BASKETBALL - ADRIATIC

goocha:
Nema nikakve ,naravno.Pricao sam o tom skoru ,posto si ti poceo da pricas o tome kako je Zvezda ''bolja'' od Partizana.

A za Mornar nisam rekao da je u rangu Partizana.vec da je solidan.

poz
Nisam rekao da je Zvezda bila bolja od Partizana u poslednjih 20 utakmica, nego da mislim da je bolja ove sezone...
I jos uvek to mislim... :)
A videcemo za mesec-dva da li sam u pravu...
Ako je ovo solidna ekipa, onda bi Partizan trebalo da bude prvak Evrope... :)
Napisao si da su se nasi klubovi popravili i da je doslo do nekog napretka...
Ako je ovo sto sam video u petak taj napredak, onda ne znam sta da ti kazem...
Svi klubovi kod nas sem Partizana, Zvezde i Hemofarma su ocajni, a ni oni nisu daleko...
Da ne bude zabune, i u GY ligi je vecina klubova losa...
Jedino sto nesto vredi na prostoru SFRJ su Zvezda, Partizan, Olimpija, Cibona i Hemofarm...
Ali i oni su dosta daleko od nekog Evropskog nivoa, iako pokusavaju da sebe predstave tako...
Pozdrav.
 
A grobari treba da se pripreme da ako uzmu titulu po obcaju bice kriv "Partizanov lobi" MADE IN CIGANSKA MASTA, a ako slucajno oni uzmu titulu to ce sve biti posteno i normalno..takvi su oni, tako je i za fudbal uvek, sada kad su prvi sve je Ok i posteno, a prosle godine Zeka namesta ovo,ono,nisu nam dali da budemo prvi

K O M P L E K S A S I
 
vlada_susa:
Na osnovu cega ti tvrdis da je Zvezda bolja ove sezone? daj konkretno...
Konkretno?
Imamo bolje igrace, duzu klupu, boljeg trenera, uigraniji smo, igramo bolju odbranu, po igrama protiv vas mi se cini da su igraci konacno izgubili komplekse koje su imali...
To naravno ne mora nista da znaci ali mislim da u seriji na 3 pobede imamo vise sanse da dobijemo...
Ako se uopste i sastanemo... :)
Mislim da u poslednjih par godina Zvezda nije bila jaca a Partizan slabiji...
Onaj drugi post nije vredan komentarisanja...
Pozdrav.
 
1. Na osnovu cega tvdis da je Sakota bolji od Vujosevica?
2. Koji su to bolji igraci u Zvezdi u odnosu na koje Partizanove?
3. Kako je to Zvezda uigranija,a Partizanov tim je na okupu vec 3-4 sezone, to je glupost, svi ce ti reci!!!
4. Zvezda je dobila jedan od tih meceva bez Milojevica, a drugi smoigrali prakticno bez plejmejkera, jer je Cummings stigao 2-3 dana pred kup!
5. Stvarno mislis da ljudi iz Zvezde kada naravno opet ne uspeju da uzmu titulu, nece traziti krivce u lobijima i sudijama, pa izaci ce celavi ilic i Pauk i kenyati pola sata, kako Partizan radi ovo i ono...a svi cigani ce ih slepo slusati i verovati u te gluposti kao prethodnih 5 godina, ej pa cela drazva je stala uz KK Crvena Zvezda, drzavne pare ide u Zvezdinu kasu i opet ne mogu nista Partizanu,e zato ih boli jos vise....
 
vlada_susa:
1. Na osnovu cega tvdis da je Sakota bolji od Vujosevica?
2. Koji su to bolji igraci u Zvezdi u odnosu na koje Partizanove?
3. Kako je to Zvezda uigranija,a Partizanov tim je na okupu vec 3-4 sezone, to je glupost, svi ce ti reci!!!
4. Zvezda je dobila jedan od tih meceva bez Milojevica, a drugi smoigrali prakticno bez plejmejkera, jer je Cummings stigao 2-3 dana pred kup!
5. Stvarno mislis da ljudi iz Zvezde kada naravno opet ne uspeju da uzmu titulu, nece traziti krivce u lobijima i sudijama, pa izaci ce celavi ilic i Pauk i kenyati pola sata, kako Partizan radi ovo i ono...a svi cigani ce ih slepo slusati i verovati u te gluposti kao prethodnih 5 godina, ej pa cela drazva je stala uz KK Crvena Zvezda, drzavne pare ide u Zvezdinu kasu i opet ne mogu nista Partizanu,e zato ih boli jos vise....
Ajmo redom...
1. Na osnovu rezultata...
2. Sta sad treba da ti uporedjujem igrace?
Stvarno me mrzi, mozes to i sam da uradis... :)
Zvezda ima duzu klupu i vise igraca ucestvuje u igri.
U Partizanu vredi samo Milojevic, a solidni mogu da budu Suput i Tripkovic ako ih krene sut...i Cummings ako mu se igra... :)
3. Ne treba meni niko nista da kaze, ja gledam utakmice a ne slusam o njima...
Koliko si pogledao utakmica ove sezone?
Koliko je Partizan imao izgradjenih akcija?
Kako Partizan igra odbranu?
Koji igraci igraju 3-4 sezone zajedno?
4.To stvarno nije Zvezdin problem...
Ako je Partizan toliko uigran, zasto zavise od jednog igraca?
I kako tim moze da bude uigran kad nema pleja vise od pola sezone?
5. Gomila gluposti...
I da dodam jos nesto... :)
Ja ovde dolazim da bih pricao o kosarci a ne da se pljujem sa grobarima.
Ako hoces da se pljujemo i pricamo gluposti, otvori temu pa cu se mozda i prikljuciti ako mi bude dosadno...
Ove gluposti da je Gurovic *****, da Zvezda krade drzavne pare, da je Partizan super, stvarno nemaju mnogo smisla...
Pozdrav.
 
Partizan sigurno nije ne znam koliko uigrana ekipa posto im se jedini playmaker (koji igra) prikljucio vrlo skoro.
Sakota je dokazan trener u inostranstvu, Vujosevic je sve sto je uradio uradio ovde, kad je otisao u Italiju vratili su ga nazad brze nego sto im je trebalo da ga dovedu. Ista je stvar sa Milojevicem- nikada nece biti svrstavan u rang vrhunskih igraca dok se ne dokaze u nekoj jacoj ligi. To sto on trpa i u Evroligi ne znaci mnogo, posto igra u timu u kome se sve vrti oko njega i koji ne moze da prodje u 16 vec godinama. Ipak bez obzira na sve to Milojevic ima veci rejting od bilo kog igraca Zvezde i da njega nema Zvezda bi bila znatno jaca od Partizana, ovako su prilicno izjednaceni.
 
Pa nije bas da se sve vrti oko jednog igraca, tako se govorilo i za Vujanica, Krstica i Avdalovica, pa je posle njih Partizan izlazio jos jaci...U igri ucestvuje Jeretin koji je debil, Radivojevic koji decko zna samo odbranu, Antic koji je retard kao i Perovic iz Partizana, crnci koje prokenya svaku 3 tekmu...pa ima i Partizan takve igrace...a Tripkovic ce postici vise od bilo kog Zvezdinog igraca videces, mada Zvezda i nema nekog mladog da se uporede...A vise od 2 sezone zajedno igraju Bogdanovic, Tripkovic, Perovic, a druga sezona je Milojevicu,Suputu,Bozicu....Gurovic treba da resi neke dileme u glavi...
Mislim prva sezona u kojoj Zvezda moze koliko toliko da parira Partizanu i svi cigusi ih odmah dizu u nebesa, bukvalno ko da su iz NBA ispali...

A izvini odakle se Zvezda finansira,raspitaj se?
 
Ja kazem odakle poticu Zvezdine finanasije, pa zna se da su u klubu i uparavi glavni ljudi iz DS!!!
Vesic,Pauk i ostali...A Partizanu je svanulo kada su 2000. otisli SPS-ovci iz kluba (Dacic, Marijanovic), a ovi novi se zakacili za Zvezdu,ali neka, kao i SPS-ovci nemaju nikakve uspehe i samo peru pare..
 
Pauk, Vesic i svi ti ljudi iz Zvezde od kada je Tadic predsednik DS-a nemaju ama nikakav uticaj u stranci. Ziku su ostavili da vodi Parking servis jer i do tada dobro radio posao a i to je gradska firma pa je Tadic pustio Bogdanovica da odluci. Ako malo pogledas koji su sponzori zvezde videces da su to uglavnom privatne firme.

Tako da ne s.e.r.i. kad nemas pojma
I sto ne kazes odakle se to Partizan finansira, ako se tolko razumes u finansijske tokove
 
Heavyside:
Pauk, Vesic i svi ti ljudi iz Zvezde od kada je Tadic predsednik DS-a nemaju ama nikakav uticaj u stranci. Ziku su ostavili da vodi Parking servis jer i do tada dobro radio posao a i to je gradska firma pa je Tadic pustio Bogdanovica da odluci. Ako malo pogledas koji su sponzori zvezde videces da su to uglavnom privatne firme.

Tako da ne s.e.r.i. kad nemas pojma
I sto ne kazes odakle se to Partizan finansira, ako se tolko razumes u finansijske tokove

Kao prvo nemoj tako bezobrazno...
Kao drugo ziva je istina da Zvezda svoj budzet stvara iz javnog servisa grada Beograda, na cijem je celu DS!
Partizan kao najveci klub na ovim prostorima ima skroman, ali sopstveni budzet...
 
Jeste, Partizan je jedini posten klub, svi ostali na celu sa Zvezdom su lopovi i kradu tvoj tesko zaradjeni novac...
Nego, da se vratimo na temu...
Za vikend je F8...
Zvezda ide u Sarajevo veoma oslabljena...
Nece igrati Gurovic i Antic, a mozda ni Dragojlovic i Misanovic...
Mislim da nemamo mnogo sanse i da ce Sakota isprobavati igrace koji manje igraju...
To bi bilo ispravno posto smo ULEB kup vec obezbedili i trebalo bi da se cuvamo za nasu ligu da bi obezbedili EL...
Po meni su najveci favoriti Partizan i Hemofarm.
Uz njih je jos i Cibona ako budu hteli da igraju ozbiljno i Bosna ako prodje nas...
Pozdrav.
 
Ja cu navijati za Zvezdu protiv Bosne, a na celom turniru za Hemofarm, da se ne bi desilo da izgubimo neko mesto u ULEB kupu, ako NE DAJ BOZE osvoje Bosna ili Zadar...uostalom nije vazno ko ce osvijiti to,zar ne? Veliki posao uradili bi Zvezda i Partizan vec u 1.kugu ako izbace Zadar i Bosnu, i onda ako Cibona uzme titulu u hrvtaskoj imamo 3 predstavnika u ULEB kupu...POZDRAV

Nego da li se zna sta se prenosi? Sve ili?
 
U četvrtak 20. aprila u Sarajevu počinje finalni turnir F8 regionalne Goodyear lige. Ovoga puta timovi će se boriti "samo" za titulu, ali već od sledeće godine, kako saznaju "Novosti", pobednik takmičenja direktno će izboriti plasman u Evroligu! Ovakvim rapletom čini se da je otklonjena i najveća zamerka srpskih predstavnika u vezi sa svrsishodnošću ove lige.

Počev od septembra, učesnici Gudyear lige boriće se za jedno mesto u evropskoj eliti, što podiže sportski značaj ovog takmičenja na neuporedivo viši nivo. Iako je vest na pragu definitivne potvrde, čelnici lige još ne žele da govore o tome, čekajući zvaničnu odluku rukovodstva ULEB. Ovakvu odluku omogućilo je predviđeno proširenje Evrolige sa 24 na 27 ili 32 kluba. Najveći pritisak na ULEB vrše bogati ruski timovi, ali i litvanski, ukrajinski, izraelski... Najava evroligaške prohodnosti "Jadranske lige" ne potire ulogu domaćeg prvenstva, koje će i dalje slati svog prvaka u evropsku elitu, ali otvara mogućnost da naša klupska košarka dobije dva predstavnika.

Forma regionalnog takmičenja sa 14 učesnika biće zadržana i naredne sezone, dok će ideja smanjenja na 12 klubova biti odložena na dve ili tri godine. Ujedno, sasvim je izvesno da će naši jadranski predstavnici dobiti mesto u rukovodećim strukturama takmičenja. Pošto je Budućnost sadašnji zastupnik naših interesa, u slučaju osamostaljivanja Crne Gore, neophodno je izvršiti novu kotizaciju.
 
@ vlada

Ono ne s.e.r.i nije izgovoreno u pogrdnom niti nipodastavajucem tonu...bilo je vise zargonski.... zao mi je ako te je uvredilo

Mislim da su te price o Zvezdi i gradskim parama zaista gluposti. Parking servis kao ni jedno drugo JKP (javno komunalno preduzece) nema stavku u budzetu koja predvidja donacije te vrste. PS nije sponzor Zvezde to je receno vise puta. Zvezda je bila u problemu i pred gasenjem i Zika se pojavio kao covek sa dobrim kontaktima i kao iskusan menadzer (joj sto mrzim tu rec) i uspeo je da obezbedi nepohodan novac i da reorganizuje klub. To je uradio vise nego uspesno. Zvezda je jedini klub u SCG koji ima ozbiljan broj prodatih sezonskih karata, sto je trend u celom svetu u svim sportovima. Zvezda je takodje postala i jedna od marketinski najorganozivanijih sportskih organizacija u zemlji ukljucujuci sve sportske klubove i saveze u zemlji. E sad te stvari nekima deluju nemoguce u ovoj zemlji pa onda izmisljaju svakojake teorije a ima i onih koji to rade iz zlih namera...

Sto se sportskog aspekta tice, tu je Partizan u prednosti jer ima kontinuitet rada sa mladjim kategorijama kao i u ozbiljnoj i dugorocnoj selekciji igraca za prvi tim. Zika je izabrao u pocetku pogresne ljude koji su trebali da obavljaju sportski deo, setite se samo Zmaga, Kreckovica i drugih, dok je Nebojsa Ilic jos uvek tu... Ipak bilo je i dobrih resenja kao sto su Sedlacek i Mirko Pavlovic. Te greske su donekle razumljive ali sto je jos vaznije pocinju da se ispravljaju i sve vodi ka tome da ce Zvezda uspostaviti kontinuitet i u sportskom delu. Partizan ce tu svakako biti u prednosti jos neko vreme kao i FMP, kome fali jos samo malo ulaganja u prvi tim i bio bi po meni apsolutni kosarkaski vladar na ovim prostorima.
 
F8
Zdusno navijam za sve nase klubove (malo vise za Zvezdu a malo manje za Partizan od ostalih). Bilo bi vrlo dobro za nasu kosarku kada bi osigurali vec sada tri mesta u UC.

Parizan i Hemofarm imaju najvece sanse jer Cibona i Zvezda dolaze znacajno oslabljene. Ne treba zanemariti ni sanse FMP-a.

Vrlo sam se obradovao kada sam video vest o potencijalnoj prohodnosti u EU iz jadranske. To ce od te lige napraviti vrlo, vrlo ozbiljno takmicenje sa velikim ulogom. Bice to liga sa 4 evroligasa i 3 tima iz Uleb kupa. Mislim da nema lige u Evropi koja to ima. (Spanska , Italijanska liga imaju po 2 u ulebu kolko se secam a ako imaju po 3 nije blam biti u tom drustvu :D )
 
Evo još jednog dokaza da ne treba igrati smrdljivu Jadransku ligu.
I opet tvrdim da Jadranska liga oslabljuje našu košarku i napredak drugih naših slabijih klubova.

Rezultati:
Partizan - Zadar 93-81
C. Zvezda - Bosna 86-74
Hemofarm - Cibona 77-77 produžetak 91-83
FMP - Vojvodina 95-93

U polifinalu:
Partizan - Hemofarm u 16.30h
C. Zvezda - FMP u 20h

Kao i prošle sezone. Samo naši klubovi u polufinalu.
Toliko o kvalitetu slovenačkih, hrvatskih i bosanskih klubova. Još makedonci fale pa i njih malo da preslišavamo. :lol:
 
Partizan demolirao Hemofarm 88-66!

FMP demolirao Zvezdu 103-78! 25 razlike!!! :-D

Lepo vam kažem Cigani "Ne skidajte gaće dok vodu ne vidite".
Spustite se malo na zemlju. Što brže to shvatite brže ćete moći da u košarci uradite nešto ozbiljno.

FMP nije bez šansi u finalu. Mlada i pucački dobro raspoložena ekipa. Uvek mogu da iznenade.
Partizan može utakmicu dobiti na iskustvo veoma lako, ali...
 
Budalo jedna i najbolja ekipa ima los dan,a nama su danas igrali Dragicevic i Milosevic koji su jos zeleni,a bili smo bez Gurovica,Dragojlovica i sa rovitim Misanovicem i Anticem!!!Osvojicemo titulu samo zbog ovog chobana,pazite sta vam govorim!!!
 
@shalle87
Surov je taj tvoj ciganski život prema tebi jadniče.
Šta? Bili ste oslabljeni? Ej, bre, 25 razlike!!! Slovima DVADESETPET!!!
Sad ste vi oslabljeni, a kao Partizan nije bio pola sezone, zbog silnih povreda, kada je igrao Evro ligu, pa i u derbiju bez Milojevića. Tada ste se kurčili, a sad kao pichkica ponavljaš bili smo oslabljeni, bili smo oslabljeni. Ajde jezik za zube. Minut ćutanja za Zvezdinu pogibiju u Sarajevu.
Igrači su vam bili roviti. Naravno kad jedan takav mućak kao ti navija za njih. :lol:
 
Pa sta sad bi, I gumena liga je uspeh?? koliko ja znam vas to kao ne zanima, al razumem kad nema nista drugo i gumena je dobra, fudbal ste odsvirali, 1:1 sa "jakim" banatskim dvorom. A kosarku cemo tek da vidimo... 2:1 je za nas...
 

Back
Top