Barak Obama cestitao novu Vladu Srbije i rekao da je "Kosovo sused Srbije"!

@Paris_Hilton_U_Najavi
Je8i ga, devojko, svaki ti je post isti...
Svi smo glupi, idioti, seljaci, majke nam *****, cerke narkomani, nismo tvoj nivo... Dobro, de, za ovo poslednje mi je drago.
Elokventno, nema sta.
(I zbog one cuvene izjave o nivou obrazovanja u Srba, ne mogu da izdrzim a da je ne pomenem...)
Tako da vise nemam izazov da ti pisem bilo sta edukativno, niti imam interesovanja da te prevaspitavam i popunjavam rupe za tvojim roditeljima.
Svo tvoje lamentiranje nad "primitivizmom" i "seljastvom" pada u vodu nakon citanja tvojih postova.
Izrasla si u finu ulicnu prostakusu, i ostani takva. Roditelji su ti zauzeti pravljenjem para, i to kompenzuju time sto imas i pticje mleko, i sto si "njihovo sunce" par minuta dnevno.
Ali, ni pedeset skola nece moci da poprave poremecaj u tvom mentalnom sklopu, Paris: ostaces razmazeno deriste.
Jednostavno, otac i majka su te previse pustili, i sad od besa lajes i rezis na sve sto ti se ne svidja.
To verovatno pali u tvojoj kuci, pa se pocnes bacakati po podu ako ti nisu kupili novo... bilo sta.
Ma koliko lajala po forumu, ovde nisi nista drugo do najobicnija balavica sa ulice, koja nema tri ciste o zivotu...
I kao takvu ce te ljudi i shvatati, barem na ovom pdf-u. Cinjenicno stanje.
I rest my case.
I ZNAM da moja deca nece biti ovakva, jer kad ovo vidim... brrrrr!...

odgovrih ti vec na drugoj temi. :)
 
ma nije stvar sto je mladja.........to se u startu oprosti.....nego sto je glupa,neobrazovana i fashistickog razmisljanja:mrgreen:

ja sa svojih 16 godina imam zdravije poglede na svet i vise pameti nego sto ces ti ikada imati.
znam, istina boli, al' tako je...
pomiri se s tim. :mrgreen:
p.s. dok ja nisam napisala sta je fasizam, ti nisi ni znao sta je to, tak' da bolje cuti. :lol:
(ipak se to radi u 8. razredu osnovne... al' ne verujem da si ti dotle dogurao... po nivou obrazovanja jos si ti za jaslice ;) .)
p.p.s. neobrazovana? pretpostavljam da mislis za sebe da si ti obrazovan?
molim te, reci da ne mislis, zato sto bi to bilo zabrinjavajuce, jer DA COVEK, KOJI NE POZNAJE OSNOVNA PRAVILA GRAMATIKE SRPSKOG JEZIKA (KOJA SE UCE U OSNOVNOJ SKOLI)... (tipa pisanje recce ne ili recce li) IMA TAKVO MISLJENJE O SEBI...
to je stvarno blam...
ti verovatno nikada nisi ni video srednju skolu, tako da bolje cuti. (ako jesi, onda stvarno ne znam kako si je zavrsio.) ;)
 
Poslednja izmena:
pa normalno,i ja kada pomislim da ce ova materijaizovana karikatura u ljudskom obliku dobiti pravo glasa za 2 godine :dash::dash:dodje mi da ne glasam,da ne ponizavam svoj glas.....stvarno u ovoj drzavi treba pomeriti glasacka prava do 25 god....i obavezan pregled kod doce......kakva crna glasanja to treba govnavom motkom tamo kod svojih narodnosti ili polunarodnosti:klap:

znas, kad bi se uvele sve te mere koje si sad nabrojao,
to bi bilo super,
debili poput tebe ne bi glasali.
onda mozda nam drzava onda ne bi bila, ovde, gde je sad... ;)
 
moze da je zgazi kamion:mrgreen:
i da spase njene roditelje od muke.......a i srbiju takvog prostakluka,nego sta uradise jadnoj devojcici.....sad sam ozbiljan:sad2: vidis li ti to buraz kakva je to sekta a?
a bili je mlada:mrgreen:

mozda i tvoju cerkicu zgazi kamionce, a?
pa bi se onda spasao svih muka, je l' tako?? :roll: :sarcasm:
ili mozda bolje tebe, onda bi jadno dete u miru raslo, a ne pored takvog oca, koji pored toga sto je ocigledno mentalno labilan, i neobrazovan...
a verovatno bi i tvojoj zeni (ako je imas naravno, prosto ne verujem kako bi neko noramalan ziveo sa tobom) i srbiji to dobro doslo. :roll:
:roll:

ti si, bre, manijak jedan... :eek:
 
ja sa svojih 16 godina imam zdravije poglede na svet i vise pameti nego sto ces ti ikada imati.
znam, istina boli, al' tako je...
pomiri se s tim. :mrgreen:
p.s. dok ja nisam napisala sta je fasizam, ti nisi ni znao sta je to, tak' da bolje cuti. :lol:
(ipak se to radi u 8. razredu osnovne... al' ne verujem da si ti dotle dogurao... po nivou obrazovanja jos si ti za jaslice ;) .)
p.p.s. neobrazovana? pretpostavljam da mislis za sebe da si ti obrazovan?
molim te, reci da ne mislis, zato sto bi to bilo zabrinjavajuce, jer DA COVEK, KOJI NE POZNAJE OSNOVNA PRAVILA GRAMATIKE SRPSKOG JEZIKA (KOJA SE UCE U OSNOVNOJ SKOLI)... (tipa pisanje recce ne ili recce li) IMA TAKVO MISLJENJE O SEBI...
to je stvarno blam...
ti verovatno nikada nisi ni video srednju skolu, tako da bolje cuti. (ako jesi, onda stvarno ne znam kako si je zavrsio.) ;)

:rotf:
 

Back
Top