Балкан опасан за хомосексуалце

:lol:

Kako se svi čude mojim poređenjem?!

Ja ne poredim ništa, samo ukazujem na netačnost tvojih iskaza.
Ovakve stvari se veoma teško porede, jer se dešavaju iz različitih razloga.

Па чуде се јер су мало чудна...

Твом детету би сасвим лепо објаснио шта раде чике на улици, а да су они који убијају у ствари војници и парадирају због тога што воле да убијају, а да су радници ти који су сиромашни и поносни су на то, да су политичари лопови и јавно се хвале тиме...

Је ли правиш разлику између параде и протеста?
 
....i tako šetam ja sa svojim malim ulicom, kad ono pored nas neka dvojica se drže za ruke i njuškaju. Pita me mali: tata, ko su ovi, šta je onaj čika onom drugom čiki? Šta sam mogao da mu odgovorim?!

Homoseksualnost je „bolest“

Kako pokazuju rezultati brojnih anketa, većina stanovnika regiona homoseksualnost smatra „bolešću“. Velike crkve i religijske zajednice često šire takvo mišljenje. Uoči prošlogodišnjeg pokušaja održavanja beogradske „parade“, Srpska pravoslavna crkva (SPC) je okupljanje gejeva i lezbejki nazvalo „sramotom“. Kao jedina „normalna“ veza dvoje ljudi još uvek se smatra odnos muškarca i žene.


eto tako
 
Па чуде се јер су мало чудна...

Твом детету би сасвим лепо објаснио шта раде чике на улици, а да су они који убијају у ствари војници и парадирају због тога што воле да убијају, а да су радници ти који су сиромашни и поносни су на то, да су политичари лопови и јавно се хвале тиме...

Је ли правиш разлику између параде и протеста?

Ti me uopšte ne shvataš, jer ne želiš da me shvatiš.

Ne poredim ja ništa.

Prvo sam ukazao na pitanja na koja je teško dati smislen odgovor. Onda si ti uzeo ta moja pitanja i rekao niko ne paradira, što samo po sebi nema veze sa onim što sam ja hteo da kažem.

Parada jeste svojevrsna vrsta protesta. Ova konkretno je protiv tabua.
 
x6-8719-1.jpg

Hebo te, kad vidim ovako dva dobra frajera kako se krljaju jezikom, dođe mi da se ubijem na mestu:sad2:
 
Ti me uopšte ne shvataš, jer ne želiš da me shvatiš.

Ne poredim ja ništa.

Prvo sam ukazao na pitanja na koja je teško dati smislen odgovor. Onda si ti uzeo ta moja pitanja i rekao niko ne paradira, što samo po sebi nema veze sa onim što sam ja hteo da kažem.

Parada jeste svojevrsna vrsta protesta. Ova konkretno je protiv tabua.

Па дао си смислен одговор на питање детета о чикама...
А што се дефиниције параде... силно грешиш....
Против чега се протествује у Рију?
Против чега се протествује за 1.Мај на Црвеном тргу?
 
Aj dobro, da krenemo tvojom logikom.

Složićeš se u tom slučaju da je homoseksualizam neizlečiva bolset, zar ne?
Šta radimo sa onima koji su neizlečivo bolesni? Da li ih potiskujemo u drugi plan ili im pomažemo da se integrišu u društvo?
Друже, као и све болесне, треба пажљиво ... Као и свако неизлечиво болестан а не треба да је у болници, треба омогућити и помоћи да ради и живи што нормалније. Међутим то не значи форсирати га да "маше" својом болешћу, и истиче то на сваком кораку па чак ићи дотле да (као последња неуспешна парада) дају тон НАД ... Пази, "Парада поноса" !. Значи, поносни су толико, јер су у томе какви су, изнад обичних, нормалних.

Верујем да највећи број живља заболе ко како и шта ради у свом кревету у својој соби. Просто, с том својом аномалијом, ако је не форсирају вербално и свакако другачије, могу да живе релативно нормално по својим собама и да све буде мирно. Еби га, живе људи без ноге, руке. Помогне се.
 
'Еси видла Звоцо ?! Па није нормално ... :mrgreen:

Msm...umesto da se dohvate nečeg lepšeg kao što je žena...msm i najružnija žena je lepša od muškarca, mož' da priča ko šta hoće.....a oni se vataju i trpaju u bulju:(.... msm kakav im je to ugođaj...a nikako mi neće biti jasno, kako se dogovore ko će da bude muško a ko žensko...jer sam čula da i kod njih ima pravila, ko ga daje a ko ga prima:lol:
 
Друже, као и све болесне, треба пажљиво ... Као и свако неизлечиво болестан а не треба да је у болници, треба омогућити и помоћи да ради и живи што нормалније. Међутим то не значи форсирати га да "маше" својом болешћу, и истиче то на сваком кораку па чак ићи дотле да (као последња неуспешна парада) дају тон НАД ... Пази, "Парада поноса" !. Значи, поносни су толико, јер су у томе какви су, изнад обичних, нормалних.

Верујем да највећи број живља заболе ко како и шта ради у свом кревету у својој соби. Просто, с том својом аномалијом, ако је не форсирају вербално и свакако другачије, могу да живе релативно нормално по својим собама и да све буде мирно. Еби га, живе људи без ноге, руке. Помогне се.
Razumem sve to i bolest...Ali čemu toliki STRAH???:eek::eek::eek:
 
Msm...umesto da se dohvate nečeg lepšeg kao što je žena...msm i najružnija žena je lepša od muškarca, mož' da priča ko šta hoće.....a oni se vataju i trpaju u bulju:(.... msm kakav im je to ugođaj...a nikako mi neće biti jasno, kako se dogovore ko će da bude muško a ko žensko...jer sam čula da i kod njih ima pravila, ko ga daje a ko ga prima:lol:
Јао Звоцо, из срца си ми извадила ово што си рекла. Свака ти је златна. :ok: Мора бона :mrgreen:
 
Друже, као и све болесне, треба пажљиво ... Као и свако неизлечиво болестан а не треба да је у болници, треба омогућити и помоћи да ради и живи што нормалније. Међутим то не значи форсирати га да "маше" својом болешћу, и истиче то на сваком кораку па чак ићи дотле да (као последња неуспешна парада) дају тон НАД ... Пази, "Парада поноса" !. Значи, поносни су толико, јер су у томе какви су, изнад обичних, нормалних.

Верујем да највећи број живља заболе ко како и шта ради у свом кревету у својој соби. Просто, с том својом аномалијом, ако је не форсирају вербално и свакако другачије, могу да живе релативно нормално по својим собама и да све буде мирно. Еби га, живе људи без ноге, руке. Помогне се.

Ja sam za to da se održi parada ljubavi u kom će učestvovati hetero..ne vidim neku svrhu ali kad oni mogu da propagiraju svoju devijaciju što ne bismo mi ono što nam je od Boga dato....i nazvala bih je ‚‚Produžimo vrstu‚‚.:heart:
 

Back
Top