prošlosti iako su bili na vlasti, sudiće se i njoj. A ovo njeno brecanje na Patriarha Pavla joj je debeli minus, po meni bi trebalo da lepo da ostavku i psihički se spremi za suočenje sa činjenicama i kaznom naravno.
 
no_problem:
То што је урадила ИДМ је скандал. Читам исто да Динкић има 16 помоћника министра, на које грађани Србије дају око [/B]2 милиона динара месечно за плате.

Из овог даље имплицира да је Г17 жељан пара и власти. Срамни чин неукидања ПДВ-а за опрему за бебе може значити да њима није стало да се повећа наталитет Србије.


Ma tah GEJ17 komplet u zatvor treba
 
Ето шта смо доживели..... да нам зрикава Шокица напада Патријарха.......у сред Србије.....
ма њу треба неко добро да опали да се смири... не знам шта ради онај Веља Илић......
 
no_problem:
То што је урадила ИДМ је скандал. Читам исто да Динкић има 16 помоћника министра, на које грађани Србије дају око [/B]2 милиона динара месечно за плате.

Из овог даље имплицира да је Г17 жељан пара и власти. Срамни чин неукидања ПДВ-а за опрему за бебе може значити да њима није стало да се повећа наталитет Србије.


3 miliona kostaju ti Dinkicevi pomocnici....
 
Moreplovka....:
3 miliona kostaju ti Dinkicevi pomocnici....



Још горе онда. Онда испада да сам ја ублажио мало ту цифру. Ма нема везе. Требало би сада да се ДСС покаже као патриотска партија (ако то јесте) и да захтева обарање Владе.

Проста рачуница овако каже. Ако је Ово тачно да је 3 милиона, онда је то годишње 36 миллиона динара, што је приближно 450.000 еура. За 4 године, колико би им трајао мандат, то би било 1,8 милиона еура.

Е зато неће да укину ПДВ на беби опрему и зато се оглушују о цркву и патријарха Павла. Зато је њима стручност испред политике и зато је Динкић министар. Да Србији буде боње, али уз стручност испред политике, као и што ће се поштено радити, делити директорска места и сл.
 
Rekoh već na onoj prvoj temi o bebi pdv-u, u samom članku ne piše kako je ona napljuvala patrijarha. Ovo što je citirano i nije neka "paljba na patrijarha". Ako ga stvarno jeste izvređala, definitivno zaslužuje naziv teme.
 
Iz svih ovih reči koje je "Kurir" preneo vidi se samo jedno: Dulićka nije napala patrijarha, već vladinu odluku da zanemari voilju 40 000 građana, samo zato što su obični građani, a uvaži odluku patrijarha, koji, ma šta ko mislio o tome, ipak pretstavla jednog građanina.

Posle ove odluke vlade, zaista izgleda da je patrijarh liberalniji od Koštunice.

I glupo je ženu nazivati bednicom samo zato što je rekla istinu.
 
no_problem:
Још горе онда. Онда испада да сам ја ублажио мало ту цифру. Ма нема везе. Требало би сада да се ДСС покаже као патриотска партија (ако то јесте) и да захтева обарање Владе.

Проста рачуница овако каже. Ако је Ово тачно да је 3 милиона, онда је то годишње 36 миллиона динара, што је приближно 450.000 еура. За 4 године, колико би им трајао мандат, то би било 1,8 милиона еура.

Е зато неће да укину ПДВ на беби опрему и зато се оглушују о цркву и патријарха Павла. Зато је њима стручност испред политике и зато је Динкић министар. Да Србији буде боње, али уз стручност испред политике, као и што ће се поштено радити, делити директорска места и сл.

Dobro ti ide matematika:)
 
Moreplovka....:
Dobro ti ide matematika:)


Хвала хвала ... Па и будала би закључила да је овај поступак Владе, тачније ИДМ за сваку осуду. Поменуо сам Владу, јер не можемо само Г17+ да кривимо. Морамо целу Владу Србије кривити, морамо кривити све министре и све председнике (парламента и републике).

Да ли је било доста демократске пљачке Србије?
 
no_problem:
Хвала хвала ... Па и будала би закључила да је овај поступак Владе, тачније ИДМ за сваку осуду. Поменуо сам Владу, јер не можемо само Г17+ да кривимо. Морамо целу Владу Србије кривити, морамо кривити све министре и све председнике (парламента и републике).

Да ли је било доста демократске пљачке Србије?



Koja se ogleda u...?
 
Па ја сам један вид пљачке навео. То је 16 помоћника министара. Хоћемо даље? Неукидање ПДВ на бебе. Хоћемо даље? Продаја шећерана за 3 евра. Хоћемо даље? Не бих ишао даље, јер би се скренуло са теме.
 

Back
Top